Şimdi Ara

Sil kknuyu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Euwnydhprulyryldykdkyzgkzktzztkktdztkkzttidzktktd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jesipikmin -- 2 Eylül 2020; 15:20:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankarada çok insan olduğunu sanmıyorum sür bence hiç takmadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

Ankarada çok insan olduğunu sanmıyorum sür bence hiç takmadan
    Ankara'da çok insan yok. 6 milyon kadar sadece.

Çankaya'da Yıldız taraflarında geniş caddeler var. Panora yolu üzerinde de kullanabilirsiniz. Ayrıca Ümitköy taraflarında da Park caddesinin bittiği alanda çok fazla boş alan bulabilirsiniz.
  • yenimahalle tarafları daha uygun, özellikle tarla gibi yollarıyla batıkent
  • Sol şeritten devamlı gitme , sinyali ver , kırmızıda geçme. Yaya geçidinde duramasan bile yavaşla , ışıklara dikkat et , kaldırıma park etme , sinyal verince yol benimdir deme gelen varsa bekle.

Bunlara dikkat edersen ankarada istediğin yerde sür insnlar kolaylık sağlar ama 1 tanesini bile eksik yaparsan sıkıntı çıkar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Up

• Sa eğer hiç kullanmayı bilmiyorsan Ovacık mahallesinde Forum Ankara avmye çok yakın çevre yolunun yanında biryer yaptılar trafiğe kapalı orda rahat öğrenebilirsin kız kardeşime orada öğrettim ben

• İncek'e gidin

• Ovacık, forumun oralar.

• quote:

Orijinalden alıntı: masterap

İncek'e gidin
    Çankaya bölgesindeki sürücü adaylarının eğitim güzergahı da bu bölgededir. Trafiği çok yoğun değil, yollar dar değil. Acemi şoför için ideal.
  • MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    O pisti taşısalar iyi ederler artık . En sağ şerit de yetmiyor artık onlara orta şeride kadar çıkıyorlar. 70 ila 90 arasında akan trafiği 30 lu hızlarla sıkıştırıyorlar özellikle akşam saatlerinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1u2i3o4

O pisti taşısalar iyi ederler artık . En sağ şerit de yetmiyor artık onlara orta şeride kadar çıkıyorlar. 70 ila 90 arasında akan trafiği 30 lu hızlarla sıkıştırıyorlar özellikle akşam saatlerinde.
    Taşı taşı nereye kadar? Buraya bile gelmek (eğer kurs sizi götürmüyorsa) zaten işkence. Yani trafik açısından haklısınız, belki şöyle olabilir; acemi şoför ilk eğitimleri bu iş için özel olarak hazırlanmış bir pistte yapılabilir. Belli bir saat bu pistte çalıştıktan sonra ama mutlaka ş.içi trafiğine girmesi lazım sürücü adaylarının, bir şekilde bir yerlerde bu insanlar araç sürecek.

Yoksa haklısınız, Natoyolu cd. de aynı şekilde, sürücü eğitim güzergahı olan kısımlar var bu cd.nin de, maalesef sıkıntılar yaşanıyor, yaşanacak.

• MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Hocam golbaşı pisti bence en güzeli ankara ünin oradan sonra sağdaki yol pist baya uzun gelen geçen yok. Arabadan daha çok önüne koyun kuzu çıkma ihtimali var. Çankaya dediğiniz gibi her yeri şehirleşmiş taşı toprağı altın gibi boş yer yok.
    Şehiriçi trafikte bence belirli tempo tutmaları lazım sonuçta ehliyete oldukça yakınlar :)

Konuya cevap olarak öysekent/güneykent şimdiki adıyla ahlatlıbel mah. orada sıfır olan kişi öğrenebilir. Biraz daha aksiyon kavşaklardan giren çıkan olsun istiyorsanız yolun karşısındaki TEK sitesi de iyi, lösevin olduğu yerin civarı mesela. Trafiğe çıkayım diyorsanız hemen yanında hocamın dediği çankaya sürücü kursu pisti var hem akan trafik var hem kavşaklar var vs. 3 level bir arada şeklinde en uygun yer çankayada.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.