Şimdi Ara

Androidli telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • önemli olan 4 kriter var benim için çok seyahet ediyorum..

1-mp3
    2-oyun
    3-video
    4-multitouch

bu dördünün en başarılı oldugu cihaz hangisidir?

Androidin oyun performansı ios kadar iyi midir?

Satış linki vererek yardımcı olursanız sevinirim dükkandan yapılan alışverişler için vaktim yok net üzerinden alıcam...

• konuyu takipteyim multitouch dışındaki tüm beklentilerin benimkilerle aynı ;)
  • Sırayla Galaxy S-Desire HD-Droid 2 Global-Desire Desire HD de batarya ve ses çıkışında biraz sorun var. Onun dışında güzel cihaz.
  • HTC DESIRE HD

• quote:

Orijinalden alıntı: Cose Turche

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=145011216&CS_Category=_MOTOROLA219&CS_Catalog=_TELEKOM

bu telefon nasıl sizce?

ürün motorola milestone cpu su en iyilerden biri ancak tuş takımı ve kasa kalitesi kötü (üşenmedim gidip inceledim) birde alışkanlığım telefonda sağı solu oynayan kayan telefon sevmiyorum tek parça olmalı

unutmadan samsung galaxy s de iddialı bir cihaz ancak htc den şaşma derim android i android yapan markadır her türlü navigasyon v.b. tam uyumludur özellikle ilaçlı n driver gibi ekran çözünürlüğü fazlası ile iyi

malzeme kalitesine gelince aluminyum ve carbonium karışımı scroll tuş. v.b. yok mouse laser ine benzer optic tuş kullanıyor anlat anlat bitmez

(unutmadan 3g kamera) Ön tarafta her 3 g li telefonda olan ve görüntü kalitesi beş para etmeyen ,, ancak 3G li demek için yeterli olan şu berbat kameradan yok

sony ericsoon xperia x10 da aldım yurtdışı ve elimde patladı çöktüğünde yapabilen çöıkmadı 1 ay süründü cihaz tavsiye etmiyorum backup ı yada kurtarma olayı yok desteği yetersiz kasası tamamen plastik çizlmeye çok müsait htc gibi granit aluminyum borozon taşlama değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi posıtıve -- 4 Aralık 2010; 0:17:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: posıtıve

HTC DESIRE HD

Bu resimdeki Desire, Desire HD değil

Desire HD bu

ve bu listedekilerin içinde en iyisi bu

• quote:

Orijinalden alıntı: 1337

quote:

Orijinalden alıntı: posıtıve

HTC DESIRE HD

Bu resimdeki Desire, Desire HD değil

Desire HD bu

ve bu listedekilerin içinde en iyisi bu

hatasız kul olmaz hatamla sev beni

• yok ben ortaya konuşuyorum zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.