Şimdi Ara

Ankara Biometrik Fotoğraf 10 TL (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
937
Cevap
102
Favori
131.203
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ailecek gittik ilgi alakadan dolayı çok teşekkür ederim. Bizden sonra gelen 2 müşterinin ödediği ücreti görünce kampanyanın foruma özel olduğunu daha iyi anladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,
    uzun zamandır takip ettiğim bir konu idi. kimliklerin değiştiği bir dönemde lazım olur diye düşünmüştüm.Tam da öyle oldu. Ehliyet, kimlik derken Bakanlık personel kimliği için de biometrik fotoğraf istendi. Durum böyle olunca Selim Bey ile görüşerek iş yerindeki 12 arkadaş için gelip, foto çekmesini istedim. Ama öyle oldu ki, 12 kişi ile başlayan çekim 41 kişi ile bitti.

Dahası da var...

Sonra diğer Genel Müdürlükler de bunu duyunca.... :))

Selim Beye teşekkür eder, kolaylıklar dilerim...
  • 2 sene olacak zam yapmadılar

Bu arada gelmeden önce telefonla arayın. İşlerin yoğunluğundan dükkanda olamayabiliyor.

Ayrıca yeni bir kampanya yapmasını isteyeceğim.
    Kanvas tablo da indirim yapsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Palabıyık -- 15 Şubat 2019; 21:44:45 >
  • Selim bey ile yoğunluklarından dolayı zor görüşebildik ama sağolsun çok yardımcı oldu fiyatları gerçekten uygun. Özellikle yorum yapmak istedim. Çevremdeki herkese de söylüyorum tavsiye ediyorum. Tekrar teşekkür ederim Selim bey ilginize. İyi çalışmalar.
  • Dürüst esnaflar gayet memnun kaldim. Fiyat uygun, Ankara' da oturunlar için tavsiye ederim.

• Ankara'ya gelmişken kendisine uğrayıp biometrik ve vesikalık fotoğraf aldım. Çok ilgili ve işinin ehli arkadaşımız. Kendisine hayırlı işler, bol müşteriler dilerim. Piyasada nadir bulunan bir esnaf.

• Hem biyometrik hem de normal vesikalık çektirdim. Muhabbetleri güzel, işçilik iyi, fotoğraflar uygun. Teşekkürler tekrar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harvardharvey -- 5 Nisan 2019; 23:3:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harvardharvey

Hem biyometrik hem de normal vesikalık çektirdim. Muhabbetleri güzel, işçilik iyi, fotoğraflar uygun. Teşekkürler tekrar.
    Dün içerisinde 0532 1x2 xx xx ile başlayan numara size aitti sanırım(siz dahil 7 müşteri daha aramıştı bizi , tamamına toplantı sonrası geri dönüş yapıldı) , eğer bu numara size aitse dün çekimini yaptığımız toplantı sona erdikten sonra 3 farklı numaradan sizi aradık fakat telefonunuzu aradığımızda bize gelen uyarı ''aradığınız numara kullanılmamaktadır'' şeklinde oldu ,bugün saat 8 civarına kadar, c.tesi günü öğleden sonra saat 4.30 a kadar, pazar günü ise yine saat akşam 6-7 civarına kadar işletmedeyiz ve yardımcı olabiliriz iyi günler...
  • Biyometrik foto nerelerde lazım oluyor.Vesikalık fotolardan farkı nedir?@1984FilmFotoğrafSanat
  • eski makinin icinde film kalmis, banyo edilirmi acaba sizin orda veya ankarada neresi yapar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çiko miko

Biyometrik foto nerelerde lazım oluyor.Vesikalık fotolardan farkı nedir?@1984FilmFotoğrafSanat
    Daha önceki sayfalarımızda belirttiğimiz gibi vesikalıkta da kampanyamız mevcut , 8 adet 10 lira olacak şekilde bir düzenlememiz var, ayrıca 6 adet vize fotoğrafı da 10 lira donanım haber için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfunak

eski makinin icinde film kalmis, banyo edilirmi acaba sizin orda veya ankarada neresi yapar
    Evet, film banyo hizmetleri de var, fiyatımız 20 liradır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1984FilmFotoğrafSanat -- 12 Mart 2019; 18:50:12 >
  • Ankara'nın en ucuz ve en profesyonel fotoğrafçısı bence. Üstelik inanılmaz ilgili çalışanları var. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Her şeyin fiyatı artmasına rağmen hala aynı fiyattan devam ediyor olmaları da ayrı bir avantaj bence 😊

• Yarın gidecegim gidince bir parolamı söylüyoruz
    Şampiyon fener desem olurmu burdan geldiğim anlaşılırmı teşk

• Teşekkür ederim ilgili arkadaş halletti işimizi foruma özel

• biraz saçlarım uzasın ben de gideceğim :D 1 aya umarım fiyat değişmez.
  • İstanbul için bir fırsat yok mu ya, bulamadım :(

• quote:

Orijinalden alıntı: abdhakan

Yarın gidecegim gidince bir parolamı söylüyoruz
    Şampiyon fener desem olurmu burdan geldiğim anlaşılırmı teşk
    Sadece forumdan geldiğinizi söyleseniz yeterlidir.İyi akşamlar...
  • Etimesgut bölgesinde fotoğrafçı önerir misiniz beyler ?
  • Merhaba dükkanınıza uğramak istiyorum. Diğer tür resim çeşitlerindede indirim yapıyor musunuz?
    Ailece gelip aile fotosuda çektirmeyi düşünüyorum.
    Birde otoparkınız var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa1403 -- 28 Mart 2019; 11:25:5 >
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.