Şimdi Ara

Ankara'da Ucuz Lastik Değişimi (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.699
Cevap
113
Favori
179.065
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kasko anlaşmanıza bakın ücretsiz değişim olabiliyor

• Henüz erken 15 nisandan önce değiştirmeyin, hele ki bayramda uzun yol yapacaksanız dağlarda kar olabilir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Selamlar, Avantajix'ten tıklayarak N11.com'dan alışveriş yaparsanız harcadığınız paranın bir bölümünü geri alabilirsiniz. Böylece lastik harcamalarınız daha ucuza gelir. Detaylar:

https://www.avantajix.com/tr/n11-com?utm_source=ra&utm_medium=affiliate&utm_campaign=1010&transaction_id=102234883a03ff8ec5068d9d4bf298&network_id=reklamaction&tracking=593f921c36416

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tizmoret -- 18 Mart 2024; 23:28:58 >
  • Merhabalar güncel fiyatlar
    Binek 500, suv 550₺
    600,750₺ olan da var fiyatlar Bağlıca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ment kullanıcısına yanıt
    Bağlıca'da 500 tl olan neresi?

• 2jz1993 kullanıcısına yanıt

Doğa kolejinin yanı. Kalenderoğlunun arkasına düşüyor. Yurtiçi kargo yanı da diyebilirim. Selçuk oto lastik galiba

• Ment kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Tizmoret T kullanıcısına yanıt
    Hay avatanjixinin de senin de. Yeni dilencilik yöntemi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • salzgiter S kullanıcısına yanıt
    2 telefon numarası da hatalı.

80 küsur km göze alıp da gidemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ostimde jant lastik aldığım yere gittim..bildiğim yer bir de..

sadece jantlı lastik sök tak 400 tlcik diyiverdi..yapma usta dedim..lastik ayırmadık, balans yapmadık..300'e zor indi..

Belliydi zaten işi büyütmüş, 3 tane lift, 2 eleman aynı anda çalıştı..sıfır poşete koydular..3 dakika falan sürdü.. üç dakikada üçyüz...dakikası yüz lira olsa saatte altıbin gayme...

abi bi de kurumsallaşmayın be...eksik kalsın..

Edit..18 jant (gerçi ne önemi varsa, sadece somun sökülüp takıldı..haa 5 bijon..belki bijon başına ücret alıyosa...öyle ya lastik tabancası havayla mı çalışıyo bilader derler adama)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turizmpsikoloğu -- 30 Mart 2024; 12:56:58 >
  • Eryaman 500 tl. Daha ucuzunu aramaya uğraşamadım. Aralıkta 300 vermiştim buraya.

• cream cheese kullanıcısına yanıt

Otel kaç hocam bilgin var mı ?

• masterap M kullanıcısına yanıt
    Mapsten bulup arayıp sorabilirsiniz bilmiyorum
    Sordum 200 tlymiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cream cheese -- 30 Mart 2024; 13:33:49 >
  • cream cheese kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam

• Las Ankara işçilik fena değil. 17 inch b-suv 500 TL verdim.

Kredi kartı geçiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • turizmpsikoloğu T kullanıcısına yanıt

Bende de 18 jant+lastik takım olarak var. Kışın 150₺ ye değiştiren lastikçi 400₺ istedi. Bu kadar zam mı olur diyince beğenmiyorsan başka yerde değiştir dedi, ben de başka yerde 200₺ ye değiştirdim.  

• olivier_kahm O kullanıcısına yanıt

bu iş de tıpkı restoran işine döndü..

şimdi adam diyor ki, ben şu tavuk şişi 250 yapayım, aldığımızı yerine koyamayız bu enflasyonda diyo..250 yapıyo ama o da ne..restoranın dışı yine kuyruk..oruç da olsa gündüz bile full çekiyo..

lan diyo, acep ucuz mu satıyos, kıllanıyo adam, öyle ya milletin bi bildiği vardır, 250'de yanılıyoruz galiba..

şef garsona sesleniyo, menüyü değiştirin..300 yapın.. bakıyo lan yine kuyruk..alla alla diyo..kesin bi bilmediğimiz var bizim..

şefiiiim bizim tavık 350 olsun.....

Sözün özü: mantık aramayın, tipi dükkandan bozma en ucuz yere de gitmeyin..dandik makinada levyeyle basınç sensörünüzü kırarlar, jantınız kenarını çizerler... lastik yanağı yırtan gördü bu gözler.. hiç bi şe de yapamazsınız elinoğluna.. abi senin jant hatalı, lastiğin kazık gibi olmuş der..ordan sağ salim kaçtığınıza dua edersiniz...

bende de jant lastik var kendim yapayım diyorum en fazla 1 saatimi alır. 400 liraylada kendime bir yemek ısmarlarım diye düşündüm :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soldier_x -- 30 Mart 2024; 17:47:22 >

İşini düzgün yapan birini arıyorsanız, Gün Sazak Caddesi üzerinde, Keçiören İlkokulu karşısında Albayrak Oto Lastik var.

• salzgiter S kullanıcısına yanıt

Hocam senin mesajını görüp senin dediğin yere uğradım ben de bugün. Bilgilendirmeniz için ayrıyetten teşekkür ederim size. Türker oto’nun yanında oğuz oto lastik vardı, önce oraya sordum. Balans + değişim 250 tl dediler. Sonra baktı benim lastik ve jantlar beraber o zaman abi 50 tl daha almam. 200 tl olur dedi. Sayenizde ucuza kapattım ben de lastik değişim işini.

2 lastikçi yan yana zaten bir tane de karşılarında var. Oğuz oto lastik’in 2 lifti vardı, türker oto’da da 2 tane vardı sanırım. En uygun fiyat ankara’da burası sanırım.

İşçilikleri güzeldi, muhabbetleri de iyi ustaların. Yakın olanlar uğrasın derim mutlaka. Buraya gelmeden başka bir yere fiyat sormuştum Keçiören’de 500 tl demişti, koşarak uzaklaştım.

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.