Şimdi Ara

Ankarada çok insancıl yavru kedi,sokakta kalmasın!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Normalde bahçemizde ve çevrede onlarca kediye mama veriyorum ortam güzelse kedilerin dışarıda yaşamasına daha sıcak bakıyorum o hayatta daha mutlu oluyorlar fakat bu kedi bir hayli farklı bu kadar insancılını hiç görmemiştim dışarıda kalmak istemiyor , tam bir kucak kedisi sokakta kimi görse kendini sevdirmeye çalışıyor.

Daha bir kaç aylık beyaz üzeri sarı kuyruk kısmı siyah çok tatlı ve zeki bir yavru,dişi.Oldukça temiz.

Evde yaşlı ve huysuz bir kedimiz oldugu ve diğer kedilere saldırdığı için normalde içeri alamıyoruz başında durmazsam zarar görme ihtimali yüksek olur.Bu gün aniden soğuk olunca geçici olarak aldım yeniden dışarıda kalmasını istemiyorum zaten sokak kedileriyle anlaşamıyor.Dışarı çıkarttığımda neredeyse ağlıyor.
    Korku anlarında bile pati atma huyu yok ki bu cins kedilerde bile nadir rastlanan bir şeydir.
    Kısacası doğası ev kedisi olmaya uygun sokakta pek yaşama sansı olmaz.

İdeal bir ev kedisi olur yuvalandırmak isteyen olursa, bana ulaşabilir
    05325424777
    Kendisi Ankara gop karaca sokakta genelde 28numaranın önünde takılıyor.
     Ankarada çok insancıl yavru kedi,sokakta kalmasın!!! Ankarada çok insancıl yavru kedi,sokakta kalmasın!!! Ankarada çok insancıl yavru kedi,sokakta kalmasın!!! Ankarada çok insancıl yavru kedi,sokakta kalmasın!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konsolturk -- 3 Ekim 2013; 4:50:47 >

• Ankarada olsam kesin alirdim ya :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.