Şimdi Ara

Animus Projesi Hangi Oyunu Çevirsin? (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
941
Cevap
21
Favori
33.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dragon age ve Batman arasinda kararsiz kaldim bence ikisde cevrilmeli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: witcher_king

quote:

Orijinalden alıntı: WinterSoldier10

Bencilce mi ? Yazımı tekrar oku ve iyi anlamaya çalış.

Genel olarak var kusura bakma ama.Merak etme Batman elbet cevirilicek hatta ikinci olsa bile çevirilir.İlk başta desteği de ben yaparım.Ama burda olay tatil var ona yetişsin vs demek.Neyse iyi tatiller tekrardan

Tatil var demek, tatile yetişir demek bencillik mı oluyor ??? Değişik bir düşünce.

Oyun oynayan kesime bir bak. Çoğunluğu çocuklar ve gençler oluşturuyor. Genel olarak da çoğunluk tatil döneminde oyun oynuyor. En azından benim çevremdeki arkadaşlarımın hepsi okul zamanında neredeyse hiç oyun oynamıyor. Tatili bekliyorlar.

Said abi ile konuştuğumuz da dai için 8 9 ay dedi. Batman için 3 ay dedi.

Benim vurguladığım eğer patreon sayısı 200 250 olur ve batman açık ara önde olursa çevirmenler de hırslanır ve beklentiyi de gördükleri için yamayı çok gizli bir şekilde bitirir.

9 kişilik ekiple 1.600.000 kelimelik bir yamayı 3 ayda çevirdiler. 600.000 kelimelik bir oyunu siz düşünün hangi sürede çıkarırlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Senin düşüncen daha da değişik.Bence seçim otobüsü kirala tüm şehirleri gez,tatil dönemi bitmeden Batman Batman diye gezinirsin.Neyse arkadaş çok uzattım konuyu daha fazla kirletmiyelim.

• @WinterSoldier10 Amma ağladın ya! Ayrı konu açmışsın orada ağladığın vızıldadığın yetmiyor gibi birde burada ağlıyorsun. Biraz dur artık millet kendi kararını kendi versin kendi aklını kullansın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufulas -- 20 Haziran 2018; 17:55:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufulas

@WinterSoldier10 Amma ağladın ya! Ayrı konu açmışsın orada ağladığın vızıldadığın yetmiyor gibi birde burada ağlıyorsun. Biraz dur artık millet kendi kararını kendi versin kendi aklını kullansın!

Milletin kendi aklı var. Zorla bir şey yaptırmıyoruz. Konuda göremezse diye kendim batman için konusunu açtım.

Dai fanları bunlar. Uğraşmaya gelmez. Tartışmaya giremeyecek kadar küçük zihinliler.

• quote:

Orijinalden alıntı: witcher_king

Senin düşüncen daha da değişik.Bence seçim otobüsü kirala tüm şehirleri gez,tatil dönemi bitmeden Batman Batman diye gezinirsin.Neyse arkadaş çok uzattım konuyu daha fazla kirletmiyelim.

Hadi işine bak

• Fikrini değiştirenler oldu. Şu an Batman ile DAI arasında 2 oy fark var. Gerçekten ilginç bir oylama oluyor.

Animus Projesi Hangi Oyunu Çevirsin?

https://www.patreon.com/posts/sirada-hangi-var-19518945

• Kimin küçük zihinli olduğu çok belli. Son yazdığın kaç mesaj olmuştur hepsi batman için kimin Fan olduğu da ortada?!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufulas -- 20 Haziran 2018; 19:26:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HK-47

Fikrini değiştirenler oldu. Şu an Batman ile DAI arasında 2 oy fark var. Gerçekten ilginç bir oylama oluyor.

Bir Kere RPG Oyun varken Batmanin Cevrilmesi mantiksiz Olur ? DAI'nin Fps Oyununa Kurban gitmesinE üzülürüm acikcasi. Siz Ceviremezsiniz KİMSE ZATEN Ceviremez. RPG Oyunu TÜRKÇESİ malesef Türkiyede Yerlerde Sürünüyor. UMARİM TÜRKÇE yamasi Cıkar. Aksi Halde EMİNİM Hayalkırıklıgı olacak.

• quote:

Kimin küçük zihinli olduğu çok belli. Son yazdığın kaç mesaj olmuştur hepsi batman için kimin Fan olduğu da ortada?!

Doğru ben batman faniyim. Bunu inkar eden mı var ? Geldim açtım konusunu herkes kendi hür iradesiyle fikrini söyledi. Oylamasini değiştiren de oldu.

Sizlere ne oluyor anlamış değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Iron Man - SuraSide

Batman içinde aynen dediğiniz gibi bir limit koyulabilir. Limiti geçince DAI ile aynı anda BAK'da çevrilebilir.

