Şimdi Ara

Anestezi maaşları ne kadar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
141.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Psikolog Prof. Dr. M.

Bardak çayın maliyeti 5 kuruş günde 50 kuruştan 100 tane satsan aylık 1350 lira kâr,
    Adet poğaça maliyeti 35 kuruş günde 1 liradan 100 tane satsan aylık 1950 lira kâr,
    Toplam 3350 lira kâr.
    Boşuna mı okuyoruz??

Ankara'da en kral simit-poğaça 75 kuruş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night Hawk

quote:

Orijinalden alıntı: Psikolog Prof. Dr. M.

Bardak çayın maliyeti 5 kuruş günde 50 kuruştan 100 tane satsan aylık 1350 lira kâr,
    Adet poğaça maliyeti 35 kuruş günde 1 liradan 100 tane satsan aylık 1950 lira kâr,
    Toplam 3350 lira kâr.
    Boşuna mı okuyoruz??

Ankara'da en kral simit-poğaça 75 kuruş.

Ona mı takıldın salladım ben ben zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Edward A. Murphy

quote:

Orijinalden alıntı: enkarizmanickbende

mühendis maaşı asgari ücret

tum genellemeler yanlistir.

paradoks
  • quote:

Orijinalden alıntı: enevre

quote:

Orijinalden alıntı: RichardDawkins

quote:

Orijinalden alıntı: enevre

hem maaşı azmış hemde meslek zormş arkadaşlar ben en iyisi mühendislikleri yazayım

Çok da az değil aslında nöbetlerle birlikte 3200 civarı eline para geçiyor. Ayrıca 1 gün nöbet tuttunmu 2 gün iznin var o iznin 1 günündede özel de çalışırsan ki çalışan çok aylık gelirin 5 milyardan aşağı olmaz. Ayrıca çoğu doktorun kendi kliniğide oluyor sezaryen gibi ameliyatlar için. Eğer doktorlarla aranız iyiyse, elinizde becerikliyse oralardada ek olarak çalışabilirsiniz ameliyat başına 500 lira gibi güzel paralarla.

şimdi anestezi teknikeri nasıl oluyor birde uzmanı nasıl oluyor ek olarak bi daha mı okuyosun orayı anlıyamadım birde 3 yıl sonrasını görürsek az bişe zam daha gelebilir maaşlara belki düz 3000 olablilr ben nöbetleri severim bişe olmaz para getiroyr nede olsa :) benm ablam doktur olacak allahın izniyle onunla beraber çalışırız artık öyle yaparız

Anestezi teknikeri olmak için sadece 2 senelik üniversitesine gitmen yeterli veya sağlık meslek lisesinde anestezi ve reanimasyon bölümünü okuman. Anestezi uzmanı olman için, 5 yıl tıp okuman lazım sonrada tus sınavında anesteziyi seçmen gerek.(Uzmanlık sınavı)

farego: İlk zamanlarda çok stresli ve korkak oluyorsun. Tabi bilgili olmak çok önemli ve becerin. Tabi bunlar zamanla hallolur zaten ilk zamanlar her zaman yanınızda tecrübeli birisi olur. Ama güzeldir yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RichardDawkins -- 21 Kasım 2012; 18:59:13 >

• Düz liseden buraya geçiş şansımız nedir acaba?
  • Merhabalar;

İstanbulda Özel Hastanede Anestezi Teknikeri olarak iş arıyorum. Tavsiye edeceğiniz hastane var mıdır?

Özel hastanelerde maaş aralığı ne kadar oluyor.

Değerli yardımlarınız için şimdidem teşekkürler.
  • RichardDawkins kullanıcısına yanıt
    Merhaba richard arkadaşım.forumda yeni olduğum için tam olarak nereye yazacağımı bilemedim. Bu msj yazalı uzun zaman olmuş.bAna özel hastanede anestezi teknikerliği hAkkında bilgi verebilirmisin.yeni mezun olarak şartları nasıldır, maaşları nasıldır?şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RichardDawkins kullanıcısına yanıt
    hocam ben düşünüyorumda acil en geç yarın oglene kadar yazarmısınız iş imkanı calısma saatleri olanakları vs nasıl
  • Ya güncel olarak ne kadar kazanır ki bu meslek erbapları? Her sitede her yerde farklı farklı şeyler söylemiştir. Mesela Burada10.000 tl falan demişler. Gerçek mi bunlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hezgin -- 7 Mart 2017; 14:34:8 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.