Şimdi Ara

Ankara'da Canon spot mağaza .. GERÇEKTEN ACİL ARKADAŞLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar babam iş dolayısıyla Ankara'da ve perşembe günü (yarın) tekrar dönecek. "Canon 60D body" almasını istedim babamdan.
    Ancak babam pek anlamaz DSLRdan, şöyle spot, uygun fiyatlı ve herhangi bir sorunla karşılaşmayacağım mağaza, dükkan tavsiye edebilir misiniz?
    Babam gelmeden bir mağaza bulup bilgi vermem gerek. Yardımcı olursanız sevinirim..

Not: Gaziantep'te yaşıyorum. Eğer burada tavsiye ettiğiniz bir mağaza varsa o da işimi görür.

Çok teşekkürler..

Düzenleme: İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unknownsteward -- 23 Mayıs 2012; 9:44:22 >

• Elektro world, vatan, satürn ya da teknosa varsa g.antep de, ankarada almasına gerek yok. Hani baban İstanbula gelse diyecem hayyam a gitsin spot alsın ama ankarada öyle spot satan yok.

Eğer sahibinden ya da gittigidiyorda varsa ankara da satan, babanla buluşturup makineye baktırabilirsin. Başka türlü öyle ankarada zannetmiyorum uygun fiyata alacağı yer.
  • Teknosa, Bimeks, Vatan Computer türü mağazalar Gaziantep'de mevcut. Ancak garantili ürün sattıkları için fiyatları da bir hayli pahalı.. Keşke Hayyam'a gitme şansı olsaydı..
    Yine de teşekkür ederim hocam
    Tek umudum Ankara. İnşallah bir arkadaşımız bir spot mağaza tavsiye edebilir..
  • Şurası Ankara'da :http://www.tripodfoto.com/

forumdan sokak_papağanı da ankarada. Ona da sorabilirsin.
  • Tripod foto ya bakabilir.
    Adı geçen tüm elektronik mağazalardan daha ucuza bulunabilir.
    Ama bir spot fiyatı değil tabi :D
    Ankara o bakımdan iyi bir şehir değil

ek: ehehe aynı zamanda mesajları yazıyormuşuz B.S.S: ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AFA9E7E65 -- 21 Mayıs 2012; 22:29:36 >
  • Teşekkürler.. Planlarım bozuldu desenize..
    Belki Ankarada spot mağaza bilen birileri çıkar. Tek umudum
  • arkadasım ne zamana kadar haber bekliyorsun? Daha doğrusu baban ne zamana kadar ankara'da kalacak?
  • En geç perşembe akşamı hocam.
  • Konu güncel arkadaşlar..
  • ankaralıyım.
    ve malesef ankarada spot DLSR satan yer yok..
  • Ben de Ankara'lıyım. Bildiğim spot satan yer yok. Zamanında 600d+kit için Hayyamda 1700 tl isterlerken ben 1850 ye vatan kampanyası ile almıştım. En iyi seçenek kampanyalı Vatan oluyor genelde Ankara için. Spot satan şahıslar illaki vardır ama güvenilirini bulmak mesele.
  • kardeş gel adanaya burda bulabilirsin
  • itfaye meydanına baksın, girişine dogru tezgahlar var, çalıntı spot vardır bişeyler.
    ulusta belki, konya sokakta filan elektronikçilerin oldugu pasajların içnde belki vardır.
    başka yerdede bulamazsın.
  • Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler.. Eğer babam bulabilirse adresi sizinle paylaşacağım. (Pek zannetmiyorum ama umudu kesmemek gerek)
  • bence kes umudunu. hiç umut baglama. bulursa süpriz olsun.
  • Sürpriz oldu galiba hocam :)
    1 adet spot Canon 60D elinde olan biriyle görüştüm. Yarın babamla görüşecekler. İnşallah sonuç olumlu olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ernesto__che

Sürpriz oldu galiba hocam :)
    1 adet spot Canon 60D elinde olan biriyle görüştüm. Yarın babamla görüşecekler. İnşallah sonuç olumlu olur.

patates almıyorsun .makine alacaksın. çok ayrıntılı incelemek lazım ki patatesi bile alırken dikkat edilir. iyi şanslar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.