Şimdi Ara

Ankara Üniversitesi Öğrencileri (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.082
Cevap
15
Favori
67.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: R4V3N

quote:

Orijinalden alıntı: pilsung

ben de fen fakültesindeyim bütünleme oluo mu bizim fakültede ? yaz okulu ne zaman oluo ve ücretlleri nasıl oluyor

yaz okulu ne oluyor ?

Yaz okulu Güz veya bahar donemınde veremedıgın derslerın gelecek seneye kalmaması için açılıyor eğer yaz okulunda dersi verebilirsen dersten başarılı sayılıp vermiş oluyosun dersi aksi takdirde yaz okulunda da vermezsen dersı seneye almak zorunda oluyosun diye biliyorum bu arada her dersten yaz okulu acılmıyor.

• merhabalar acaba öğrenci işleri bilgi sistemine giremeyen var mı benden başka. şifreniz yanlış diyor bana girmek istediğimde notlar girilmekte olduğu için mi böyle oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: janot

merhabalar acaba öğrenci işleri bilgi sistemine giremeyen var mı benden başka. şifreniz yanlış diyor bana girmek istediğimde notlar girilmekte olduğu için mi böyle oluyor.

Sistem yoğunluktan ötürü hata veriyor bugün.
  • bu interaktif kayıdı yada ders seçme işlemini yapabilen var mı acaba ben bir türlü yapamadım da. yeni yerde hala problem var. eski yerde ise zaten öyle birşeye hiç izin vermiyor.
  • Ne zamana düzelirki acaba
  • merhabalar tekrar sistem şimdi açık ama bir sorunum var. Alttan kalna ingilizce dersim bölüm dersimle çakıştığı için seçemiyor. seçemeyince kayıt olamıyorum. Ne yapabilirim. Bu interaktif kaydı yapmasam bir sorun çıkarmı?
  • lütfen yardım !!!!!! 1. sınıfın 1. dönemi ortalama 1.80in altındfa olursa dönem tekrarı oluyot mu yoksa yıl sonu ortalaması mı önemli
  • Tatiliniz ne zaman bitecek?
  • interaktif kayıt yapabilen var mı? Peki bu kayıt önemli bir şey mi yapmaksak sorun olur mu?
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ®ed -- 4 Şubat 2012; 18:15:32 >
  • ders kaydımı daha yaptıramadım kontenjanlar dolu diyor.. süreyi 2 gün uzatmışlar ama hala aynı.. danışmanıma mesaj attım ama bir geri dönüş olmadı..

@janot kayıt yaptıramazsan okuyamazsın seninki de soru mu şimdi
  • Bende daha yapamadım notlar girilmedi diyo , yarına kadar hallederler umarım
  • Arkadaşlar merhaba ben de bu sene DTCF bilgi ve belge yön. ne girdim ortalamam ilk yarıyılda 1.80 nin altında 2. yarıyılda ortalamamı yükseltirsem dönem tekrarı yapmadan dersleri alttan alıp sınıfımı geçebilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasso_15

Arkadaşlar merhaba ben de bu sene DTCF bilgi ve belge yön. ne girdim ortalamam ilk yarıyılda 1.80 nin altında 2. yarıyılda ortalamamı yükseltirsem dönem tekrarı yapmadan dersleri alttan alıp sınıfımı geçebilir miyim ?

Her iki dönem ortalamasının (GABNO) 1.80 olması lazım. Yani sorunun cevabı evet.

Benim çevremde doğru düzgün ders kaydı yapan yok. Yeni sistem arızalı. Ekle bırak haftasında ders kaydınızı yaparsınız.
  • son bir şey hocam peki bu iki dönemin ortalamarı da eşit mi bölünüyor 1.80 e tamamlarsam ortalamayı dönem tekrarı yapmadan geçiyorum yani
  • quote:

son bir şey hocam peki bu iki dönemin ortalamarı da eşit mi bölünüyor 1.80 e tamamlarsam ortalamayı dönem tekrarı yapmadan geçiyorum yani

Diyelim ki Güz Dönemi 1.60, Bahar Dönemi'nin 2.00 olması lazım ki her iki dönem ortalaması 1.80 çıksın.
  • Yardim icin tesekkurler hocam cok saol
  • quote:

son bir şey hocam peki bu iki dönemin ortalamarı da eşit mi bölünüyor 1.80 e tamamlarsam ortalamayı dönem tekrarı yapmadan geçiyorum yani

Son iki dönem değil tüm dönemlerin ortalaması 1.80 olmalı. 1.80'e indiği dönemim üzerindeki dönemden ders alamazsınız.
  • o zaman senin dediğine göre bir dönem tekrarı yapmam gerekir kesin böyle bir şey var mı ?

kime sorsam okuldaki hocalar dahil farklı şeyler söylüyor anlamadım

aynen bu durumu yaşayan var mı peki ?
  • Arkadaşlar bu üniversitede okumak gibi bir planım var, iyi ve kötü yönlerini yazarak benim gibi ne yapacağını şaşırmış garip kardeşinizi aydınlatmış olacaksınız. Siyasal Bilgiler istiyorum, bu fakültede okuyan varsa kendisiyle özellikle konuşmak isterim.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.