Şimdi Ara

Ankarada Bayan kullanıcıya 2. el otomatik araç arayışı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axtrew -- 8 Aralık 2016; 23:38:18 >

• Mesajınızda Micra'yı tarif etmişsiniz. Hem dış tasarımını bayanlar çok seviyor, sorunsuz sarsıntısız bir şanzımanı var. Bu arada CVT'yi sürekli kötülerim ama arabandan fazla performans sürüş hissi beklemeyen birisi için biçilmiş kaftan bu da bir gerçek. Ayrıca piyasası da iyi bir araba rahatlıkla elinizden çıkarabilirsiniz.
  • 500
  • 2013 micra street aracimiz var, bu zamlar olmasaydi satip c sinifina terfi etmeyi planliyoduk, arac guzel kullanmasi cok kolay, park etmesi manevrasi cok rahat yakiti da yazin 6-6,5 kisin 1-1,5 lite artar uzun yolda 5,5 yakti. Temiz bulursaniz alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayda 12.000 mi?

• Bence Toyota Yaris gerek sorunsuz şanzımanı gerekse güvenlik açısından (5 yıldız) mantıklı bir seçim olacaktır. Fakat ayda 12.000 km gibi bir rakam vermişken baktığınız araç tipleri bana mantıksız geldi.

• Günde 400 km 😲

• Kusura bakmayın bir sıfır fazlalık olmuş ayda 1200 olarak duzelttim mesajı. B max fp olarak bana uygun göründüğünden micra ise malum bayanların ilgisini çekmecesinden bakmıştık. B max i inceledik çok ruhsuz geldi. Micra da arka cam Manuel olduğu için ve arka taraf çok küçük olduğundan iki modelden de vazgeçtik. Bütçe artırıp başka araç bakıyoruz ilginiz için teşekkürler

• Konu iptal hortlayıp durmasin mümkünse silinsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.