Şimdi Ara

Ankara: Gar'dan Kızılay'a ulaşım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
2
Favori
38.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tren Garı'ndan Kızılay'a ne şekilde ulaşabiliriz arkadaşlar? Yürüme mesafesinde midir? Yoksa minibüs otobüs şart mı? Şartsa hangisine nereden binilebilir?

• G.M.K Bulvarına Çıkabilirsin Çarşı'dan Geçerek Oradan Yürüyerek 1-2 KM Felan Oluyor Yürünür
  • Kızılaya yürümesine yürünür de sürer baya. Bence ulus metrosuna gidip ordan geçin hocam. Ya da gençlik parkının ordaki minübüsler de geçiyor diye biliyorum.

Edit: Şimdi baktım da yürüme de çok sürmezmiş hatta araçla gitmek daha çok zamanınızı bile alabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mamunda -- 17 Kasım 2012; 0:53:27 >
  • Aslında 45 dakika da falan varabilirsin. Ama direkt garın ilerisinde EGO durakları var ordan bir sürü dolmuş ta geçiyor. Bunların biriyle gidebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mamunda

Kızılaya yürümesine yürünür de sürer baya. Bence ulus metrosuna gidip ordan geçin hocam. Ya da gençlik parkının ordaki minübüsler de geçiyor diye biliyorum.

Edit: Şimdi baktım da yürüme de çok sürmezmiş hatta araçla gitmek daha çok zamanınızı bile alabilir.
    Ankara'yı pek bilmiyorum. Pek değil hiç bilmiyorum. Yürüme alternatifini iptal edebilirim o halde. Minibüs ya da otobüse nerden binebilirim? Otobüs için ego şart mı?
  • veya gardan tandoğan ankaray durağına gidebilirsin ordan direk kızılaya gidersin
    quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Ankara'yı pek bilmiyorum. Pek değil hiç bilmiyorum. Yürüme alternatifini iptal edebilirim o halde. Minibüs ya da otobüse nerden binebilirim? Otobüs için ego şart mı?
    ankaray veya metro 2side yürüme mesafesinde gardan çıkıp dimdirek gidersen 10dk falan ulus metro durağına gidersin veya gardan çıkıp sola dönüp direk gidip köprünün oradan tekrardan sola dönüp tandoğandaki ankaraya binip gidebilirsin kızılaya zaten kime sorsan gösterir etrafta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DEHHANI -- 17 Kasım 2012; 1:10:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DEHHANI

veya gardan tandoğan ankaray durağına gidebilirsin ordan direk kızılaya gidersin
    quote:

ankaray veya metro 2side yürüme mesafesinde gardan çıkıp dimdirek gidersen 10dk falan ulus metro durağına gidersin veya gardan çıkıp sola dönüp direk gidip köprünün oradan tekrardan sola dönüp tandoğandaki ankaraya binip gidebilirsin kızılaya zaten kime sorsan gösterir etrafta

Alıntıları Göster
    ankaray diye bi metro var aşti(otobüs terminali) 'den bin saat 6 da mi ne açılıyordu ona göre ayarla otobüsünü kızılayda in

• quote:

Orijinalden alıntı: D3monHunter

ankaray diye bi metro var aşti(otobüs terminali) 'den bin saat 6 da mi ne açılıyordu ona göre ayarla otobüsünü kızılayda in

Alıntıları Göster
    garın hemen önünde zaten durak var ordan özel otobüsler geçiyor(parayla binilen) onlara binebilirsin zaten direk kızılaya gidenler var.

• Allahtan burdaydim da cevap atayim hemen , ben yazin gitmistim hayatimda ilk defa gidiodum , forumda bi kardesimiz yardim etti dedi hersey birebir cikti .https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=62734670&p=1#62734670 Ok by bb sb nickli arkadas.. Dediklerini yap gidersin kizilaya , valla i arkadastan tekrar Allah razi olsun .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zuckerberg

Allahtan burdaydim da cevap atayim hemen , ben yazin gitmistim hayatimda ilk defa gidiodum , forumda bi kardesimiz yardim etti dedi hersey birebir cikti .https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=62734670&p=1#62734670 Ok by bb sb nickli arkadas.. Dediklerini yap gidersin kizilaya , valla i arkadastan tekrar Allah razi olsun .
    Garın önündeki duraktan üzerinde KIZILAY yazan otobüslere binebilirsin. EGO'lar kartlıdır paralı otobüs de geçer.
  • quote:

Tren Garı'ndan Kızılay'a ne şekilde ulaşabiliriz arkadaşlar? Yürüme mesafesinde midir? Yoksa minibüs otobüs şart mı? Şartsa hangisine nereden binilebilir?

