Şimdi Ara

Ankara kpss A dersane önerisi istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar son sınıfım bu sene biraz geç kaldım ama Ankara içi kpss A dersanesi bakıyorum deneyimleri olan paylaşabilir mi lütfen monopol kariyer themis ya da 4t yi düşünüyorum sizce hangisi en iyi kaynak hoca Vs.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• merhabalar. bende kpss a için dershane araştırıyorum. görüşme yaptığım dershaneleri paylaşayım.
    * yükseliş akademiye gittiğimde kayıt kabuldeki hanımefendi iyi bir şekilde karşıladı. fakat soru cevap şeklinde gittik. ben sordum o cevapladı. çokta detay bilgi geçmedi. genel bilgiler verdi. programdan bir haber hangi dersle başlanacağına cevap alamadım. uzaktan eğitimleri varmış. tam o sırada hocalar geldi hiç tanışma zahmeti göstermeden apar topar kayıt kabuldeki arkadaşa söyleyerek beni oradan kaldırdılar. derece öğrencileriyle fotoğraf çekilmek için. reklam haklarıdır fakat oraya ilk defa gelen bir öğrenciye daha nezaketli olabilirlerdi. daha önce ki dershane deneyiminden sınıfların çok küçük olmasından şikayetçiydim. bizim sınıflarımız geniş 30 kişilik dedi. sınıfları gördüğümde şok oldum diyebilirim. 2 şer kişilik, 3 grup sıra koymuşlar ve değil bir insanın düz bir şekilde geçmesi yan yan anca ilerleyebilir arka tarafa. gözümle görmesem inanacağım öyle bir anlatıyorlar ki geniş ferah aydınlık. tamamen abartı. 600 saat alan, 350 saat gk/gy

*monopolde 510 saat alan, 253 saat gk/gy, akademisyen hocalar. etüt yok. soru sormak istersek hocalar bitimi bir süre dershane kalırlarmış yakalarsak anca o zaman cevap alıyormuşuz. sınıflar 40-45 kişilik basık ve karanlık. ve gruplar dolmuş en yakın tarih 25 eylül

* dataya gittiğimden benim için en faciası bu oldu diyebilirim. kayıt kabulde kimse yok. müdür odasına aldılar. son ses müzik gülüşmeler kahkahalar yükseliyordu toparlanmaları zor oldu. içeride muhasebe hocası (osman uslu), maliye hocası (haydar lütfü) ve bir öğrencileri vardı. genel bilgi aldıktan sonra haftaiçi grubu istememe rağmen haftasonuna gel rahat edersin öğrencisine ne sorduysam teyit ettiriyolar. bende haftasonuna geldim çok faydalı oldu diye. belli ki haftasonu grupları boş kalmış. ağır gelir tüm gün aynı ders dedim aldığım cevap ' o konuda hiç sıkıntı yok biz güleriz eğleniriz espri yaparız dersin nasıl geçtiğini anlamazsın şeklinde gayet ciddiyetten uzak bir tavır içindeydiler. sınıflar kalabalık ve ciddiyetten uzaklar. haftaiçi grubunda ısrar edince maliye hocası kitabını aldı düzeltme yapmam lazım dedi, muhasebecide çıkmıştı zaten. sanki git der gibi tavır içine girdiler. benim tarzım bir dershane kesinlikle değil

* en son 4t ye gittim bu üç dershaneden çok memnun ayrılmadığım için çok umutsuz girmiştim. fakat aksi şekilde gelişti. 1000 saat alan, 455 saat gk/gy veriyorlar. 14 ağustos grupları dolmuş 21 ağustos grubu için görüştük. sürekli etüt sistemleri varmış. haftaiçi 4 gün geliyorsun. kaynaklar zaten takip ettiğim kaynaklardı. kitapların yazarlarının çoğu derslere giriyormuş. ders ders hoca ismi verdiler. sadece alandan 22-23 kitap hediye. sınıflar 40 kişilik ama oldukça ferah ve geniş. kütüphanesi de var. ciddi bir kurum izlenimi bıraktılar. yüksel bilgili makro iktisata girecek. hoca kadrosu sağlam. diğer dershanelerde sormazsan hocalardan bahseden yok ister kayıt ol ister olma farketmez gelen gelir gözüyle bakıyorlar

açıkcası gezip görmeden karar vermek çok zor. herkesin bekletinsi farklı. kuzey akademiden çok bahsediyorlar ama kalabalık bir dershane ,daha fazla gezmekte istemiyorum. sanırım 4t ye yazılacağım. fiyat içinde 3000-3500 ü gözden çıkarmak gerekiyor.

biraz uzun oldu ama umarım faydalı olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.