Şimdi Ara

Ankara'da iyi bilgisayar tamir servisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Acer Aspire 5741G bilgisayarım var. Yaklaşık bir ay öncesine kadar iyi bi şekilde çalışan bilgisayarım bir aydır görüntü arızası vermeye başladı. İlk önce ekran kartının chipseti yandı. Onu tamir ettirdim. Yaklaşık iki hafta sonra bir anda dondu, ekranda yatay mavi çizgiler çıktı. Kapatıp açtım, aynı durum devam ediyordu. Biraz uğraştım, açılırken ekranı 6'ya bölmeye falan başladı. Korktum tekrar götürdüm tamire. Tamirden döndükten iki gün sonra tekrar aynı arızayı verdi. İki gün önce tamire verdim, dün aldım. Bugün tekrar aynı arıza. Artık kafayı yiyecem. Bu yüzden bir ödev kaçırdım. Öğrenciyim ve aileme yük olmamak için mecbur kalmadıkça yeni bilgisayar almak istemiyorum. Ama ödevlerim var ve bilgisayar benim için şart. Artık tamircide sıkıntı vardır deyip başka bir yere götürmek istiyorum. Nereyi önerirsiniz? Hızlı ve iyi biçimde tamir yapabilecek bi yer var mı Ankara'da? Vizelerim başlıyor ve bilgisayarıma ihtiyacım var. O yüzden hızlı olması lazım. Mümkünse Kızılay çevresinde olsun.

Şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.