Şimdi Ara

ANKARA'da Ulaşım Ücretlerinde ŞOK GELİŞME ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
0
Favori
6.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Darısı İstanbul'un başına.. o günleride görecekmiyiz acaba
  • inşallah indirim uzun sürer
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail0625

transfer denilen şey : bi kart basıldıktan sonra 45 dakika içinde bi kere daha basınca bedavaya gelmesi olayı mı?

bizim otobüs 532

ANKARA'da Ulaşım Ücretlerinde  ŞOK GELİŞME !

Kardeş bnmde 532. Allah sabır versin bize...

quote:

Orijinalden alıntı: baycan87

otobüs60 kuruş

dolmuş 1 lira

melih gökçek ve dolmuş mafyasının g.t olması

PAHA BİÇİLEMEZ

UYARI verirseniz verin ama yıllardır sömürülen ve en pahalı ulaşım ücretini çeken ankara halkının ortak düşünceleri bunlar

aksini düşünene varsa ondan şüphe ederim

Sonuna kadar kardeşim!

quote:

Orijinalden alıntı: sokak_papagani

İ. melih o kasota ezilirsin inşallah. Milleti yıllardır soy, mahkeme milletin hakkını verince de söylen dur. İnşallah bir aksilik çıkmazda indirim gerçekleşir. Zaten şu mecburi paso uygulamasıyla öğrencileri bile soyuyorsun İ. melihe sayacaklarım bitmez 21 yıllık ankaralı olarak. ama forum kurallarını baya bir aşmış olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Büyük İskender -- 2 Mart 2010; 20:56:12 >

• AKP li olanlar, kendini Melih Gökçek'i savunmaya adamasın, çünkü gerçekten AKP li olanlar Melih Gökçek'in ne mal olduğunu, aslında Ankarayı almak için Gökçek dünyanın her partisine üye olabileceğini çok iyi bilir.

Hiç bir partiyle alakam yok, olmasın da ama Melih Gökçek dünyada yok olmasını istedim 1. kişi gerçekten

15 yıldır Ankarada yaşamış biri olarak, Allahtan şimdi çok şükür İstanbul'a okumaya geldim de kurtuldum.

EĞER MELİH GÖKÇEK BİRŞEY YAPIYORSA, BİLİN Kİ GENE O KAZANIYORDUR

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: judith

AKP li olanlar, kendini Melih Gökçek'i savunmaya adamasın, çünkü gerçekten AKP li olanlar Melih Gökçek'in ne mal olduğunu, aslında Ankarayı almak için Gökçek dünyanın her partisine üye olabileceğini çok iyi bilir.

Hiç bir partiyle alakam yok, olmasın da ama Melih Gökçek dünyada yok olmasını istedim 1. kişi gerçekten

15 yıldır Ankarada yaşamış biri olarak, Allahtan şimdi çok şükür İstanbul'a okumaya geldim de kurtuldum.

EĞER MELİH GÖKÇEK BİRŞEY YAPIYORSA, BİLİN Kİ GENE O KAZANIYORDUR

Saygılar.

Katılıyorum. Bence i.melih gökçek bu işin içinden şöyle çıkacak. Üzgünüm arkadaşlar ama;

Otobüs seferleri azalacak, zaten tıklım tıklım olan otobüslere yolcular binemeyecek. Vatandaş isyan edecek; i.melih gökçek mahkeme kararını uyguladıklarını yapacakları bir şeyin olmadığını, bu işin CHP ve ergenekon (sözde) yapılanması olduğunu ortaya atacak. Yargının bağımsızlığı diline dolayacak. Gene birilerine saldıracakTIR.

• quote:

Orijinalden alıntı: E®TAŞ

quote:

Orijinalden alıntı: Dexser

Ankarada CHP den seçimlere Kemal Kılıçdaroğlu aday olucak.Melih Gökçek çalışmaya erken başlamış görünüyor.(NOT:Bu arada AKPliyim).Baktılar İstanbulu alamıyoz bari 2.büyük şehiri alalım dediler.Zaten çamur siyasetiyle adamın güvenini baya düşürdüler.Seçimlere yakın yine ortalığı karıştırır oyları indirir cebe.Fake yolsuzluklarıyla yine düello ister ama bu sefer biraz zor kabul eder.

Ben Ankara'lıyım , kime sorsam İ.Melih'e oy vermedik diyor ama yine bu adam seçiliyor ben onu anlamıyorum zaten.Her seçimde bi elektrik kesilir de demek istemiyorum fakat İ.Melih'den memnun olan 10 kişi görmedim ben hayatımda.

Pöff diyorum sana yani benim etrafımdakilerin %90 ı AKP ye oy veriyor nolcak şimdi?Boş boş mesaj olsun diye yazı yazmayın.

