Şimdi Ara

## ANKARA PS3 SAHİPLERİ BULUŞMA NOKTASI ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hadi bakalım ankaralılar oyun paylaşımları ve değişimleri , sorunlarımız , alışverişlerimiz ve paylaşacağımız herşey için burda toplanalım.

bu topic içinde ps2-ps3 oyunlarını nerden ne kadar fiyatla alıyoruz ne gibi sorunlarla ve karşılaşıyoruz burda açıklayalım ve birbirimizin sorunlarına burda destek olalım

* baxanabi 
    * H_C
    * surur1
    * hololoy112
    * pprodigyy
    * erdembozkurt
    * theconqueror06
    * medeni conan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H_C -- 27 Mayıs 2007; 16:10:57 >

• heh akım başlattım işteee

şaka bi yana bende 6 sene ankarada yaşadım daha yeni döndüm adanaya, ankaradaki arkadaşlarlada alışveriş yapabilirim, oradaki arkadaşlarım aracılıgı ile
  • bende ankaradayım elimde resistance vardı sattım onu bugun motostorm aldım playasia dan carbonu sipariş ettim bide ama o daha gelmedi
  • quote:

Orjinalden alıntı: baxanabi

bende ankaradayım elimde resistance vardı sattım onu bugun motostorm aldım playasia dan carbonu sipariş ettim bide ama o daha gelmedi

playasia dan sorun yaşayan arkadaşlarımız var forum içinde , yüzde yüz gelme olasılığı olan bir yer gibi durmuyor kanımca..
  • ilk denememdi bakalım ne olacak :) en ucuz oyunu aldım zaten 49 dolardı
  • Tüm ankaralılar buraya
  • Oblivion ve Resistance var elimde henüz oynamıyorum malum finaller

Şu fagfx denen aleti gerirtmek istiyorum, ama nisan da çıkıcak denmesine rağmen hala yok ortalıklarda
  • hadi bakalım bende geldim
  • quote:

Orjinalden alıntı: surur1

Oblivion ve Resistance var elimde henüz oynamıyorum malum finaller

Şu fagfx denen aleti gerirtmek istiyorum, ama nisan da çıkıcak denmesine rağmen hala yok ortalıklarda

Fagx nedir ?
  • Ben de burdayım
  • Bende ankaradayım ekleyinnn
  • herkes alışveriş yaptığı yerleri ve karşılaştığı problemleri yazarsanız sevinirim arkadaşlar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: H_C

herkes alışveriş yaptığı yerleri ve karşılaştığı problemleri yazarsanız sevinirim arkadaşlar...

Ankaralı arkadaşlar God of war 2 lazım bana ucuz alıcağım bir yer var mı?
    EPcenter da felan 130 YTL de...:(
  • Arkadaşlar ilk defa bi foruma üye oluyorum ve ilk mesajım... hey be PS 3 sen nelere kaadirsin:
    Ben de Ankaradayım oyun takas etmek isteyenler için elimde F1 ve NBA Home Court var
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: surur1

Oblivion ve Resistance var elimde henüz oynamıyorum malum finaller

Fagx nedir ?

FragFX FPS oyunlar için tasarlanmış. Sixaxis uyumlu. Fare, pad, ve 2. bir aparat içeriyor. PS3 de FPS zevkini maksimuma çıkartıcak bişi gibi geldi bana.

• oo bya iyi bişeymiş.
    bende bluetooth klavye ve mouse almayı düşünüyorum ps3 için bi çıksın şu fagx de ondan sonra bakarım ozaman...
  • hololoy nba2k7 yi nerden ve kaca aldın ben dun ırmaga gittim takas için nba2k7 yoktu takas için 30 ytl para istiyorlar bide
  • tunalı d&r da bitane wardı onuda ben aldım hocam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pprodigyy

quote:

herkes alışveriş yaptığı yerleri ve karşılaştığı problemleri yazarsanız sevinirim arkadaşlar...

Ankaralı arkadaşlar God of war 2 lazım bana ucuz alıcağım bir yer var mı?
    EPcenter da felan 130 YTL de...:(

şu an dışardayım akşam eve geçince yazacağım adres..
  • quote:

Orjinalden alıntı: baxanabi

hololoy nba2k7 yi nerden ve kaca aldın ben dun ırmaga gittim takas için nba2k7 yoktu takas için 30 ytl para istiyorlar bide

armağan pasajında kubilayı bul, en azından 30 ytl den daha düşük olur..
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.