Şimdi Ara

Ankara Cankaya Karatas, Mühye , Yakupabtal ,Yaylabag Proje ve Imar bilgileri (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
29
Favori
83.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevgili forum üyeleri ve değerli arkadaşlarım;

Hepinizin kurban bayramını kutluyorum ailenizle, sevdiklerinizle neşe ve huzur dolu bir bayram geçirmeniz dileğiyle ve bol kazançlı günler diliyorum.

Ankara Arsa Toptancısı YÜCESAN 0551 907 9595
  • Projeye dahil olmaması bana ne gibi şeyler kaybettirir peki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sn NosWagen karataş bilgilendirmeleriniz için teşekkürler,
    1-2 yıldır bakmamıştım ancak güzel gelişmeler var sanırım 10 yıl önce aldığım 245 parsel 200m2 yerim var istikbalini ve güncel değerini merak ediyorum, yardımcı olursanız memnun olurum, iyi çalışmalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: durubay

Sn NosWagen karataş bilgilendirmeleriniz için teşekkürler,
    1-2 yıldır bakmamıştım ancak güzel gelişmeler var sanırım 10 yıl önce aldığım 245 parsel 200m2 yerim var istikbalini ve güncel değerini merak ediyorum, yardımcı olursanız memnun olurum, iyi çalışmalar.

245 parsel projeye girmiyor fakat proje sınırına yakın parsellerden sayılır. Eğer ihtiyacınız yoksa bir süre daha dursun pirim yapan kazandıran bir bölgede arsanız. Güncel ortalama m2 fiyatı 150-160 tl civarında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NosWagen

quote:

Orijinalden alıntı: durubay

Sn NosWagen karataş bilgilendirmeleriniz için teşekkürler,

245 parsel projeye girmiyor fakat proje sınırına yakın parsellerden sayılır. Eğer ihtiyacınız yoksa bir süre daha dursun pirim yapan kazandıran bir bölgede arsanız. Güncel ortalama m2 fiyatı 150-160 tl civarında.

bilgilendirme için teşekkürler
  • kanaryair K kullanıcısına yanıt
    Gözden kaçırmışım mesajınızı.... Parselinizin projeye dahil olmaması yapılaşma için ortalama 5 yıl geriden gelmesi demektir. Prim yapmaz mı yapar proje içi araziler yılda %20 pirim yapıyorsa proje dısı olanlar %10 yapar, proje içi proje başladığında o zaman makas açılır.
  • Çok teşekkür ederim olsunda 5 yıl sonra olsun o kadar bekledik ki artık o bile fazla gelmiyo

• merhaba... 2013 yılında bursal yaylabağ 345 parselden 1200 metre yer almıştım. imar sonrası 118546/1 parselde bulunuyor. arkadaşım vasıtasıyla aldım ankara da da değilim yer hakkında hiç bilgim yok gidip görmedim de acaba şuan ki yaklaşık değeri nedir gelecek vaat ediyor mu
  • http://www.emlaktakibi.com/

projeni seç komşunu bul !
  • 169 parselin son durumu nedir acaba

• merhaba herkese,

çankaya 229 parselde hissemiz var m2 fiyatı ve son durumu hakkında bilgi verebilecek varmı?

şimdiden teşekkürler,
  • bülentt75 B kullanıcısına yanıt
    Merhaba 229 parsel proje dışında olup güncel m2 fiyatı ortalama 155 - 165TL aralığındadır.
  • SYMBOL87 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba 169 parsel proje içinde olup ortalama m2 fiyatı 275-285TL civarında. Birkaç ay önce 300 tl fiyatları görmüştü fakat piyasadaki durgunluk fiyatları biraz geriye götürdü.
  • NosWagen kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim. hayırlı işleriniz olsun..

Bülent
  • Merhaba arkadaşlar. Ankara büyükşehir belediyesinde bir sendika kooperatif kurup karataş köyü civarlarında büyük bir arazi almayı planlıyor. bu kooperatife girip araziye ortak olmak nasıl bir yatırım olur. Alınacak arazi henüz belli değil, 30 bin ile 60 bin arası kişi başı miktar belirlendi 120 üyesi var şu anda. evimi satıp girmeyi düşünüyorum. sizce nasıl bir yatırım olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: necipal

Merhaba arkadaşlar. Ankara büyükşehir belediyesinde bir sendika kooperatif kurup karataş köyü civarlarında büyük bir arazi almayı planlıyor. bu kooperatife girip araziye ortak olmak nasıl bir yatırım olur. Alınacak arazi henüz belli değil, 30 bin ile 60 bin arası kişi başı miktar belirlendi 120 üyesi var şu anda. evimi satıp girmeyi düşünüyorum. sizce nasıl bir yatırım olur.

Ev satıp girecekseniz, batırım olur......

• bursal yaylabağ 118546/1 parsel hakkında yada bu civardaki yerler hakkında yaklaşık fiyat bilgisi olan var mı ?
  • 171 parselde 250 m2 arsamız var durumunu öğrenebilirmiyim
  • Merhaba,

313 numaralı parselin son durumu nedir. Satmak istesek güncel fiyat aralığı nedir.

Teşekkürler
  • tazven35 T kullanıcısına yanıt
    171 parsel proje içinde olup şu anda kriz ve piyasanın sıkıntılarından dolayı fiyatları geriledi. Şu anda Karataş bölgesinde proje içi araziler ortalama 275 tl gibi fiyatlara geziyor.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.