Şimdi Ara

Ankara pasta cila önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arabayi park ederken sag aynayi surttum ufak bi bolgeye pasta cila yaptirmam gerekiyor. Ankarada bu islemi yaptiracagim guvenilir bir yer tavsiyeniz var mi? Bir de bu islem yaklasik ne kadara mal oluyor ona gore butce ayiracagim ve kaziklanmak istemiyorum. Son zamanlarda yaptiran arkadaslar bilgilendirebilirse sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pasta ile geçebilecek bir çizik olduğundan eminseniz gtechniq p1 iş görür, alıp kendiniz yaparsınız

https://www.youtube.com/watch?v=_u-QTCbOUW4

• Yüzeysel çizikse pasta cila iş görür. Rötuş gerekmez.

• ml_csd_ds M kullanıcısına yanıt
    Onerebileceginiz bir yer var mi? Ya da kendim alsam halledebilir miyim sizce?

• Pasta geçirmez bunu boya kalkmış
  • e30 m3 kullanıcısına yanıt
    Yetkili servise goturecegim. Buyuk ihtimal boya yerine parcayi degistirtmek konusunda israrci olacaklar ama sadece boya kurtarir mi dersiniz

• Servise gerek yok bence hocam ister boyatın, ister öyle kalsın, ister rutuş yaptırın ya da ayna dış kapağı alın değiştirin. Eli yatkın arkadaşınız varsa kapağı sökün, arabanın boya kodunda sprey boya yaptırın, zımparalasın delikleri hafif macunlasın boyasın.
  • e30 m3 kullanıcısına yanıt
    Sagolun

• quote:

Orijinalden alıntı: zeyneltrk

Onerebileceginiz bir yer var mi? Ya da kendim alsam halledebilir miyim sizce?

Pasta cilayı kendiniz de yapabilirsiniz.

• ml_csd_ds M kullanıcısına yanıt
    Bikac arkadas fotografa bakinca boya kalkmis pasta cila ise yaramaz dedi ben basta sadece pasta ile kurtarabilecegimi dusunuyodum ama :/

• Selam kac kurus

• Ne kadar

• Arkadaşlar ihtiyacı olan olursa diye paylaşıyorum sadece. Yeni pasta-cila boya koruma yaptırdım ve çok memnun kaldım.
    Ankara'da pasta cila boya koruma ihtiyacı olan var ise T-Garage(İskitler Opet içerisinde)
    Normalde 250 TL fiyat vermişlerdi. 200 TL'ye düştüler. Ürün olarakta Menzerna kullandılar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.