Şimdi Ara

ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÖĞRENCİ YURDU (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
4
Favori
24.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Okullar 14'ünde açılıyor. Bilet almak için yurdu aradım ama ne zaman açılacağı belli değil dediler yurdun. Sizlerden de arayanlar olursa bilgilendirme için buraya yazabilirseniz güzel olur. Geçen seneki gibi skandal olmasın bu sene de, o yurtten bu yurda sürüklenmeyelim.
  • Coldhands kullanıcısına yanıt
    Ben yurt çoktan açıktır diye sanıyordum. Arkadaşlara bi sorayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurbandan sonra donecegim icin bir sikinti olacagini sanmiyorum yurdun acilis tarihinde.Gazi 14unde aciliyor onun icin açarlar o civarlarda yurdu

• Ben de bu yurdu kazandım , Hacettepe Beytepe kampüsünde hazırlıgm var, yurttan okula ulaşım kaç dk sürer nasıl gidilir gelinir, yardım ederseniz çok sevinirim , tesekkurler

• Ben dün aradım işte ne zaman açılacak diye, belli değil dediler. Geçen sene yurt ilk defa açıldığı için oradan buraya sürüklenip durmuştuk. Bu sefer de aynı şey olmaması için önceden haber alsak iyi olur. Çoğu okul 14'ünde açılıyor sanırım. 1-2 gün sonra tekrar arayacağım ben, bir şey olursa yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahyaa54

Ben de bu yurdu kazandım , Hacettepe Beytepe kampüsünde hazırlıgm var, yurttan okula ulaşım kaç dk sürer nasıl gidilir gelinir, yardım ederseniz çok sevinirim , tesekkurler

Kardeşim ulustan beytepeye gitmek biraz sikinti diyelim.Aslinda tam sikintida degil.Bizim odads bi cocuk vardi cocuk bizden 1 saat once kalkip giderdi derse.
    Ulustan ego yada metroya binip kizilaya gidicen.Oradan cayyolu Metrosu na binecen.Beytepe duraginca inicen.Yogunluga gore o yol 20-30dk suruyo.Hadi indin diyelim Beytepe. KAMPUS ile metro arasi bayagi uzak.Ya ring bekliyceksin yada otostop cekecen yada yürüyecen fakat bunu yapcagini sanmıyorum.Yani senin anlicagin gunluk en az 1-1.5 saat yolun var.Bu sadece gidis bunun donusude var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EphiaLteS. -- 5 Eylül 2015; 11:56:39 >
  • Eyvallah kardeş, gerçekçi konuştun tesekkur ederim, bunları göz önüne alıcam

• Odalar nasıl belirleniyor? 14 ünde okul açılacak 12 13 gibi yurda gitmeyi düşünüyorum açık olur mu bilgisi ola var mı? .ayrıca dolaplar nasıl büyük mü kışlıkları getirelim mi şimdiden vs bilgisi olanlar yardımcı olursa alır bir hayırlı dua :D Eyvallah
  • Yurt bayramdan sonra açılıcak mış arayıp sormuşlar, sende bi sor istiyorsan

• quote:

Orijinalden alıntı: Unicorn2112

Odalar nasıl belirleniyor? 14 ünde okul açılacak 12 13 gibi yurda gitmeyi düşünüyorum açık olur mu bilgisi ola var mı? .ayrıca dolaplar nasıl büyük mü kışlıkları getirelim mi şimdiden vs bilgisi olanlar yardımcı olursa alır bir hayırlı dua :D Eyvallah

Odalar okuduğun bolume veya uniye gore yerlestiriliyor olabilir.Biz oyle yerlestirildik.Ne zaman acilir bilemem yurt arayip sormak gerek.Odalara gelirsek odalar buyuk yalniz tek sikinti olan odalar _11li odalar ornegin 711 diyelim.Oda küçük fakat 4 yatak var.Biraz zorlanma olabiliyor.3 kisilik olsa o oda hicbir problem olmaz.Yinede yetiyor fakat hareket alanin kisitli odada.Mesela benim kaldığım oda yurdun en buyuk odasi.5 kisi kaliyoruz ama 1 yatak daha atsan sigar durumda.Esya konusuna gelirsek sen simdiden getir kisliklari.Dolaplar klasik yurt dolapları.Raflari istedigin gibi ayarlayabiliyon.Eger sigmazsa bazanin alti var.Buyuk kalem esyalarini oraya koyarsin.Mont tarzi seyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EphiaLteS. -- 6 Eylül 2015; 12:08:11 >

• Bugün öğle saatlerinde Ankara Hacı Bayram-ı Veli Kyk Erkek Öğrenci Yurdunu aradım Sordum adama ne zaman açılacak yurt diye, aslinda bayramdan sonra demesini bekliyordum ama çok şükür ki 14 Eylül 2015 Pazartesi günü yurt açılacakmış. Bu tarihten önce gelenler nöbetçi yurtlara gitmek zorunda. Numarayı buraya yazmak sıkıntı olabilir zaten internette de bulursunuz numarayi dikkat edin ilimiye özel yurdunu aramayin

• Yurda kayıt yaptırmazlar seneye baş vuramaz mıyım kyk için bilginiz varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: yahyaa54

Yurda kayıt yaptırmazlar seneye baş vuramaz mıyım kyk için bilginiz varmı ?

Malesef kardeşim.1 seferlik bu hakkı kazanıyorsun.Seneye tekrar başvurursun eğer bu yıl istemiyorsan fakat seneye çıkacağınıda sanmam.Yurt hakkı kazanıp gitmeyenlere heralde tekrardan almazlar gibi geliyor.
  • up
  • Bu yurdu kazandım.Bilgi verebilecek var mıdır?

• master804 M kullanıcısına yanıt
    bende burdayım. hala araștırıyorum.

• master804 M kullanıcısına yanıt
    2 sene bu yurtta kaldım şimdi o yurttan arkadaşlarla eve çıktık. Ankaradaki en iyi kyk yurdudur(karsidaki yunus emre belki daha iyi). Tek kötü tarafı yurdun ulusta olması.

2 sene evvel burada biz de sormuştuk aynı soruları ve kimse cevaplamamıştı, vay be şimdi ben cevaplıyorum

etraftaki gazino veya pavyonlardan çok ses geliyor mu?

• Yok be gülüp geçiyorduk çok sarıyor yukarıdan izlemesi. Genelde 2 sarışın çalışan çıkar kavga çıkar ayırmaya gelirler falan. Karşı yurtla vur abi vur diye gaza getiririz hatta

Sıkıntı geceleri cam açıkken trafik olursa uyuması zor oluyor biraz. Korna sesleri vs kapatmak zorunda kalıyorduk.

kayıt oldum ama oda belli değil. odalardan, yemekhaneden ve yönetimden memnun muydunuz?

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.