Şimdi Ara

Android TV'de iptv m3u listesi izlemek için TVirl. ve Live Channels kullanma rehberi (resimli) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
156
Cevap
46
Favori
77.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet tüm kanalların epg sini içeren main.xml.gz nin url adresini yazdım tvirl de ve çalıştı. Ama sadece m3u da kanal id lerini yazdıklarım görünüyor. Eğer siz M3u da ki kanallarınızın tvid lerini yazdıysanız onlarda görünecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahoiz -- 28 Ocak 2020; 17:41:34 >
  • bahoiz kullanıcısına yanıt
    Üstad hallettim sonunda, yardımınız için çok teşekkürler.

Ancak, Tivimate uygulamasında logoları çıkartamadım. Live Channels içinde ise bazı kanallarda logo da çıktı.

http://epg.streamstv.me/epg/main.xml.gz adresindeki dosya içinde logolara bir link tanımlanmamış.

Tivimate kullandınız mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisg -- 28 Ocak 2020; 20:46:11 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • barisg B kullanıcısına yanıt
    Çok sevindim. Malesef logolarla uğraşmadım. Bendeki logoların büyük kısmı zaten m3u ile birlikte iptv sağlayısından geliyor.

şu linkte tivimate için ayarlardan bahsediliyor

https://www.reddit.com/r/TiviMate/comments/c91mrn/channel_logos/

bir deneyin isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahoiz -- 28 Ocak 2020; 20:49:20 >
  • Arkadaşlar live tuşuna güzel bi iptv programı atamak istiyorum. Tv irl harici bişi atayamıyorum. Var mı çözümü. Tv mate kurdum ama listede görünmüyor keza diğer iptv programları da.
    Android TV'de  iptv m3u listesi izlemek için TVirl. ve Live Channels kullanma rehberi (resimli)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flegga34 -- 30 Ocak 2020; 10:47:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flegga34 kullanıcısına yanıt
    Bu listede (Red Bull TV'nin yazıdğı yerde) tivimate gözükmez. Orada cihaza yükleyeceğiniz .m3u dosyası halindeki iptv listesi (dosya adı) gözükür. Sizin listedeki 9438 kanal zaten sisteme eklenmiş, en alttaki menü'de kanal sayısı yazıyor. Yani Live Channels uygulamasını açtığınızda 9438 kanalı göreceksiniz.

Bu uygulamanın benim sevmediğim yönü klasör isimlerini göstermemesi. Yani mesela 586. kanalı izlerken 27. kanala gitmek için tek tek yukarı çıkmak gerekiyor...

Tivimate için ayarları program içinden yapabiliyorsunuz. Tivimate için TVirl uygulamasına ihtiyacınız yok. Tvirl sadece "Live Channels" uygulaması için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisg -- 30 Ocak 2020; 10:49:37 >
    Hocam anlıyorum dediğinizi. Mi box s kullanıyorum live tuşuna önceden google filmler tanımlıydi ise yaramaz bi menü çıktığı için tvirl kurdum bari fonksiyonlu olsun diye. Ama bu program da ise yaramaz. Boxta zaten iptv pro kullanıyorum seyredecegim zaman. Benim istediğim live tuşuna kullanmasam da işlevli bişi yüklemek. Yani reddbul da olabilir tanımlamak icin ama kanal bulamadığı için reddbulda onu da kabul etmedi

Bu arada tvirl sevmememin sebebi de sizin dediğiniz gibi grupları göstermiyor. Bi dünya kanal var tek tek ilerliyor. Ondan alternatif bakıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flegga34 -- 30 Ocak 2020; 10:52:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Sanırım sizin sorununuzu Button Mapper uygulaması çözer. Mi Box ana forumda konuşulmuştu ama ben denemedim;
    https://play.google.com/store/apps/details?id=flar2.homebutton&hl=tr
    Bunu görmemişim eve geçince deneyeyim hocam teşekkürler

Ben denedim ama olmuyor. LIVE tuşunu program görmüyor, eklenmiyor!
  • Bu m3u uzantılı dosyaları nereden buluyosunuz Allah aşkına. Ne paralı ne ücretsiz hiçbir yerde denk gelemedim. Vazgeçicem bu iptv işinden. Tvnin anten girişi kırıldı diye mi box aldım iptvden izlerim diye ama deliricem artık.
    Tvirl indirdim ama sonraki aşamalara geçemiyorum bir türlü.

• Nyiragongo kullanıcısına yanıt
    Bir şekilde yayın aboneliği satın alman lazım. cihaz veya uygulama ise o yayını oynatmak için kullanılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

Bir şekilde yayın aboneliği satın alman lazım. cihaz veya uygulama ise o yayını oynatmak için kullanılıyor.
    Onu biliyorum ama nerden alınıyor onu bir türlü bulamadım.
    Şimdilik tv+ kullanıyorum ama evde 24Mb fiber internet olmasına rağmen görüntü çok iyi değil iptv denemek istedim ama bir türlü servis sağlayıcı bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nyiragongo

Onu biliyorum ama nerden alınıyor onu bir türlü bulamadım.
    Şimdilik tv+ kullanıyorum ama evde 24Mb fiber internet olmasına rağmen görüntü çok iyi değil iptv denemek istedim ama bir türlü servis sağlayıcı bulamadım.

Alıntıları Göster
    Pm attim..
    Linkteki programi kur tv box cihazina..
    Memnun kalacagina eminim..

• Yaw şu TV irl güzel ancak 10000 kanal sıralı grup şeklinde kanal göstermiyor. Ne gıcık bişey

• duayn kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bu arada rastlantı eseri buldum blutv de canlı yayın varmış hem de ücretsiz . Ben zaten kanalları çok izleyen biri değilim oradakiler benim işimi görür.

• emre1393 kullanıcısına yanıt
    Hocam bunu biraz açar mısınız ?
    Ben de program var ama açılışta direkt kullanıcı adı şifre istiyor üye değilseniz de üyelik alma sayfasına yönlendiriyor. Nasıl yapicaz bı zahmet şifre üyelik olmadan kanal izleme işini ?

• Merhaba

Tivimate programı güncellendi ve türkçe oldu.Çeviri'de hatalarım varsa gözünüze çarpan bana bildirinde güncellemelerini yapayım.
  • Kernel Panic kullanıcısına yanıt
    Bir önceki sürüm de Türkçe idi. Sanırım siz çeviri yapmıştınız, elinize sağlık.

Ancak, hem Tivimate hem de Live Channels uygulamaları IPTV yayınlarını donarak oynatıyor. LG 2012 (Netcast) üzerinde Smart IPTV programını kullanıyorum, kesintisiz izlediğim hiçbir kanalı Tivimate üzerinde aynı kalitede, kesintisiz oynatamıyorum.
  • tvirl de xml dosyasını gösteriyorum geçersiz ya da boş diyor. ne yapabiliriz.

saygılarımla
  • burcink kullanıcısına yanıt
    Xml dosyasını bilgisayardan açıp içermiş
    İçine baktınız mı?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.