Şimdi Ara

ANKARA DOLU YAĞIŞI SONUCU OLUŞAN EZİKLER.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
3
Favori
30.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • istanbula gelirseniz mtc oto var ben bizzat aracmn eziğini yaptrdım oldukça profesyoneller
  • tavsiyen için teşekkür ederim.3 gün önce arkasına bakmadan yola atlayan şöförün göçük bıraktığı sağ ön çamurluğu kitap gibi çıkardı.Verdiğim her kurusa helal olsun. Boyasız olmaz dediler ve 250 lira istediler boyaya. Fatih usta 150 liraya boyasız düzeltti.Ben o kadar düzeleceğini tahmin etmiyordum.
    sitesindeki yapılmış işlere bakarak gittim.Siteyi inceleyip gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.

http://www.yildizotomotiv06.com/AnaSayfa.aspx

• Bu arada böle can sıkıcı bir olay sayesinde siteye de üye olmuş oldum. Herkese merhaba.
    Araban var derdin var.Kazadan sonra yaptırma derdine düşmek daha betermiş.
    Değeri düşermiş de sole olurmus da böle yaparsan iyiymiş de
    Fatih usta ile şimdilik kurtulduk. Buna da şükür.
    İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkancanikli

istanbula gelirseniz mtc oto var ben bizzat aracmn eziğini yaptrdım oldukça profesyoneller

Bende Mtc'de yaptırdım çok memnun kaldım. Gerçekten kaliteli bir işçilikleri var.
  • Konu hortlayacak ancak dolu zararı için meteorolojiden rapor almak için ne yapmamız gerekiyor.

Yardımcı olacak var mı?
  • 000hasan kullanıcısına yanıt
    Evet almaniz gerekiyor sonra ehliyet ve rusat fotokopisi ayrica yapan firma yada sahsa bagli olarak vekalet istenebilir yani odenecek ucret size degilde yapan firmaya yatmasi icin parasi ben boyasiz gocuk giderme ustasiyim varsa yardimci olabilecegimiz birsey seve seve yapariz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yine Ankara yine dolu yağışı .. Ilk defa Başıma geliyor ne yapabilirim ?

• Dolu mağduru musun _?

Çok hasar yoktur inşAllah.Resim çekip koyabilirsen yardımcı olurlar.

Geçmiş olsun tekrardan , Allah daha beterinden korusun bizleri.@mky42

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L&M -- 25 Mayıs 2015; 20:18:25 >
  • Dun kardesime 2013 model vw polo arac aldik. Daha ruhsati cikmadan bugun dolu yagdi araci sigorta veya kasko yaptiramadan 15 20 tane tavanda gocuk olustu Bununla ilgili nasil bir yol izlemek lazim boyasiz yaptirabilmemiz mumkunmu? Ilginiz icin simdiden tesekkurler

• Butun dolu hasari ekipleri suan balikesirde ama iki uc gun icerisinde bir kisim ankara dolusuna gecicek....dolu hasarlarini dert etmeyin yapildigi zaman aynen eski hali neyse aracin o sekline geri donecektir.....ayrica vakum ve mayetik cihaz cektirme islemi ile kesinlikle amator sonuclar alinir ...bu is pdr dedigimiz cesitli boyutlardaki celik cubuklarla sacin arka tarafindan mudahale edilerek yapilir....arkasi kapali ulasilamayan kisimlar ise takcek dedigimiz sicak silikonla gocugun uzerine yapistirdigimiz plastik adaptorlerle tak cek yapilan tersine donen gocugu tekrar seviyesine almak icin ufak plastik kalemlerle eski seviyesine geri indirilir...........herkese gecmus olsun

• Ayni sekilde dunku ankara dolusu benim araci da mahvetti. İlginctir tavanda goremedim bisey ama kaput kevgir. Disari cikayim biseyler orteyim dedim adimimi atamadm kafama 2 tane dolu geldi yariyordu nerdeyse cevizden buyuktu dolu. Aracim nissan almera. Sadece kaputa dolu onarimi ne tutar acaba? Sayisina bagli galiba ama ankara icin tavsiyesi fikri olan var mi? Sabahtan beri canim cok skkn bu yuzden

• quote:

Orijinalden alıntı: kronk-x

Ayni sekilde dunku ankara dolusu benim araci da mahvetti. İlginctir tavanda goremedim bisey ama kaput kevgir. Disari cikayim biseyler orteyim dedim adimimi atamadm kafama 2 tane dolu geldi yariyordu nerdeyse cevizden buyuktu dolu. Aracim nissan almera. Sadece kaputa dolu onarimi ne tutar acaba? Sayisina bagli galiba ama ankara icin tavsiyesi fikri olan var mi? Sabahtan beri canim cok skkn bu yuzden

Hocam geçmiş olsun bende aynı durumdayım sürekli araştırıyorum webden filan. Yetkili servise götürerek işlemleri kayıt altına almak istemiyorum mademki eski haline dönecek kayıtta kalsın istemiyorum. Kasko da bozulmasın diye kendim ödeyeceğim. Ara. vw polo 2015 model way ki way..
  • Merhabalar. Ben de dünkü doludan nasibini almış bir Ankaralı olarak ne yapmalıyım?

