Şimdi Ara

Ankara Biometrik Fotoğraf 10 TL (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
937
Cevap
102
Favori
131.197
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benzer durumu ben de yaşadım. 1 gün önce aradım o gün erken kapatacaklarını , ertesi gün 7 ye kadar dükkanda olacaklarını nazikçe belirttiler. ertesi gün gündüz 2 de aradım açık mısınız diye evet dediler. 4 gibi oraya ulaştım lakin dükkandaki arkadaşın konuşmadan haberi yoktu ve düğün çekimi için çıkmak üzereydi. ertesi gün gelmemi veya cekim yaptıktan sonra fotoğrafları almak icin sonraki günler gelmemi önerdi. uzaktan geldiğimi söyleyince o sıkışık zamanda yardımcı oldu. gerekli düzeltmeleri yapıp fotoları cıkardı ona bir sözüm yok. lakin çekim aceleye geldiği icin ve duruma kızdığım fotografta bir tuhaf çıkmışım. kimlik icin randevu alacaktım fotograflar 1 aydır duruyor cekmecede. büyük ihtimalle de kullanmayıp yenisini çektireceğim.
    nezaket ve yaklasım yönünden bir sıkıntı yok ama koordinasyonsuzluk ve yanlış bilgilendirme takdir edersiniz ki hiç hoş değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: gollum2

Benzer durumu ben de yaşadım. 1 gün önce aradım o gün erken kapatacaklarını , ertesi gün 7 ye kadar dükkanda olacaklarını nazikçe belirttiler. ertesi gün gündüz 2 de aradım açık mısınız diye evet dediler. 4 gibi oraya ulaştım lakin dükkandaki arkadaşın konuşmadan haberi yoktu ve düğün çekimi için çıkmak üzereydi. ertesi gün gelmemi veya cekim yaptıktan sonra fotoğrafları almak icin sonraki günler gelmemi önerdi. uzaktan geldiğimi söyleyince o sıkışık zamanda yardımcı oldu. gerekli düzeltmeleri yapıp fotoları cıkardı ona bir sözüm yok. lakin çekim aceleye geldiği icin ve duruma kızdığım fotografta bir tuhaf çıkmışım. kimlik icin randevu alacaktım fotograflar 1 aydır duruyor cekmecede. büyük ihtimalle de kullanmayıp yenisini çektireceğim.
    nezaket ve yaklasım yönünden bir sıkıntı yok ama koordinasyonsuzluk ve yanlış bilgilendirme takdir edersiniz ki hiç hoş değil.
    Durumu bize söylemeniz yerine burada yazmanız bizi üzdü açıkçası, yorumunuzu başka bir kullanıcının bize fotoğraf çektirmeye geldiğinde bahsetmesiyle gördük,bize bununla alâkalı olarak işletme numaralarımızdan ya da buradan özel mesaj atarak ulaşabilirdiniz, üstelik teslimatlarımızı fotoğrafı size gösterip(baskıdan önce ve basıldıktan sonra), teyidini alıp öyle teslim ettik ,genel prensibimiz budur,biz buradaki kampanyadan parasal bir kazanımdan ziyade reklamsal bir kazanım amaçlıyoruz, bundan dolayı herhangi bir mağduriyet yaşatmamaya çalışıyoruz,eğer kullanamayacaksanız çektiğimiz bu fotoğrafı biz ayağınıza kadar gelip fotoğrafları eksiksiz teslim etmeniz durumunda iade alıp parasını size takdim edebiliriz ya da işletmemize tekrar gelip fotoğrafınızı tekrar çekebiliriz.
    Bu hafta içerisinde açılış saatlerimiz sabah 10.00'dır, kapanış saatlerimiz ise akşam 20.00 dır, sadece salı ve cumartesi günleri öğleden sonra saat 4 e kadar burada olacağız,pazar günü ise tamamen kapalı olacağız.Acil bir çağrı olması durumunda pazar günü istisna yapabiliriz,iyi günler...

• Kısa süreli olarak dışarı çıktık,1 saat sonra tekrar işletmede olacağız,saat 16.00 ve sonrasında işletmede olamayacağız iyi günler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1984FilmFotoğrafSanat -- 15 Ekim 2019; 15:41:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün gidip kimlik için biyometrik resimlerimi çektirdim, fiyatın uygunluğu bir yana kendisi gerçekten kibar ve hoş muhabbet biri. Günümüzde işini layıkıyla yapmaya çalışan ender esnaflardan olduğundan bundan sonra çevremdekilere de gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
  • Yarın 11-11:30 gibi kedileriyle görüştüm nasipse pasaport için işlemleri yaptıracağım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalora -- 21 Ekim 2019; 15:59:54 >
  • Biyometrik fotoğraf için geldim kendileri çok iyimser ve yardımcı oldular

• Yazin arkadasa biyometrik resim cektirmistim. Son derece memnun kaldim. Profesoyonel ve titiz hizmet, cok tskler..