• saçmalık transferi kaldır 10 kuruş zam yap.
    bu ne böyle ya,öldüründe kurtulalım.
  • Eşşek kadar herif çocukların formaları olduğu dershane kartları öğrenci kartı olduğu halde geçirmiyor çocukları ne bu çocuk öğrenci değilmi.Varmı böle bi saçmalık hem öğrenci olcan hem 20 lira para vericen.Öğrenciyi satın alıoyolar.Nerde başka böle bi uygulama var ?

Ben Üniversite öğrencisiyim elimdeki gazi ÖĞRENCİ kartı var(dikkat edin kartın ismi öğrenci kartı!!!!).10tl öğrenci bandrolüm var ve bazı şahsiyetlerin metro girişinde paso kontrolü yazan arkadaşlar sorduklarında aynen cevabı yapıştırıyorum.BU ÖĞRENCİ KARTI .Okuma yazman yoksa Çağır Melih'i.Gişe verio öğrenciyi sana noluo ne bu saçma bi uygulama napıyım öğrenci olduğumu anlatmak için daha:D:D:D

Bizim bilinçli olmamız lazım halk olarak birlik olmamız lazım Şimdi İ.Melih GÖKÇEK bunu ben yapmadım mahkeme öyle diyecek acısı bizden çıkıcak.
    Arkadaşlar aklımız var kullanalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeSuBa -- 2 Mart 2010; 22:48:38 >

• Adam yalancılıkta ve acıtasyonda sınır tanımıyorr.
    demişki;
    -“Ankara’da Büyük Bir Kaos Yaşanacak” “Kesintilerden Sonra Devlet Tarafından Bize Verilen Para 54 Milyon. Bizim Otobüslere Yönelik Masrafımız İse 41,5 MİLYON. Ankara’yı Kalan Parayla Nasıl İdare Edeceğiz, Bilmiyorum”

Ey arkadaş, senin belediye olarak tek gelir kaynağın OTOBÜSMÜYDÜki şimdik böyle acıtasyon yapıosun, bizim kullandığımız sudan lavaboya akan suya ATIK SU bedeli aldırıyosun, parasını aldığın suyu bize geri bahçe suyu diye satıyosun, ve bide bunu zorlama yaptırıyosun, şebeke suyundan bahce sulayana ceza varmış, neden çünkü benim para vererek kulandığım atık suyu bana tekrar parayla satmak için.
    Ankarada toplamda 1.5 milyona yakın öğrenci var, hepsinden 20 tl ego bandrolü alıosunki buda yılda 300 MİLYON tl eder böl 12 ye 25 milyon tl etti, neden sölemiosun bunnarı be adam, senin tek gelirin otobüsmüydiki hı yalancı adam. hala utanmadan bu adama dstek verenlere yazık

• quote:

transfer denilen şey : bi kart basıldıktan sonra 45 dakika içinde bi kere daha basınca bedavaya gelmesi olayı mı?

bizim otobüs 532

Eski otobüsüm
    Artık 530

• quote:

Ankara için kaosun başladığını ifade eden Gökçek, mahkemenin verdiği kararla toplu taşımada 6 yıl öncesinin fiyatlarını uygulamanın mantığını anlamadığını belirtti. Akaryakıt fiyatlarının 6 yıl öncesiyle aynı olmadığının da altını çizen Gökçek, kararın belediyenin iflas etmesine neden olacağını savundu. Gökçek, konuyu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'la da görüştüğünü ve bir yorum yapmadığını belirtirken, karara itiraz edeceklerini sözlerine ekledi. (CİHAN) ]

Adam bildiğiniz tehdit ediyo ya kaos başlıomuş:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10_hagi

quote:

Orijinalden alıntı: Çimuanos

bu melih denen adam mahkeme kararlarına 1 kuruşluk indirim yaparak ankara halkının gözünün içine baka baka dalga geçmiş, okulumun beni soyduğu yetmiyormuş gibi (bandrol) anlamsız bir şekilde üstünde bandrol olan fotografım olan ismim cismim olan karta zorunlu paso almamı isteyen ve tamamen öğrencinin cebindeki üçbeş kuruşluk harçlığa göz dikmiş bir insandır. bu insanın napacağı belli olmaz nasıl olsa ankara halkı koyun birdaha dalga geçebilir insanların yüzlerine baka baka, beklemek lazım, bekleyip görmek lazım neler olacağını....

+100000....

