Şimdi Ara

ANKARA-İSTANBUL YOLCULUĞU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hafta sonu aracımla ankardan istanbula gideceğim.Benim için ilk olucak daha önce otobüsle falan gitmiştim.

Yolda nerelerde durulur neler yapılır nerde ne yenir meşhur birşeyler varsa tecrübeli abi-arkadaşlarımdan önerileri bekliyorum.

Bir de otobanı kullanacağım için HGS olayı nasıl işliyor tam bilmiyorum.Önceden Zonguldak'a gitmiştim.Kredi kartımda dıt özelliği vardı oradan okutup geçmiştim.Yine aynı şeyi yapabilir miyim?

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smurats -- 5 Mart 2013; 19:00:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: smurats

Hafta sonu aracımla ankardan istanbula gideceğim.Benim için ilk olucak daha önce otobüsle falan gitmiştim.

Yolda nerelerde durulur neler yapılır nerde ne yenir meşhur birşeyler varsa tecrübeli abi-arkadaşlarımdan önerileri bekliyorum.

Bir de otobanı kullanacağım için HGS olayı nasıl işliyor tam bilmiyorum.Önceden Zonguldak'a gitmiştim.Kredi kartımda dıt özelliği vardı oradan okutup geçmiştim.Yine aynı şeyi yapabilir miyim?

teşekkürler

Bende dün gece yaptım senin yapacağını.LPG nerede biterse orada mola veriyorum ben:)Beğenmezsem benzinle beğendiğim yer denk gelene kadar gidiyorum.Dıtla falan olmaz HGS yada OGS şart.

• quote:

Orijinalden alıntı: lord66

quote:

Orijinalden alıntı: smurats

Hafta sonu aracımla ankardan istanbula gideceğim.Benim için ilk olucak daha önce otobüsle falan gitmiştim.

teşekkürler

Bende dün gece yaptım senin yapacağını.LPG nerede biterse orada mola veriyorum ben:)Beğenmezsem benzinle beğendiğim yer denk gelene kadar gidiyorum.Dıtla falan olmaz HGS yada OGS şart.

teşekkürler.

bir seferlik şey için gidip bunu mu alcaz ya şimdi

ogsler kalkmadı ama dimi henüz bir arkadaştan falan alsam kullanabilirim sanırım

• HGS şart, durmadan 4-5 saate gidilir :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.