• Nasipse bu hafta uğrayıp biometrik fotoğraf çektirmeyi düşünüyorum.
  • Bugün içerisinde saat 16.30 da işletmeden ayrılıp çekim yapmak için İncek'e hareket edeceğiz,iyi günler...
  • Bugün gittik fotoğraf çektirmeye. Arkadaşlar gayet ilgililer.

• Gün içerisinde saat 17.00 ve sonrasında işletmede olmayacağız, pazar günü ise işletme kapalı olacaktır,Pazartesi saat 11.00 itibariyle işletmede olacağız.İyi günler...
  • İstanbul da var mı bu fiyatlara ceken yerler arkadaşlar.

• İstanbul da var mı bu fiyatlara ceken yerler arkadaşlar.

• Ailemizin fotoğrafçısı😀 ailecek çektiriyoruz hem ilgilerinden hem de fiyattan memnunuz teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dilerim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün içerisinde işletmeyi kapatmış bulunuyoruz,pazar günü de kapalı olacağız,iyi günler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1984FilmFotoğrafSanat

Bugün içerisinde işletmeyi kapatmış bulunuyoruz,pazar günü de kapalı olacağız,iyi günler...
    Selim Bey'in bu mesajını görmeden (pazar günü kapalı olacağını bilmeden) aradım, O da normalde kapalı olduğunu fakat başka bir iş için dükkana uğrayıp çıkacağını belirtti ve sağolsun beni 1 saat kadar dükkanda bekledi. Gayet nazik gayet samimi bir tavırla karşıladı 1 tane değil 5-6 tane fotomuzu çekip tek tek hem kameradan hemde PC'den baktırdı beğendiğimiz fotoyu düzenleyip yine tekrar PC den gösterip son onaydan sonra biyometrik fotomuzu çıkardı. Gayette güzel fotograflar çıkarıyor. Geçen ay acil bir işim için ulusta foto çektirdim (30 TL verdim) rezaletti, adam fotoyu göstermeden direk bastı verdiğim paraya mı yanayım yoksa uzaylı gibi çektiği fotoya mı? Eğer o foto 30 lira ise Selim Bey'in çektiği foto 50TL eder.

Böyle işletmeler para kazanır inşallah. Ben çok memnun kaldım, fiyatı zaten çok çok ucuz. Çevremdeki herkese de tavsiye edeceğim. Tekrar teşekkür ederim Selim Bey'e, tekrar görüşmek dileğiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercan_wrc -- 3 Kasım 2019; 20:49:31 >

• Gün içerisinde saat 16.00 a kadar işletmede olacağız,Pazar günü ise kapalıyız, iyi günler...
  • cekinmeyi dusunenler hic beklemeden cekinsin tavsiye edilir.

• Biyometrik fotoğraf çekim ücreti ne kadar bir de adresiniz neresi?

• quote:

Orijinalden alıntı: uluser

Biyometrik fotoğraf çekim ücreti ne kadar bir de adresiniz neresi?
    Türkiye Cumhuriyeti biometrik fotoğrafı 12 adet 10 lira, vize fotoğrafları 6 adet 10 lira,vesikalık fotoğraf 8 adet 10 lira, dijital fotoğraf talep edildiğinde ise 10 liradan teslim ediyoruz(basılmış fotoğraf yanında talep edildiğinde 5 liradan teslim ediyoruz),bu rakamlar donanım haber için geçerlidir,normal şartlarda 4 adet fotoğrafı 15 liradan basıp teslim ediyoruz.https://www.google.com/maps/dir//1984+Film+ve+Foto%C4%9Fraf+At%C3%B6lyesi+Mamak/data=!4m6!4m5!1m1!4e2!1m2!1m1!1s0x14d34f50442edd49:0xf222486e8fa04c5d?sa=X&ved=2ahUKEwiS_pHf9OblAhUH2KQKHQSsCRYQ9RcwDHoECA4QEA buradan google haritalar yardımıyla gelebilirsiniz ya da Gülveren mahallesi, Gülizar Sokağı No:7/B, 06350 Mamak/Ankara adresinden ulşabilirsiniz
    Telefon: 0553 744 27 09/ 0312 362 68 23. İyi günler...

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.