Şimdi Ara

Ankara Üniversitesinde Hazırlık Okurken YGS LYS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
92
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ankarada hazırlık okurken 3-5 saat ile ygs lys'ye hazırlanabilirmiyim yani okurken 3-5 saat boş zamanım olurmu kimisi diyor cok zor olmaz kimisi diyor sadece yarım saatlik tekrarla hazırlık geçilir okuyan birisi yorum yaparsa sevinirim
    derse ayıracağım 3 5 saatim olsun yeter zaten konu calıscak değilim deneme çözüp tekrar edicem sadece

• faruk2008 kullanıcısına yanıt
    bir ödev ne kadar cok olabilirki günde 3 5 saat ygs lys calısamam mı ? bu arada ingilizcem 0
  • Daha universiteyi kazanmadin sanirsam

Oyleyse neden simdiden bu planlari yapiyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • madem ankara üniversitesinde okumayacaksın neden tercihyapıp bir sonraki sene puanını düşürüyorsun
  • asertyu kullanıcısına yanıt
    hedefim ankara siyaset bilmi ve kamu yönetimi benim amacım burs için tekrardan girmek malesef tmcilere sadece ilk 100 bursu var onun için çabalıyacağım maddi durumum kötü
  • Mouveon M kullanıcısına yanıt
    hedefim ankara siyaset bilmi ve kamu yönetimi benim amacım burs için tekrardan girmek malesef tmcilere sadece ilk 100 bursu var onun için çabalıyacağım maddi durumum kötü olmazsa olmaz ama yinede deniyecem
  • pcoyun P kullanıcısına yanıt
    ilk 100 falan çok kolay şeyler değil bence riske atmana değmez.kyk bursu çıkabilir.başka burslarda bulabilirsin.sınava hazırlanıcam diye hazırlıkta kalma.olmazsa ikisi de gider.
  • asertyu kullanıcısına yanıt
    önceliğim hazırlık ben ünide calısıcam derken sınava bastan baslamıyacam sadece tekrar ve deneme cozucem o kadar şuan zaten 0dan basladım ayrıntılı bir şeklide heşeyi öğreniyorum ve ilerlediğiminden farkındayım
  • Madem konu calismiycaksin sadece deneme cozeceksin o zaman yapabilirsin tm degilim o yuzden ilk 100 e girmek kolay ya da zor diyemem ama hazirlikta normal universite kadar zorlanmazsin derslerin daha az olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mouveon M kullanıcısına yanıt
    herkes böyle diyor inş dedikleri gibi teşekkür ederim herşey için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.