Şimdi Ara

Ankara Üniversitesi Öğrencileri (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.083
Cevap
15
Favori
67.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: R4V3N

quote:

Orijinalden alıntı: N.alper

quote:

vize tarihleri hakkında bilgisi olan var mı ?

ben 3 kasıma uçak bileti aldım ama sınav çıkarsa ne yaparım bilmiyorum.. sınav tarihlerinide 10 iş günü önce açıklıyorlar galiba.

şifreyle giriş yaptığın sitede akademik takvim bulunmakta

final tarihleri belli fakat vizeler belli değil

Fakülte sayfasındaki akademik takvime baktınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRojka

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: N.alper

quote:

vize tarihleri hakkında bilgisi olan var mı ?

ben 3 kasıma uçak bileti aldım ama sınav çıkarsa ne yaparım bilmiyorum.. sınav tarihlerinide 10 iş günü önce açıklıyorlar galiba.

şifreyle giriş yaptığın sitede akademik takvim bulunmakta

final tarihleri belli fakat vizeler belli değil

Fakülte sayfasındaki akademik takvime baktınız mı?

dün açıklandı..asmışlar

• Arkadaşlar Ankara Üniversitesinde sınıf geçme notu ve hazırlık sınıfı (Zorunlu mu?) hakkında bilgi alabilirmiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: d.eray

Arkadaşlar Ankara Üniversitesinde sınıf geçme notu ve hazırlık sınıfı (Zorunlu mu?) hakkında bilgi alabilirmiyim.

Sınıf geçme notu maalesef 70 ve BÜT/Yaz Okulu uygulamaları yok. Hazırlık sınıfı bazı bölümlere zorunlu bazılarında isteğe bağlı. Hangi bölüme gittiğin önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

quote:

Arkadaşlar Ankara Üniversitesinde sınıf geçme notu ve hazırlık sınıfı (Zorunlu mu?) hakkında bilgi alabilirmiyim.

Sınıf geçme notu maalesef 70 ve BÜT/Yaz Okulu uygulamaları yok. Hazırlık sınıfı bazı bölümlere zorunlu bazılarında isteğe bağlı. Hangi bölüme gittiğin önemli.

Büt ve yaz okulu olan fakülteler mevcut. En azından Dil ve Tarih-Coğrafya için olmadığını söyleyebilirim şahsen.
  • quote:

quote:

quote:

Büt ve yaz okulu olan fakülteler mevcut. En azından Dil ve Tarih-Coğrafya için olmadığını söyleyebilirim şahsen.

Ben tarım makineleri düşünüyorumda yurtlar eğitim hakkında bilgisi olan var mı? Geçme notunun 70 olmasından dolayı derslerde zorlanırım gibime geliyor.

Ekleme: Eğitim olarak kaliteliymiş ama hocalar fazla zorluyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Look At Me -- 20 Ekim 2011; 7:18:56 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben tarım makineleri düşünüyorumda yurtlar eğitim hakkında bilgisi olan var mı? Geçme notunun 70 olmasından dolayı derslerde zorlanırım gibime geliyor.

Ekleme: Eğitim olarak kaliteliymiş ama hocalar fazla zorluyormuş.

Ziraat'te oluyor sanıyorum ki evet ziraatteki arkadaşlarım görece zorlanıyor gibiler. Eğitim olarak hiç de fena değildir kocaman bir fakülteye sahipsiniz. Bahsettiğin bölüm için hazırlık zorunlu değil diye biliyorum. Bir de yaz okulu var.

• Arkadaşlar geçme notu 70 bizim vizeden en az kaç almamız gerekiyor? Ona göre hazırlanalım vizeler yaklaştı artık.

Ve diyelim bir dersten ilk dönem kaldık, ikinci dönem geçtik. Bu durumda ne oluyor?
  • quote:

Arkadaşlar geçme notu 70 bizim vizeden en az kaç almamız gerekiyor? Ona göre hazırlanalım vizeler yaklaştı artık.

Ve diyelim bir dersten ilk dönem kaldık, ikinci dönem geçtik. Bu durumda ne oluyor?

Vizeden alabildiğiniz kadar yüksek not almaya bakın, konular az olduğu için iş daha kolay oluyor, vizede düşük alıpta finalde kastırırım diyenleri şimdiden seneye aynı derslerde görür gibiyim.
  • Bu ne yahu 100 sayfa yazı ezberledik, hoca sora sora sadece 1 soru sormuş. O 1 soruya 1 sayfa yazı yazdım 40 vermiş.
  • 26.01.2012 - 03.02.2012 Bu kadar az ara tatil süresi mi olur geçen sene bile daha çoktu
  • ankara unifeb sahada öttürdü beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi urqun -- 25 Kasım 2011; 23:55:04 >
  • Hocam benide ekle Bilgisayar Mühendisliği Bölümündeyim.
    Edit :
    2010 girişliyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usperanza -- 27 Kasım 2011; 23:46:19 >
  • fen fakültesi web sayfası hiç aktif değil ne ders programını giriyolar ne sınav tarihlerini... anca bölümleri gazla!
  • bende Elektronik Mühendisliği : 2011 : ama bu sene gölbası :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankara üniversitesi

bende Elektronik Mühendisliği : 2011 : ama bu sene gölbası :(

Allah sabır versin hocam Gölbaşı yolu geçen sene beni çileden çıkartıyordu devamsızlıgı 2 dönemde 59 saat kullanmıştım
  • final tarihleri belli oldu fakat bütünleme tarihlerini nereden öğrenebiliriz? kaç günlük tatilimiz var bütünlemeye kalırsak veya kalmazsak ?
  • ben de fen fakültesindeyim bütünleme oluo mu bizim fakültede ? yaz okulu ne zaman oluo ve ücretlleri nasıl oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: pilsung

ben de fen fakültesindeyim bütünleme oluo mu bizim fakültede ? yaz okulu ne zaman oluo ve ücretlleri nasıl oluyor

yaz okulu ne oluyor ?
  • SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ BÖLÜMÜ hakkında bilgisi olan var mı? Daha çok hazırlık olayını merak ediyorum; isteyenler 1 yıl hazırlık okuyabiliyor mu? Umarım bilgisi olan vardır ... :)

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.