Fakat benim korkum şu. Şimdi 5 Ekimde Assassin's Creed Odyssey geliyor. Yani bu çeviriyi etkilememesi açısından DAI'yi istemiyorum şahsen. Batman olursa eğer Assassin's Creed Odyssey gelene kadar zaten çevrilir diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    DAİ'yide Biz İstiyoruz Kardeşim :) RPG oyunu Varken Fps Oyunun Şansi Olmamasi Lazim. Fps Oyunu HERGÜN Cevrilir LAKİN RPG oyunu İMKANSİZ COK ZAMAN alir Böylesi Kaliteli Ekip cevirmicekte Kim cevirecek ? Ha DAİ'den Sonra Cevrilmesi İyi Olacaktir. Batman Kolayya Sana göre ? O zaten cevrilecek degilmi :) RPG oyunundan bahsediyoruz. Ne kadar Gec Kalirsak o kadar zaman kaybedilir. Ben Cıkacagina inaniyorum Acikcasi. EGER burasida DAİ'den umudunu Cekerse 1 DAHA HİCKİMSEYE rpg oyununu Ceviricem Düşünüyoruz İbaresine ASLA inanmayacagim. AMA SAYGİ duyacagim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absnthe -- 20 Haziran 2018; 19:36:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Absnthe

DAİ'yide Biz İstiyoruz Kardeşim :) RPG oyunu Varken Fps Oyunun Şansi Olmamasi Lazim. Fps Oyunu HERGÜN Cevrilir LAKİN RPG oyunu İMKANSİZ COK ZAMAN alir Böylesi Kaliteli Ekip cevirmicekte Kim cevirecek ? Ha DAİ'den Sonra Cevrilmesi İyi Olacaktir. Batman Kolayya Sana göre ? O zaten cevrilecek degilmi :) RPG oyunundan bahsediyoruz. Ne kadar Gec Kalirsak o kadar zaman kaybedilir. Ben Cıkacagina inaniyorum Acikcasi. EGER burasida DAİ'den umudunu Cekerse 1 DAHA HİCKİMSEYE rpg oyununu Ceviricem Düşünüyoruz İbaresine ASLA inanmayacagim. AMA SAYGİ duyacagim.

Dai yi cidden bende istiyorum. Batman ankete eklenmeseydi oyum onaydı. Ama 2 si arasinda secim yaparsam batman ı seçerim.

Aslında haklisiniz. Dai yı çevirecek bir ekip çıkmaz animus dışında. Belki bu dragon age 2 yı çeviren ekip el atar.

Aslında Trgamestudio doğru düzgün el atsaydı çeviriye batman eklenmeyecekti. Olan yine bize oldu.

• DAI ile Batman arasındaki fark bire düştü. Yetişin DAI elden gidiyor :D

Animus Projesi Hangi Oyunu Çevirsin?

• "Dai fanları bunlar. Uğraşmaya gelmez. Tartışmaya giremeyecek kadar küçük zihinliler."
    Hem yukarıdaki cümleyi kullanıp insanları Fan diye etiketleyip, küçümseyip hakaret ediyorsun. Hem de ben Batman Fanıyım diye övünüyorsun. Yaşın küçük belli ki bu kadar saçmalamak normal değil!? Sana mutluluklar!
  • Yalnız 2 Kişi oy çekti yeni oy eklenmedi ilginç :)
  • Hadi ergenim sende işine bak
  • quote:

"Dai fanları bunlar. Uğraşmaya gelmez. Tartışmaya giremeyecek kadar küçük zihinliler."
    Hem yukarıdaki cümleyi kullanıp insanları Fan diye etiketleyip, küçümseyip hakaret ediyorsun. Hem de ben Batman Fanıyım diye övünüyorsun. Yaşın küçük belli ki bu kadar saçmalamak normal değil!? Sana mutluluklar!

witcher_king ile sizi kastettim dai fani diye. Bak ne guzel konusuyoruz yukarıdaki arkadasla yada Dc deki dai isteyen arkadaşlarla. Mesele sizin yaklaşımınız.

• quote:

Yalnız 2 Kişi oy çekti yeni oy eklenmedi ilginç :)
    Hocam bunun tartışması Discord grubunda dönüyor. Fikrini değiştirenler oldu. Özelden yazın linkini atayım girmediyseniz:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Man - SuraSide

quote:

"Dai fanları bunlar. Uğraşmaya gelmez. Tartışmaya giremeyecek kadar küçük zihinliler."

witcher_king ile sizi kastettim dai fani diye. Bak ne guzel konusuyoruz yukarıdaki arkadasla yada Dc deki dai isteyen arkadaşlarla. Mesele sizin yaklaşımınız.

Alıntıları Göster
    Konu açan benim sanki FANBOY diyorsun.Sana güzel bir uslubla yazdım karşımdakınin ergen olduğunu nerden bileyim.Merak etme Batman çevrilir,yaz boyu oynarsın okulun açılana kadar.

• Anladım :) discord kullanmıyorum zaten.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.