Arkadaşların da dediği gibi gar ın önünden ego ve özel otobüsler geçiyor. şayet yürümek isterseniz zamanınızı alabilir ve karıştıra bilirsiniz. ego kartılı gelse bile binin içerde sorar istersiniz kart yoksa bile 3-4 durak sonra ineceğiniz için şoför de pek sıkıntı yapmaz.
  • quote:

Tren Garı'ndan Kızılay'a ne şekilde ulaşabiliriz arkadaşlar? Yürüme mesafesinde midir? Yoksa minibüs otobüs şart mı? Şartsa hangisine nereden binilebilir?

arkadaşım en güzeli elinde eşyan filanda varsa çık gardan dışarı bir taksi çevir en fazla 5-6 lira tutar istediğin yerede gidersin. Diğerleri karışık ve rezillik olur aslında çok yakın ama işte hiç bilmeyene karışık gelir atla bi takisye 5-6 liraya işini gör.
  • quote:

adam tren garı demiş sen otobüs terminalinden bahsediyon iyiki havaalnını filan tarif etmemişsin. Büyük fail.

• quote:

Orijinalden alıntı: karasimsek06

quote:

adam tren garı demiş sen otobüs terminalinden bahsediyon iyiki havaalnını filan tarif etmemişsin. Büyük fail.

Alıntıları Göster
    otobüs gari diye okudum napiyim :D

• Önünden kızılaya otobüs geçer. Taksi ile 10 liraya anlaşırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dehhani.

veya gardan tandoğan ankaray durağına gidebilirsin ordan direk kızılaya gidersin
    quote:

arkadaşım tarifin iyi niyetli fakat boşuna yol yürütürsün buda biraz bilgisizlikten kaynaklanıyor. Trenden indiğin anda peronlardan aşşağaya doğru merdivenler iner o merdivenlerden inersen maletepedeki yer altı çarşısına giden tünel vardır. ordan gidersen yolun sonunda gmk bulvarındaki maltepe ankaray durağına çıkarsın. Milleti boşa yürütüpte bide bir durak öncesi tandoğana götürmenin anlamı yok. Ama arkadaş için en garantisi taksiye atlayıp 5-6 lira verip istediği yere gitmesi.

• quote:

otobüs gari diye okudum napiyim :D

Alıntıları Göster
    Garın önünden geçen otobüsler genelde Kızılay tarafından gelenler oluyor, onlara binip de olur olmadık yerlere gitme. Gardan çıkıp dümdüz yürürsen 7-8 dk'da Ulus metrosuna ulaşırsın. Yine gardan çarşı yönüne 10dk'da falan gidip (asker çarşısı diye de geçer) Tandoğan tarafına çıkarsın, Ankaray Maltepe durağından Kızılaya geçersin. Gardan Kızılay'a yürümek yarım saat sürer. Taksi olmaz dersen en mantıklısı Ulus metrosuna yürümek..

• quote:

Orijinalden alıntı: Engin.

Garın önünden geçen otobüsler genelde Kızılay tarafından gelenler oluyor, onlara binip de olur olmadık yerlere gitme. Gardan çıkıp dümdüz yürürsen 7-8 dk'da Ulus metrosuna ulaşırsın. Yine gardan çarşı yönüne 10dk'da falan gidip (asker çarşısı diye de geçer) Tandoğan tarafına çıkarsın, Ankaray Maltepe durağından Kızılaya geçersin. Gardan Kızılay'a yürümek yarım saat sürer. Taksi olmaz dersen en mantıklısı Ulus metrosuna yürümek..

Alıntıları Göster
    Konu yanlış yerde, kilit + 15 gün bölüm uzaklaştırması. :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Engin.

Alıntıları Göster
    Garın önüne çık orda bekle sıhhıye dolmuşları geçiyo gelene bin sonra adama söyle sıhhıye köprüsünde incem diye o seni indirir köprüde in sonra aşşağı in orda metro var hemen köprünün altında ister ona bin kızılayamı gidersin artık nereye istersen gidersin yada yürüyerek kısa sürede ordan kızılaya gidebilirsin.Bu arada ben Behzat Ç

Not : Taksiye binsen en fazla 20 lira yazar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buguncx -- 17 Kasım 2012; 1:56:18 >

• Koca Admin Ankara ya geliyor, nolcak bir ûye arabasıyla atıverseydi. ayıp etmişiniz Angaralilar!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.