Şimdi Ara

Anivia öldü mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Artık R ile E patlatamıyorsun sadece Q ile oluyormuş. Q zaten çok kolay dodgelandığına göre öldü diyebilir miyiz?

• r tam büyümeden patlatamıyorsun, iyi okuyun şunları.
  • Hayır diyemeyiz, ultinin fullee süresi kısaldı bu değişiklik için, sadece q'yu üçüncü seviye yapmak gerekicek e fullemeden ônce stun süresini uzatıp ulti hasarını yedirebilmek için. Öte yandan w'nun bekleme süresi 17 saniyeye düşmüş bu da alan kontrolüne daha fazla katkı sağlayan bi anivia demek. Bu değişikliğin sebebi 6. Seviyeden itibaren e-r yapıp bedava krit vurmasıydı bu yüzden de koridorda tam bi kabadayı oluyordu anivia, stun yemesen de o kriti her türlü vuruyordu. Bence yine oynanır hatta daha fazla oynanır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 lvlde Anivia kadar güç patlaması yaşayan şampiyon yoktu. Rakibin menziline girmeden E ulti yapıp crit çıkarıyordun hatta çoğu maçı Anivia ile 6 lvldeki güç patlamasından dolayı kazandım. Doğru değişiklik bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 22 Kasım 2016; 14:58:28 >
  • yazılanlara katılıyorum. 6 levelden sonra koridorda çok rahat baskı kuruluyordu. biraz daha duvarla etkileşime geçmek lazım artık. 1.5 saniye aman aman uzun bir süre değil. heroyu çöp edecek bir nerf de değil. duvarla q uyumunu iyi kullananlar yine aynı tas aynı hamam devam eder.
  • gebersin
  • Anivia demişken. Duvar son seviyedeyken, Base surlarının giriş kapısını komple kapatabiliyor. Kule için tf yapılırken sıçra armadan diğer tarafa geçmek imkansız hele mobil değilseniz. Süresi çok uzun duvarın, tf bitiyor duvar eriyene kadar.
  • by_endless kullanıcısına yanıt
    E R kombosunun gitmesi çok büyük bi nerf.
    Ayrıca Ulti ilk 3 sn ye kadar daha az vuruyo.
    3. sn den itibaren eskisi ile aynı hasarı veriyo.
    E ye gelen 1 sn lik cd buff az da olsa iyi.Zaten daha fazlası baya saçma olurdu.W nun cd sinin 5 sn kısalması baya farkettiriyo.Artık 5 sn aralıklarla duvar kurabiliyosunuz.
    Ama bu güncellemeden önce kesinlikle daha iyiydi.

• Kuş öldü beybi
  • ıssız acun kaldı mı
  • Oozed kullanıcısına yanıt
    1.5 saniye.
     Anivia öldü mü?

• Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    Eski anivia
    R seviye 3: Taban hasar 160/sn
    1.sn 160
    2.sn 320
    3.sn 480

3.sn den sonra %50 artar

Yeni anivia
    R seviye 3: Taban hasar 80/sn
    1.sn 80
    1,5.sn 80*0,5=40 80+40=120
    1,5.sn den sonra %200 artar(%300 olur)
    2.sn 80*3=240(1 sn de verilen hasar) 240/2=120 120+120=240
    3.sn 240+240=480

Gördüğün gibi 3.sn ye kadar eski anivia nın hasarı daha fazlaydı. 3.sn de eşitleniyorlar.

• Dün konuya da yazmıştım hatta pek etkilemez bunlar diye de bugün 1-2 oyun attım çok farkediyor. Uzaktan dürtme olayı yalan oldu tamamen. Rakibin dibine girip q ile stunlamadıktan sonra kesmek çok zor. Keşke şu q nun gidiş hızını falan artırsalar.
  • E + R combosunun kalkması anivia için laning'i işkenceye çevirmekten başka bir işe yaramaz. Kaldı ki mid lane'de mobil olmayan çok az şampiyon oynanıyor veyahut cc'si olmayan. Yani demeye çalıştığım level 6.da o anivia ultiyi 3 saniye yedirmek pek de kolay gözükmüyor. Q da üzerine gameplay kurmak için fazla riskli bir skill. Bana kalırsa gereksiz ve pick rate'ini aşağı çekebilecek bir nerf. Zaten anivia mana based bir şampiyon level 6'da ultisinin içinde dans etmezseniz pek de burst sayılabilecek bir damage'i yok Catalyst ile.
  • Bence eskisinden daha iyi oldu.

• Oozed kullanıcısına yanıt
    Küçük fırtına yarı yarıya hasar veriyor artık da. 1.5 saniyede büyüyor. 3 saniye nerede yazıyor yama notunda onu bulamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    Zaten 1,5 sn de büyüyor.Ben 3 sn deki hasarını yazdım dikkatli oku 1,5 tan sonra %300 oluyor hasar
  • Öyle olması iyi oldu yoksa assasinleri ağlatırdı.En azından her assasin karşısına alınacak bir pick olmaz artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.