Şimdi Ara

ANKARA TAKAS GRUBU (PS3 OYUN + BLU-RAY FİLM )!!! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.895
Cevap
30
Favori
292.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimde pes2008 ve gt5 var...Gta4 ve euro 2008 olabilir.....bana ulaşın mithatserhat@hotmail.com
  • elimde temiz kullanılmış nba 2k8 var bandrollü ve ilk sahibiyim.

darck sector gibi aksiyon tarzı oyunlarla takas olabilir.

veya elimde sıfır bandrollü silent hill 4 ps2 oyunu var hiç oynanmamış. onu verip üstüne bir miktar para verip oyunlarınızı alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quatronic -- 3 Haziran 2008; 12:51:22 >
  • Arkadaşlar elimde Dark Sector war bitirmek üzereyim orjinal kutulu kitapcıklı,euro 2008 le takas etmek istiyorum aynı temizlikte olması şartıyla pm atın!!
  • Yok mu arkadaşlar, THE ORANGE BOX isteyenler?
  • HAYDİ BEYLER YOK MU DARK SECTOR İSTEYEN
  • NBA 2k8 e bu aksam 65ytl verebilrim... orandayım ankamall taraflarında bulusabiliriz.
  • cod4 ve pes 2008 temiz kullanılmış varsa alıcam pmden ulaşabilirsiniz
  • Elimde 2 aylık tr den alınma orj. kutusunda kitapçıklı bandrollü tertemiz nba 2k8 var.

satış fiyatı=70 ytl

takas olarakta= heavenly sword la takas etmek istiyorum. teklifler PM den
  • elimde uncharted , fifa 08 ve gt5p var euro 2008 ile takas etmek istiyorum eğer fifa 08 ile takas edersek 10ytl üstüne veririm

pmden ulaşın ltfn
  • elimde uncharted , fifa 08 ve gt5p var euro 2008 ile takas etmek istiyorum eğer fifa 08 ile takas edersek 10ytl üstüne veririm

pmden ulaşın ltfn

yukardaki mesaj benim o diğer accountum lütfen buna pm atın
  • elimde wining eleven 2008 ve pes2008 var, ilgilenenler pm atabilirler. takas tekliflerini bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenk83 -- 14 Haziran 2008; 16:24:50 >
  • arkadaslar amerikaya arkadasım gidecek orda oyun fiyatları uygunmudur?
    ve nasıl alabilir arkadasım?

20 gb ntsc cihaz alıcam sanırımda eger amerika da oyunlar uygunsa alıcam yoksa 100 ytl gibi rakamlar veremem sahsen:D
  • kutulu kitapçıklı, timeshift ve medal of honor airborne var. beklerim
  • elimde heavenly sword var. temizdir

herhangi bir oyunla takas olabilir. teklifler PM den
  • 2 kere kullanılmış kutulu kitapçıklı çiziksiz garantisi grand turismo 5 prolouge==pes,wining,euro 2008,gta4,burnout paradise olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swat882 -- 20 Haziran 2008; 10:14:12 >
  • Temiz kullanılmış Gran Turismo 5 Prologue. Takas olabilir veya satabilirim.
  • elimde heavenly sword var. temizdir

herhangi bir oyunla takas olabilir. teklifler PM den
  • 2 kere kullanılmış kutulu kitapçıklı çiziksiz garantisi grand turismo 5 prolouge var.çizik varsa veya bişeyi eksikse almazsınız..==pes,wining,euro 2008,gta4,grid olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swat882 -- 21 Haziran 2008; 17:37:35 >
  • Gran Turismo 5 Prologue Almak istiyorum fiyatlarınız bekliyorum arkadaslar...?
  • Elimde Condemned 2: Bloodshot ve Heavenly Sword var. oyunlar kutulu, kitapçıklı, en ufak bir çizik bile yok. İlgilenenler pm atabilirler. Takas tekliflerini bekliyorum. İmzamdaki oyunları oynadığımdan o oyunları teklif etmeyiniz.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.