Şimdi Ara

Ankara Jale Tezer ve Aynur Teziş Temel liselerinden hangisini tercih etmeliyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar gelecek yıl 12 .sınıf mf öğrencisine hangisini tercih edeyim,fiyatları yakın.Bilgi verirseniz veya başka bir yer tavsiye ederseniz sevinirim.Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostum şansıma ygs arşivi ararken gördüm postunu hemen bi' üyelik açayım dedim. Ben kendim burslu JT öğrencisiyim fakat öğretmen kadrosu hafiften dağılmaya başladı kendilerine yeni büyük bir okul açacaklarmış ve öğrencileri orada toplayacaklarmış o yüzden temel lisede ki öğretmenlerin bir kısmı farklı yerlere gitmeye başladılar. Bu sene ki öğretmen kadrosu gerçekten güzel bir kadro, sınıf ayrımı var ama onlar ayrım yapmaksızın herkesle ilgileniyorlar ama etüt vs. konusunda öğretmen sayısının yetersiz olduğunu düşünüyorum. Sadece soru çözmek için bile alınan öğretmenler mevcut fakat ygs-lys zamanında ygs-lys öğrencilerinden biz fırsat bulamamıştık. Ben Nesibe Aydın Yıldızlar'dan %30'luk bir burs alabildim ama JT bursu daha fazla olduğu için gitmedim eğer fırsatım olsaydı kesinlikle Nesibe'ye giderdim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.