Şimdi Ara

ANKARA 2007 KIA RIO 1.4 ADVANCE FULL 12.900 KM'DE FİYAT DÜŞTÜÜ......

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilter88 -- 14 Şubat 2019; 23:1:47 >

• hayırlı satışlar resimler gözükmüyor. adresler doğru fakat [simage][/simage] böyle yapıp adresleri aralarına yazarsanız resimler direk gözükür.
  • çok saolsın tamam düzelttim resimleri ilgin için tşkler...
  • araba manual mi otomatikmi hocam...
  • manuel vitestir hocam fiyat düşmüştür 20.500 ytl
  • bn bindiğim zaman altımdan kayacak bir araba istiyorum kia larda mu kapasite yok bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: ufuk5454

bn bindiğim zaman altımdan kayacak bir araba istiyorum kia larda mu kapasite yok bence

kianın dizel arabaları öle bir altından kayıyorki şaşırır kalırsın

benim arabam zaten şehir içinde kullanmaya bire bir hızlanması falan bana yetiyordu zaten 20 yaşında bir genç olarak memnundum arabamdan ihtiyaçtan satıyorum zaten

0 dan farksız aracım daha poşetleri bile duruyor(koltuklarda yok tabi:D) ona göre ankarada olan arkadaşlar günün her saati arabaya bakmaya gelebilir size yetkili servis müdürünün numarasınıda verdim araba hakkında yetkili ağızdan bilgi alabilirsiniz

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilter88 -- 6 Ekim 2008; 20:36:08 >

• ibre kaç?.100 km de ort. ne kadar. yakar*. süspansiyon sertliği nasıl?komfor fln .. bunlardan biraz bahsedermisin ve deneme sürüş imkanı...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.