Şimdi Ara

Ankara/Çukurambar'da İftar Menüsü DH Özel 30TL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
16
Favori
20.430
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mekana 2 gun once gittim... Ilgi alakadan cok memnun kaldik...yemekler de cok lezzetli idi... Hersey icin cok tesekkur ederiz... Fakat kofte sayisi 4 az geldi sadece:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -s-laughter kullanıcısına yanıt
    tuzsuz şansımız var mı menüde (kortizon alıyoruz tuz şişiriyor)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Professional Student

Haydaa yeni gördüm konuyu. Gelirim hocam aksilik olmazsa yakın tarihte çukurambarda oturuyorum zaten.

Bekliyorum komşu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptopril

istanbulda yaşıyorum ancak ailem çukurambarda yaşıyorlar, onları ziyarete geldiğimde bir kez bal mantıda yemek yedim. iç mekan dizaynı çalışan garsonlar son derece düzgün gelmişlerdi. şimdi fırsatını görünce bir kaç kelam etmek istedim. hayırlı işler olsun.

Cok teşekkürler hocam. Ankaraya geldiğinizde beklerim her zaman

• Mitrovic kullanıcısına yanıt

Fiyat gerçekten iyi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mezarcı.Baba

tuzsuz şansımız var mı menüde (kortizon alıyoruz tuz şişiriyor)

Gelmeden bir gun önce arayin beni ya da msj atin, çorbaya tuz dokmeden size ayirtayim, tavuk yerseniz soslatmadan 1 porsiyon ayirtayim, salata vs de tuzsuz olur :)

• Ne varsa Ankara'da.

Araç bakım kampanyası ankara, araç cam filmi kampanyası ankara, iftar kampanyası ankara.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teacheroffclass kullanıcısına yanıt
    Cok teşekkürler yorumunuz için

• Bu akşam eşimle ve oğlumla ordayız inşallah.
  • -s-laughter kullanıcısına yanıt
    yarın geliyoruz pm attım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • giden arkadaşlar foto çekseler keşke...

biliyorum fotoğraf çekmek biraz görmemişlik gibi olabilir ama şöyle çaktırmadan,hızlıca, nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -s-laughter

quote:

Orijinalden alıntı: kungfukid

Mesajım bulunsun lys den sonra arkadaşlarla uğrarız

lys'den yüksek puan alın mantılar benden

Adamsın hocam

• Ankara/Çukurambar'da İftar Menüsü DH Özel 30TL

Ankara/Çukurambar'da İftar Menüsü DH Özel 30TL

Ankara/Çukurambar'da İftar Menüsü DH Özel 30TL

Alın size fotoğraf. Mekanın fotoğrafları sitelerinde var zaten oradan bakarsınız. Yarın sabah sahura kadar dursun sonra kaldırırım fotoğrafları kimsenin canı çekmesin ramazan ramazan. Ayrıca ben çok beğendim mekan çok sıcak çalışanlar ve hatta Eser Bey de çok samimi. Yemekler tatlılar her şey lezzetliydi. Herkese öneririm

• Mükemmel mekan. Öncelikle samimi, heryer herşey tertemiz (tuvaletler dahil), abartılı şatafat yok, olması gerektiği kadar şık, nezih, yemekler çok lezzetli ve doyurucu. Gelenlerin yaş ortalaması 25-30 gibi öyle yaşlı amca ve teyzeler yok. Her müşterinin yüzünde bir gülümseme vardı. Hasılı gitin ve gidilmesini sağlayın. Bu paraya böyle kaliteli bir iftar hiçbir yerde olamaz.
  • Öncelikle cidden mekanın işletmecisine teşekkür ederim. Bende forumdan görüp dün akşam iftara gittim. İlk olarak yoğurt çorbalar ve mantıları cidden lezzet olarak çok iyiydi yani 3.cadde'de Anadolu Mantı'nın adını bilir herkes ama ondan kat kat daha lezzetlidir. İçerisi tasarımı vs çok güzeldi ama iftarda kalabalık olunca doğal olarak biraz ses gürültü oldu. Bir iftar da en önemlisi bence servis ki servisi de çok iyiydi biz en son giden masalardandık ama ona rağmen ezan okunurken çorbalarımız hazırdı sadece mantıyı biraz bekledik. Hepsinin üstüne çalışanları gerçekten bu zamanda zor bulacağınız şekilde çok kibar ve güleryüzlüler. Mekandan da arkadaşlarımızla daha sakinken gelmek üzere anlaşarak çıktık. Eğer dışarda iftar yapacaksanız kesinlikle burayı denemelisiniz daha çok misafirleri olacağım bu Ramazan gibi duruyor.

• Mekandayız tıklım tıklım :)) maşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: Mezarcı.Baba

Mekandayız tıklım tıklım :)) maşallah

Afiyet olsun hocam bgn birlikte iftar yapıyoruz

• cancan_burak kullanıcısına yanıt
    Afiyet olsun

• ben de ordaydım
  • Şükür bugünde doyduk

Ancak, yemekler güzel porsiyon az mantı tabakta çok azdı ama mekan kapasite üstündeydi onun için geç geldi masada peçete yoktu garsonlar ilgi Vs iyiydi ama klasik ramazan hali ramazan dışında denemek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mezarcı.Baba -- 10 Haziran 2017; 2:41:21 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.