Aracım Ford Fiesta 2013 model tavanda 2-3 cm çaplarında fazlaca noktada göçükler bulunmakta.

Aracın garantisi devam etmekte, sigorta sanırım kendi zararımızı karşılamıyor. Kaskom ne yazık ki yok.

Servise götürürsem garanti kapsamında değerlendirilir mi? Değerlendirilmez ise ne yapmalıyım? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: statista

Merhabalar. Ben de dünkü doludan nasibini almış bir Ankaralı olarak ne yapmalıyım?

Aracım Ford Fiesta 2013 model tavanda 2-3 cm çaplarında fazlaca noktada göçükler bulunmakta.

Aracın garantisi devam etmekte, sigorta sanırım kendi zararımızı karşılamıyor. Kaskom ne yazık ki yok.

Servise götürürsem garanti kapsamında değerlendirilir mi? Değerlendirilmez ise ne yapmalıyım? Teşekkürler.

Aynı durum benim fiestada da var maalesef. Kasko yok aracımda. Yakın zamanda değiştirmeyi düşünüyordum sanırım öylece satacağım.
  • Bende kasko var ama kayıt altına almak istemiyorum bu işlemi , hasar kaydı görünmesin diye. Ortalama maliyet ne kadar olur ki ? Ankara için tavsiyeleriniz varsa değerlendirebilim.
  • Bu bahsedilen dolu sebebi oluşan hasarlar her dolu yağdığında olmuyordur inşAllah.
    Her doludauğraşacaksak eğer işimiz var
  • Kasko ile mini onarım anlaşması haricinde çözüm isteyenler için yazıyorum.

https://www.facebook.com/PDR.boyasiz.kaporta.gocugu.tamiri

0312 473 73 83 no'lu telefondan Serkan Bey yardımcı olur.
  • Bugün öğleden sonra biraz servisleri gezdim izlenimim şu şekilde ; Ankara Eskihisar vw 1200-1400 TL civarı Şaşmaz Erba oto 1300 TL Şaşmaz yıldız kaporta 900 TL başka servis tavsiyesi olan var mı ? Ayrıca sormak istediğin kasko bozulursa gelecek sene primim ne kadar artar ? Kaskoyu bozmak mantıklı degilmi ? Dolu hasar kaydı çıkması çok hoş degil gibi ama vw servisinde yaparsak ta boyasız düzelse bile serviste Kayıtlar olacak ne yapmalı ? Özel servislerde problem yaşarsam ne olur veya ne gibi problemler yaşanabilir? Ilginiz icin teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: mky42

Bugün öğleden sonra biraz servisleri gezdim izlenimim şu şekilde ; Ankara Eskihisar vw 1200-1400 TL civarı Şaşmaz Erba oto 1300 TL Şaşmaz yıldız kaporta 900 TL başka servis tavsiyesi olan var mı ? Ayrıca sormak istediğin kasko bozulursa gelecek sene primim ne kadar artar ? Kaskoyu bozmak mantıklı degilmi ? Dolu hasar kaydı çıkması çok hoş degil gibi ama vw servisinde yaparsak ta boyasız düzelse bile serviste Kayıtlar olacak ne yapmalı ? Özel servislerde problem yaşarsam ne olur veya ne gibi problemler yaşanabilir? Ilginiz icin teşekkürler

Hocam geçmiş olsun size de bence hasarsızlık oranınız yüksekse hiç bozdurmayın hasarsızlığı ama senelik ödeyeceğiniz miktar 100-200 tl artacaksa bence kaskodan yaptırın. Benim kasko da yok satabilirsem o şekilde satacağım yazdan sonra artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: mky42

Bugün öğleden sonra biraz servisleri gezdim izlenimim şu şekilde ; Ankara Eskihisar vw 1200-1400 TL civarı Şaşmaz Erba oto 1300 TL Şaşmaz yıldız kaporta 900 TL başka servis tavsiyesi olan var mı ? Ayrıca sormak istediğin kasko bozulursa gelecek sene primim ne kadar artar ? Kaskoyu bozmak mantıklı degilmi ? Dolu hasar kaydı çıkması çok hoş degil gibi ama vw servisinde yaparsak ta boyasız düzelse bile serviste Kayıtlar olacak ne yapmalı ? Özel servislerde problem yaşarsam ne olur veya ne gibi problemler yaşanabilir? Ilginiz icin teşekkürler

bende dünkü doludan nasibimi aldım 2009 civic gözümün önünde eridi battaniye attım gene fayda etmedi araba tavan kaporta bagaj kapagı dolu izleri ankarada biyer arıyorum saglam yapacak vede makul fiyatlı yaptırdınızmı siz bilgi verebilirmisiniz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.