Şimdi Ara

Ankara'da oto Kuaför açmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selamlar Ankara'da arkadaşımla oto Kuaför açmak için niyetliyiz.fakat görüldüğü kadar basit bir olmadığını düşünüyorum.kendim öğretmenim arkadaşım makina mühendisi bu işin altından kalkabilirmiyiz,külfetli bir iş mi acaba varsa bilgi ve tecrübesi olan arkadaşlar bilgi paylaşabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• En önemli konu yer ve kira, yoksa getirisi güzel , işçilikte çok önemli, çalışanlarda öyle, o kapıyı afedersiniz hayvan gibi kapatmaması lazım ,
    su tabancasını 5 cm'den tutmaması lazım .. araba yıkandıktan sonra farlara ve arka stoplara,aynalarının çevresine hava tutup tekrar silmesi lazım vs vs ..
    Ankara'da malesef bu işi yapamıyorlar, Oto yıkama konusunda Bursada yaşayanlar çok şanslı, 2-3 farklı yerde araç yıkatmıştım adamlar işin piri.
    size başarılar hocam kolay gelsin ..
  • Ostim civarında bi çok yıkamacı var ben pek sevmiyorum işçiliklerini. işlek bir yere açarsanız tutturursunuz hocam. kapalı otopark içi bir yer olursa sezonluk olmaz iş ama malum kışın işler düşer tabi.
  • Bilgi paylaşımınız için teşekkür ederim.gerçekten birçok sektörde çalışanlar müşterileri memnun edemiyorlar.açtığım başka bir konuda da Ankara'da bulunan Skoda bayilerinin yetersizliğimden yakınmıştım.öğretmen olduğumdan biliyorum insanlarla uğraşmak gerçekten çok zor ama bu işten ekmek yiyorsak üstesinden gelebilmeliyiz bu zorluğun. Oto Kuaför işinin içinde olmadığımdan belkide bana öyle geliyor ama kaliteli hizmet sunmak çok zor olmasa gerek.kira,masraf veya işin ne derece yıpratıcı olduğunu bilemem ama bu işi yapıyorsan en iyisini yapmak zorunda Olduğunu düşünüyorum insanların.ankarada kendi aracımı Anıtkabir'in karşısında waterlandte yıkarıyorum orasıda bi yaptığı yıkamayı bida yapmıyor

• Benim içime sinmiyor başkası yıkayınca. Kendim zamanım olursa yıkıyorum yoksa yok. Giden varmı pek haberim yok başarılar

• Şayet açarsanız ve çakal çukal olmayan yıkadığı arabaya özen gösteren efendi elemanlar çalıştırırsanız ben gelirim Bu kriterlerin hepsini birden sağlayan bir yer ile karşılaşmadım henüz Ankara'da Ya özen göstermeden yıkıyorlar ya da elemanlar serseri tipler oluyor koltuğa geçtiği gibi sağıyla soluyla oynayan arabayı kurularken son ses müzik açan tipler oluyor O yüzden genelde kendim yıkıyorum. Dediğim gibi bütün bunları bir arada sağlarsanız ben gelirim

• Adam çalıştırmak hele ki bu adamlar vasıfsızsa çok zor, vasıflı olup kapris yapanlar daha da zor...
  • #Erdem# kullanıcısına yanıt
    Arac yikatma konusunda cok hassas degilim aslinda sizler gibi. Nerde nasil iyi yikiyorlar bilmiyorum kime denk gelirse oraya veriyorum. Ama gozlemlerim sonucunda avm icindekiler disini parlatip icini tozlu birakiyor, disarida yikattigim yerlerde de bayan olmamdan dolayi tuhaf bakislara maruz kaliyorum arabami hemen alayim oldugu kadar deyip cikiyorum. Yani insanlarin aklindaki oto yikama-kuafor algisini baz alarak hizmet verebilirsiniz. Kadin erkek herkes rahatlikla gelebilsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.