Sevgilimi (!) belediye başkanı otobüslerin sürekli zarar ettigini savunarak zam yaptı bilet ücretlerine. Kabaca bi hesap yapıyorum ama bir türlü nasıl zarar ettigini anlamıyorum. Belediyeye alınan yeni gazlı otobüsleri alırken melih amca kendi agzıyla bu otobüslerin günlük ortalama 65 tl lik gaz yaktıgını üstüne basa basa anlatmıştı. Bİ otobüsün şöförü ortalama 1200-1300 lira maaş alıyor yani günlük 45 lira yapıyor diyelim. Otobüslerin bakım masarafı olarak ta günlük ortalama 20 lira dersek bir otobüsün 130 lira günlük masrafı oluyor. hadi biz ona 150 lira diyelim. Bir otobüs zaten mesaai saatinde bir seferin gidiş geliş 200 yolcu taşıyor ve 1 seferde hayli hayli masrafını çıkarıyor. Utanmadan milletin karşısına çıkıp hala zarar ediyor diyor ve ankara halkından haksız kazanç sağlamaya çalışıyor. Ulaşım belediyelerin kazanç kapısı değildir hiçbir zaman ve olamazda. Bu halka yapılan bir hizmettir. Adalet yerini bulmuş bu kararla sonuna kadar katılıyorum. Şu aktarma işini de hallederlerse tam olacak demektir...

Hocam butun soylediklerine katılıyorum ama otobus alınırken verilen parayı saymadın galiba.
    Birde bir otobusun bakım masrafının cok daha fazla olacagı dusuncesindeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: EdaisY

quote:

bizim otobüs 532

Eski otobüsüm
    Artık 530

bende 1 durak üstü hacı 541 :D

• Hadi ya Nerenin o ?
  • eğer bu karar çıktı diye "ben bu millete gösteririm." niyyetiyle otobüs sayılarını azaltmak, kaldırmak, gibi davranışlara girerse zalim başkan olur artık. işine gelmeyince ego'ya gidin diyorda şimdi böyle olunca neden ego başkanı konuşmuyorda kendisi ortaya atlıyor.
  • 411 412 482 akar. gökçek daha beterini hakediyor. bedava yap danıştay bedava. 1.85 lere kadar çıkarırken iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: EdaisY

Hadi ya Nerenin o ?

eryaman :D
  • Süper haber ya. Bide şu paso olayına çözüm getirseler çok güzel olacak bi dava da bunun için açılmalı aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cedriccan

quote:

Orijinalden alıntı: 10_hagi

quote:

Orijinalden alıntı: Çimuanos

bu melih denen adam mahkeme kararlarına 1 kuruşluk indirim yaparak ankara halkının gözünün içine baka baka dalga geçmiş, okulumun beni soyduğu yetmiyormuş gibi (bandrol) anlamsız bir şekilde üstünde bandrol olan fotografım olan ismim cismim olan karta zorunlu paso almamı isteyen ve tamamen öğrencinin cebindeki üçbeş kuruşluk harçlığa göz dikmiş bir insandır. bu insanın napacağı belli olmaz nasıl olsa ankara halkı koyun birdaha dalga geçebilir insanların yüzlerine baka baka, beklemek lazım, bekleyip görmek lazım neler olacağını....

+100000....

Sevgilimi (!) belediye başkanı otobüslerin sürekli zarar ettigini savunarak zam yaptı bilet ücretlerine. Kabaca bi hesap yapıyorum ama bir türlü nasıl zarar ettigini anlamıyorum. Belediyeye alınan yeni gazlı otobüsleri alırken melih amca kendi agzıyla bu otobüslerin günlük ortalama 65 tl lik gaz yaktıgını üstüne basa basa anlatmıştı. Bİ otobüsün şöförü ortalama 1200-1300 lira maaş alıyor yani günlük 45 lira yapıyor diyelim. Otobüslerin bakım masarafı olarak ta günlük ortalama 20 lira dersek bir otobüsün 130 lira günlük masrafı oluyor. hadi biz ona 150 lira diyelim. Bir otobüs zaten mesaai saatinde bir seferin gidiş geliş 200 yolcu taşıyor ve 1 seferde hayli hayli masrafını çıkarıyor. Utanmadan milletin karşısına çıkıp hala zarar ediyor diyor ve ankara halkından haksız kazanç sağlamaya çalışıyor. Ulaşım belediyelerin kazanç kapısı değildir hiçbir zaman ve olamazda. Bu halka yapılan bir hizmettir. Adalet yerini bulmuş bu kararla sonuna kadar katılıyorum. Şu aktarma işini de hallederlerse tam olacak demektir...

Hocam butun soylediklerine katılıyorum ama otobus alınırken verilen parayı saymadın galiba.
    Birde bir otobusun bakım masrafının cok daha fazla olacagı dusuncesindeyim.

sadece şöförlere para vermiyor ayrıca egoda çalışan yüzlerce kişi var , örnegin kaynakcısı var frencisi var var oglu var ....birde bunlara işin arka kısmında çalışan kişileri eklersek masraf uçar gider ............

• quote:

Orijinalden alıntı: azelea

quote:

Orijinalden alıntı: Jungle Boogie

Biz 50 kuruş zarara girerken iyi siz 10 kuruş zarara girince kötü mü oluyo? Anlamıyorum yeminle.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.