Şimdi Ara

Ankara Ev Alınacak Muhit Önerisi İstiyorum (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35
Cevap
2
Favori
3.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende mezar tavsiyesi istiyorum

• muhit seçimi yaparken memur mahallesi olması ve somali, iran gibi yabancıların olmamasını istiyorum. rica etsem tavsiye ederken buna göre tavsiye eder misiniz?

• Batıkent Turgut Özal Mahallesi. Botanik metro durağının oralara bak bana dua edersin iyi şanslar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyeranEngineerR -- 14 Mayıs 2021; 22:33:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyeranEngineerR

Batıkent Turgut Özal Mahallesi. Botanik metro durağının oralara bak bana dua edersin iyi şanslar.

teşekkür ederim. ne gibi güzelliği var acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: huzyin67

teşekkür ederim. ne gibi güzelliği var acaba?

Alıntıları Göster

Her bakımdan ideal hocam nezih ama bir tarafı kalkık insanlarda değiller yani ben ekmek almaya giderken nereye gidiyorsun bırakayım diyen insanlar duruyordu yanımda. Memur çoğu kısmı, metro durağına yakın alırsanız zaten vasıta haricinde ulaşımı da halledersiniz. Çoluğunuz çocuğunuz varsa salın oynasınlar ben beğeniyorum daha güzel yerler var mıdır vardır ama bu benim deneyimlediğim bir şey. Şiddetle tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyeranEngineerR -- 15 Mayıs 2021; 15:41:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyeranEngineerR

Her bakımdan ideal hocam nezih ama bir tarafı kalkık insanlarda değiller yani ben ekmek almaya giderken nereye gidiyorsun bırakayım diyen insanlar duruyordu yanımda. Memur çoğu kısmı, metro durağına yakın alırsanız zaten vasıta haricinde ulaşımı da halledersiniz. Çoluğunuz çocuğunuz varsa salın oynasınlar ben beğeniyorum daha güzel yerler var mıdır vardır ama bu benim deneyimlediğim bir şey. Şiddetle tavsiye ederim.

Alıntıları Göster

teşekkür ederim tecrübenizi paylaştığınız için. güzel bir ortammış.

• up

• etimesgut istasyon ve alsancak uygun fiyatlar var.. medeni insanlar gelsin ve etimesgut civarinin yobaz ortami degismeli..

• Ankara içinden uzaklaş, şuanda en uygun arsalar Beynam taraflarında, genişçe bir arsa al sonra kendi tarzına göre bir şey oluştur. Herkesin zevki farklıdır o yüzden kendi fikrimi yazayım: Ufak ama Dubleks bir ev yapardım , tamamen alternatif enerji ile oluştururdum ve yalıtımını çok iyi yapardım. Araziyi ağaçlarla kapatır bir de havuz yapardım. Muhit falan hikaye ben Ankara'da en zengin muhitte bile yaşamak istemezdim. Ki zaten o parayla mümkün değil :) Bu arada keyfi olarak ağaçtan ya da konteynırdan veya prefabrik de yapabilirsin ama pek tavsiye etmem. Beynam'ı ise Ankara'da ucuz ve geniş başka arazi olmaması yüzünden seçtim sadece ve yakında aslında aracın varsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 13 Ağustos 2021; 11:14:46 >
  • batıkent ilkyerleşim mahallesinden Çakırlara yakın 10 yıllık 3+1 ev aldım. Teşekkür ederim.

• Biri batıkent merkeze uzakmı dedi?? Ben fatihte sıfır dairede oturuyordum yalnız yaşayan ve lüksüme önem veren birisiyim batıkentten 100 metrekare ev aldım içi yapılı ama bina eski.

İnan her uyandığımda şükrediyorum zaten öncedende batıkentte takılırdım ben aradığın hersey var kızılaya ve bahçelievlere yakındır ve asla yabancı uyruklu kimseyi göremessin insanları yobaz değildir cafeleri fiyatlarıda uygun Batıkent atlantis meydan çok güzel bi yerdir.

Ben bu semt için 130 metrekate sıfır evi bırakıp daha küçük ev aldım hiç pişman değilim eryamanda fuhuş olayı çok batıkentte görmedim ben zengin değilim batıkent bana yetiyor gece çık kulaklığını tak tek başına yürü sessiz sakindir.

Bina yaşına çok takmayın kaç yıl yaşayacaz sanki banada dediler eski bina alınmaz ben aldım pişman değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Catcheee -- 24 Şubat 2022; 12:49:58 >
  • huzyin67 kullanıcısına yanıt

Bende tam sana yazmıştım batıkentte çok mutluyum diye çakırlar çol gelişen bi yer benm oraya bütçem yetmedi doğru karar verdin dostum güle güle oturun batıkent huzurun adresidir emin ol

• Catcheee C kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Alınmış alınmıştır. Site içi güzel bir ev. Memnunuz. :)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.