Şimdi Ara

Ankara çankaya berbat internet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • speed test an itibariyle 1 mbit civarı değer veriyor upload 0.38 civarı noluyor ? sizdede varmı bu sorun güya 25 mbit olduğunu sanıyorum speedtest yapana kadar dikmende oturuyorum

• türkiye geneli neredeyse tüm iss lerde aynı problem var çıkan olaylardan dolayı
  • rehber_ R kullanıcısına yanıt
    2 saattir etmediğim küfür kalmadı nete speed test yapak dedim şok oldum arıza kaydı bırakayımmı ?
  • Türkiye genelinde mevcut bir sorun var. Adanada oturuyorum 10nbit internet 1.5mbit çekmeye başladı çoğu yerde hızlar düşmüş. Bence bekleyin geçer yakında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telvis kullanıcısına yanıt
    bunların alacağı önlemde böyle olur zaten
  • Hayır o değil ben hala adam gibi kullanamıyorum instagram ve skype dışında interneti.

Whatsapp ve facebook alzaymır hastası gibi bi gidio bi gelio, yurtdışı siteler açılmıyor. Youtube zinhar açılmıyor.

Erişimi durdurdunuz anladık e bunu ne kadar devam ettireceksiniz? Baydım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim 50mb internet şu an 0.34mb hızında. 2000 yılında vardı son bu hızda internetim. Yani şimdi böyle mi önlem alınıyor?

İnternet benim ekmek teknem, paramı kazandığım yer burası, sen benim internetime ne hak ile müdahale ediyorsun? Her ay dünyanın parasını veriyorum bu internete!

Bugün sabahtan beridir binbir toplantı işgörüşmesini yapamıyorum, ekibim ile iletişime geçemiyorum. Bu mu yani? Benim suçum ne?
  • vala hocam iss ların burada suçu yok yukardan internet kısılıyor .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.