Şimdi Ara

ANKARADA EN PROFESYONEL MONTAJ.. ? SQ -3 -4 YOL DAN ANLAYAN ÜSTAT. ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
4.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • aynen oyle baska ulkelerde bızım yaptıklarımıza göz ucuyla bıle bakmaz neler neler var bunları yapan yerler daha efsane zaten darısı basımıza ne diyelim ah su sahın doganlar olmasa :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: OuzTR

quote:

Orijinalden alıntı: djexe

Şimdi buna hemen cevap vereyim ödül neye göre verilmekte. ? ( HALKIMIZ bas dedigimiz subwofer sesi basınç sesine göre wuuu iyimiş süpermiş deyip not vermekte yarışma kaznamak çok kolay türkiye enson şampiyonasında 24.000 rms alarak birinci olmuşlardı siz bunu 26.000 yapın yarışma kazanın türkiye geneli büyük dispiritörlerin yaptıgı yarışmalar emsal teşkil etmeli oto aksesuar cı açılışları gibi yerler emsal teşkil etmez sadece kişi egolarını tatmin eder..

Basit yarışmalarda ise 10.000 rms ile alamıcagınız yarışma yok ANKARADA bu yarışmalara katılıp ödül sahibiyim vs deyip satış yapan yerler cok en basiti gidip sorun elinde 0 ga kablon varmı sadece kablo sorun :D

biraz sert oldu kusura bakmayın ödül konusu hassas oldugum konu.. :)

YÜKSEK DESİBEL / RMS ALMAK ARAÇTAN BUNUN LA ÖDÜL ALMAK BENCE MARİFET DEGİL

powerbassın ceosu izmirdeki distiribütor firmaya geldi gecen 2 ay once ve turkıyedekı bayılerını gezdırmısler denızlıye geldıgınde benıde cagırdılar ve adaımn dedıgı su turkıyede yeteri seviyede yok ses sistemi dedi adam bile cözmüs olayı bıze yenı katologunu verdıgınde vay be bunlar ne ara geldi falan dedık kısacası cok gerı kalmısız bu arkadasımda gayet guzel acıklamıs yabancı ülkelerin videolarını ızleyın yarısmaya gırmeden en az 30 bin 40 bin rms yapıyor ve demo arabası oylelıkle dıyor kendı aracına videoları mevcut predatör özellikle bu adamın vıdeolarını ızleyın

bahsettigin firmada söz ettigim firmaların başında gelmekte.. :) yaptıkları iş komik markaları sıradan.

ankarada aydın elektironik istanbulda özen hifi gerçekten işlerinde çok iyiler bu adamlar yat lara bile sistem kuruyorlar taktirle izliyorum ikisinide. ankarada işlemci nedir kimse bilmez iken aydın elektironik getirdi istanbul da zaten unutulmuş şeydi. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: OuzTR

aynen oyle baska ulkelerde bızım yaptıklarımıza göz ucuyla bıle bakmaz neler neler var bunları yapan yerler daha efsane zaten darısı basımıza ne diyelim ah su sahın doganlar olmasa :D

metropol hifi nin araçlarına bak fikrin degişcek.. ;)
  • adamına gore muamele olabılır :) yaptıgı aracların cogunu gordum profesyonel parcalar kullandıkları gayet basarılı bence sen ne kadar para verırsen sana o kadar ıyı ıscılık cıkarır bunu cıkarma aklından
  • Aydın Elektronik ankarada tekdir
  • Arkadaşlar merhaba

Dün yani 30.11.2015 tarihinde AYDIN ELEKTRONIK CAR Hi Fi ye gittim ve aracımın ön iki kapısına Pioner TS-E130CI Hoparlör ve yalıtım yaptırdım.
    Adaşım olan Ferhat Bey bu konuda gerçekten bilgi sahibi. İşinin hakkını veren müşteriyi doğru yönlendiren ve gerçekten çok titiz çalışan birisidir.

Daha sonra da gidip arka kapılar ve birde anfi taktıracağım nasip olursa.

Bir yere gidip aracınıza sistem taktırmadan önce mutlaka buraya gidip bakmanızı tavsiye ederim.

Yardımları için AYDIN ELEKTRONIK CAR Hi Fi Ferhat Beye Teşekkür ederim.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.934252123289064.1073742102.178780078836276&type=3

• quote:

Orijinalden alıntı: erhanomer

ANKARA icin AYDIN ELEKTRONIK Diyorum gecenlerde bi arkadasimin montaji icin ugradadigimizda vitrinde focal 2.75 dikkatimi cekmisti helix lerin yaninda...bahsettigin urunler ordada war sana kesinlikle yardimci olucagini soyleyebilirim....

adamin standi zaten facia focal jl audio helix audison hertz stinger connection re audio dd dls infinity kicker clarion PIONEER PRS SERILERi sadece

https://www.facebook.com/pages/Aydin-Elektronik-Car-Hi-Fi/178780078836276?fref=ts buda linki zaten linke bakicak olursan senin elindeki malzemelerin hepsini kullaniyor ;)

Buraya bakıp gittim Aydın Elektronik Ferhat beyin yanına... İşini profosyonelce yapmak budur...

Verdiğim paranın her kuruşuna helal olsun.

Adamın dükkanı bomboş sadece ben ve o var... Neden mi? Çünkü randevulu çalışıyor... Size 1 hafta sonrasına gün veriyor, gidiyorsunuz sadece ikiniz varsınız bin bir çeşit hoparlör, sub deneyip istediğinizi alıyorsunuz.

Adama telefon gelince bile, müşterim var sonra görüşelim deyip kapatıyor, o günü tamamen size ayırıyor.

Ben kendisine burdan bir kere daha teşekkür ediyorum, Ankara için bulunmaz nimet..

• Bende bir iyi memnuniyetten bahsedeceğim sizlere.Aydın Elektroniğe yorumlar dahilinde önce aradım daha sonra ziyaret ettim gayet saygılı ve montaj konusunda kendinden emin, sorduğum sorulara sıkılmadan cevap verdi ve güvenimi kazandı.Gerek mesaj gerek telefonlarıma cevaplarımı sürekli aldım.Ankara denilince Aydın Elektronik den başkasına aracınızı teslim etmemelisiniz işin içine girdikce ne kadar da mantıklı bir karar olduğunu anlamış oldum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.