Şimdi Ara

Ankara'da nerede balık tutulur? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
79.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. ben bu haftasonu pazar sabahı dikilitaşa gittim. öncelikle söylemeliyim yolları çok kötü. bende hundai axcent var altı yere yakın, çok zor gidip geldim. jipiniz falan yoksa gitmeyin derim. sabah 7den 10.30 a kadar durdum. ekmek ici kullandım ama tek bir balık bile gelmedi. benim gibi 10-15 farklı grup geldi gitti, hiçkimse tutamadı. dikilitaşa gitmeyin yani değmez. hele yolları görseniz sanki dakar rallisindeyiz sanırsınız. sürüş çok tehlikeli. akşamüstü ve sabah mogana gittim. orda da boş döndüm. gene ekmek içi kullandım. bir daha gitmeyi planlıyorum ama sabah 5 6 gibi. yem olarak mısır alayım diyorum birde tavuk ciğeri. ama moganda da hiç balık vurmadı. 1 tane çekerken kaçırdım. herneyse. gitmek isteyen arkadaşlar olursa beraber organize edebiliriz. ankarada yeni yeni gidiyorum balığa. hayırlısı :) ama tavsiyem dikilitaşı unutun, sırf eğlence amaclı gideceksenizde mogan iyi. düzgün, çamur çer çöp yok. öyle kafanıza göre takılırsınız. rastgele :)=

• balık yasağının bitmesine az kaldı arkadaşlar konuyu hortlatalım yeniden....
  • quote:

Orijinalden alıntı: betece

balık yasağının bitmesine az kaldı arkadaşlar konuyu hortlatalım yeniden....

Hort...
    Bende 1-2 yildir Ank deyim.Bu sene bende bolbol giderim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhabalar. Büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öperim :)

av sezonu geliyor. havalar ısındıkça çok zevkli avlar hepimizi bekliyor :)

ben ankaralı olmadığım için av alanlarını pek bilmiyorum ve önceliğim arkadaşlarla birlikte güzel vakit geçirmek.

eğer ilgilenen olursa, birlikte bir organizasyon yapmayı çok isterim.
    sevgi ve saygılarımla :)
  • Kardeşim Kurtboğazı barajı var ben gitmedim ama dedemden bilirim fazla balık çıkarttığı var oralarda.
  • bugün dikilitaşta 3 kişi 2 at çek ve 7 şamandıra( yem olak canlı gümüş balığı) ile 4 saatte 5 tane turna yakaladık

yollar dikilitaşa 1 kmye kadar iyi.yani turna için gidilebilir
  • Selam arkadaşlar son 4-5 yıldır bende de balık tutma heyacanıyla bi kaç yere gittim 2 kere karabuk melen cayına gittik 8-10 tane sazan tuttuk orada kaya diplerinde yaşadıklarından bizde yüzme bilmediğimizden o kadarla yetindik bi kaç kişi kedi kadarını elleriyle tuttular . Daha sonra güdüle gittik dernin ismi aklımda değil lakin oltayı bırakın taşla bile vururdunuz suyun üstünde zıplayan balıkları biz malesef bişey yakalayamadık. Sonra tekrar güdülün salihler köyüne gittik köyün halkı bildiğiniz kocaman bi gölet yapmışlar geceden gittiydik oaraya sabah hazırladığımız civciv yemli hamurun yardımıyla oturduğum yerden hiç

• Kalkmadan 15-20 tane tuttum daha sonra ayaş göletine 2 kere gittim bi ton minik balık var 15-20 cm 2 tane sarı sazan tuttum onlarıda geri birakmiştim 2 hafta önce dikilitaşta hacının biri 1 mt ye yakız turna tuttu yanımızda. Bizde 8-10 turnayla geri döndük tabi bizimkiler o kadar yoktu nasip se aklımda bartın tarafı var bide deniz de tutuyum derdindeyim. Saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: serkan83_83

Ankara ve çevresinde nerelerede balık tutabilirim arkadaşlar.

kardeş bence ankaranın balığı yenmez be gel istanbula güzel güzel boğaza :)
  • betece B kullanıcısına yanıt
    Selam arkadaşım belki formda yoksun ama. Ben genede mesaj atma gerği duydum sincan da oturuyorum senin gibi amatörüm 7-8 defa balığa gittim hep değişik yerlere internette çok baktım yeni yeni fikirler aramaktayım soracağın birşey olursa istersen ister mesaj at istersen ara 0539 230 63 52

• Az kaldı hızzlı tren seferleri başlasın doğru istanbula gecen sene günü birlik gezmek için gecedenistanbula gitmiştik sabah galata köprüsünde millet balık tutmaya çslışıyordu bizde sahil yoluna indik orda da öanzara aynı deniz resmen balık kaynıyordu Allah tan arabamızda olta vardı bi kaç ekmek parçasını iğneye taltık ilk atış da bitane tuttuk lüfermi ne prk bilme bi kaç denemeden sonra bitanede istavrit tuttuuk :)) maksadımız balık değildi hazırlıklı değildik yoksa bi çıvalı rahatlıkla tutardım onun hevesi ile yakın bi zamanda günü birlik trkrar istanbulu düşünüyorum

• Merhaba dun kızılırmak a gittim yahşiyanla balışeh in ortasında 1 tane 60 cm turna tuttum 2 tanede kıyıya cıkartırken kaçırdım yalnız giderseniz erken gidi saat 10 dan sonra balık öyle tatiline cıkıyor

• cnryldry kullanıcısına yanıt
    mrb arkadaşım ben de sincan dayım balık tutulacan sincana yakın bir yer var sa söylersen sevinirim
  • Bucuk goletine gidebilirsin 25-30 cm kadar yanilmiyorsam belie baligi olabilir sari renkli balik tutabilirsin yaninda sadece Ekmek gotur mulk koyunde de kucuk bir golet var orda da sazan kadife ve turna var 2 yerde gunceldir milhakis deneyip tuttugum yerler

• filorista kullanıcısına yanıt
    Bucuk goletine gidebilirsin 25-30 cm kadar yanilmiyorsam belie baligi olabilir sari renkli balik tutabilirsin yaninda sadece Ekmek gotur mulk koyunde de kucuk bir golet var orda da sazan kadife ve turna var 2 yerde gunceldir milhakis deneyip tuttugum yerler

• Mülk köyü nerede oluyor ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    cevap için tşkleer saolasın
    Slm , buçuk göletine gittim ancak etrafı tellerle çevrili ve balık tutmak yasaktır yazıları asılıydı her yerde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam yarin 24 agustos ya kibir cayina gitcem gelirsen hem tanisiriz hemde nasip varsa balik tutariz Cebin 0539-230-63-52

• Yarin 24 agustos kibir cayina kasna avi icin gitmeyi dusunuyorum. Normalde turna icin ugrasiyorum kasna baliginida yeni kesfettim at cek Ile tutuluyormus sabah 6:30 gibi kendi aracimla yola cikacagim oglen de donus gelmek istegen varsa gidebiliriz telim. 0539-230-63-52

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.