Şimdi Ara

Ankara Kızılayda Odtülüler mi Ortadoğulular mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gelecek sene 12.sınıf olacağımdan özel okula geçmek yerine dershaneye gitmeye karar verdim ancak kızılayda hangi dershanelerin iyi olduğu hakkında pek bir bilgiye sahip değilim. Şimdiye kadar Ortadoğulular, Odtülüler, Açı ve Sınav dershanesiyle görüştüm. Bunların arasından Ortadoğulular ve Odtülüler arasında kaldım, bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim.

• Çınar’a bir uğra. Mitat Paşa Caddesinde.
  • iyi günler,
    mezun için ankarada hangi dershaneyi önerirsiniz? Bu arada sanırım 12.sınıf için ve Mezun için üçret önerilerinde ciddi farklar vardır değil mi ?
    Ankarada "Üçler" hakkında bilginiz var mı ? Balgatta yeni yer açmışlar....

Bu arada "Pithoflilys" nickli arkadaşım aldıgınız üçretlendirmelere nasıldır ? bilgi verebilirmisiniz

tşkkler
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Bazı dershaneleri arayarak fiyat bilgisi almak mümkünken bazıları yüz yüze görüşmeden bilgi vermiyor. Gidip görüştüğümüz kadarıyla kızılaydaki dershaneler 12. sınıf için genel olarak 10 bin ile 8 bin arasında fiyat verdiler ancak mezunlar için herhangi bir bilgim yok.
  • Konuyu hortlatıyorum. 11. Sınıfın gelecek yıl 12 olacağım. Bu yazın dershaneye başlamayı düşünüyorum. Aklımda odtülüler ve sınav dershanesi. İkiside Ankara Sincan da. Odtülüler dershanesi güzel gibi duruyor. Giden var mı, tavsiye eder misiniz? Sizce hangisine gitmeliyim?
  • Baygomeister kullanıcısına yanıt

Ne yaptin memnun kaldin mi gittiysen eğer?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.