Şimdi Ara

Android Tv Box, Uygulama ve Program paylaşımı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.199
Cevap
369
Favori
413.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bir sorunum var cihazım mecool km9. Arka planda çalışan uygulamaları kapatmak için nagivation bar uygulaması kullanıyorum. bu seferde cihazın youtube uygulamasına girdiğimde cihaz bütün metinleri okuyor hangi videonun üzerine gelsem bütün yazıları okuyor. beni sinir etti. uygulamayı kaldırınca normale dönüyor. bunun bir çözümü var mı? veya başka bir programla arkaplandaki uygulamaları kapatabileceğim bir yöntem var mı? ne kadar bu tarz uygulama yüklesem aynı şeyi yaptı. cihaz kumandası mikrofon özellikli
    teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saimbaba -- 25 Aralık 2018; 0:30:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarun

arkadaşlar tv kutusu almak için araştırıyorum bilgim yok ,bu kutuların arkasında anten girişi yok

bunlarla uydu kanalları izlenebiliyor mu ,ya da izlemek için yöntem var mıdır...
    Hibrid cihazlarda anten girişi var. Tv boxlarda internet protokolü üzerinden uydu kanalları izlenebiliyor.
    Uydu receiver ı ve tv box ı ayrı alıp ayrı kullanmak daha mantıklı.
    Tv box olunca uydu yayınlarının fazla seyredileceğiniz sanmıyorum.
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/108948920

• quote:

Orijinalden alıntı: saimbaba

Arkadaşlar merhaba;
    bir sorunum var cihazım mecool km9. Arka planda çalışan uygulamaları kapatmak için nagivation bar uygulaması kullanıyorum. bu seferde cihazın youtube uygulamasına girdiğimde cihaz bütün metinleri okuyor hangi videonun üzerine gelsem bütün yazıları okuyor. beni sinir etti. uygulamayı kaldırınca normale dönüyor. bunun bir çözümü var mı? veya başka bir programla arkaplandaki uygulamaları kapatabileceğim bir yöntem var mı? ne kadar bu tarz uygulama yüklesem aynı şeyi yaptı. cihaz kumandası mikrofon özellikli
    teşekkürler..

erisebilirlikten yakalama(captionlari kapat)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziyeaa

quote:

Orijinalden alıntı: saimbaba

Arkadaşlar merhaba;
    teşekkürler..

erisebilirlikten yakalama(captionlari kapat)

Alıntıları Göster
    softkey home back programın adı başka programlar denedim aktif olarak çalışmadı. erişebilirlikten sadece bu program aktif. deaktif yapınca uygulama çalışmıyor. youtube girince konuşuyor. bir türlü susturamadım.

• Guzel bir tvbox oneriniz var mi arkadaslar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saimbaba S kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sorun var erişilebilirliğin altını üstüne getirdim bütün ayarları değiştirdim olmadı şimdi ana menüdeki uygulamalar menüsü 2 adet görünüyor. Atv launcher kullanıyorum. Buna sebebi talkback değil google konuşma motoru kendisini devre dışı bırakınca youtube çalışmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atisaca -- 26 Aralık 2018; 1:8:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abyss_ati

Gseiptv programında, yayın izlerken üst barda bir ayar yeri var,GL ve HW yazıyordu yanlış hatirlamiyorsam,ikisinide tıkla,ayar aktif olsun, öyle dene..

Kodi cihazı çok yoruyor bu yüzden nacizane tavsiyem iptv için kodi kulllanma.

İptv için sorunsuz ve kaliteli bir program istiyorsan en iyisi smartiptv programı.indir, yükle,dene...7 gün kulllanma süresi var,sonra ücretli.eger program hoşuna giderse,mod'lu apk sini gönderirim, ücretsiz ömür boyu kullanırsın...
  • günaydın arkadaşlar,

android box uygulamalar bölümünde genelde ki doğrusu da o işe yarayacak uygulamalar paylaşılıyor,
    acaba android oyunların hepsi boxlarda işe yaramıyor,
    android box full mod vs. oyun apk ları ya da adresleri paylaşabilir misiniz
    yarış oyunları, similasyon oyunları gibi

ben bazı oyunları kurdum android play oyunlara bağlanıp oynanıyor ya da ne kumanda ne konsol ne maouse işe yaramıyor,
    benim isteğim OFLİNE yani biryere bağlanıp kota yiyerek oyun oynamak istemiyorum, bu tür oyunlar,
    teşekkürler
  • Aynı sorun bende de oldu. İlgili uygulama (ekran tuşu-home back button) erişebilirlik izinleri aldığı için arka planda Tallback'in kafasını karıştırıyor anladığım kadarıyla.
    Tallback ayar detaylarına girip ayarları kapatırsanız sorun çözülüyor. @frux benzer bir uygulama önermişti konuda . Ben henüz deneyemedim.
  • ZeyNeL kullanıcısına yanıt
    Her şeyi denedim olmadı akşam eve gidince tekrar bakayım talkback o devre dışı bırakmak mümkün mü acaba

• Atmin kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/108948920
    Yeterli gelmezse o konuya kullanım amacınızı belirtin.
    Uygun bir cihaz önereyim.
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    cevap için tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeyNeL

Aynı sorun bende de oldu. İlgili uygulama (ekran tuşu-home back button) erişebilirlik izinleri aldığı için arka planda Tallback'in kafasını karıştırıyor anladığım kadarıyla.
    Tallback ayar detaylarına girip ayarları kapatırsanız sorun çözülüyor. @frux benzer bir uygulama önermişti konuda . Ben henüz deneyemedim.

Ben de hiç böyle bir sorun olmadı. Youtube sesle arama aktif durumda..
    Navigation bar'ın ayarları ingilizce, belki bir çözümü vardır..

• Bu captionlar dediğiniz tam olarak nerede.

Bu konuşmanın sebebi talkback değil google konuşma motoru uygulamalar dan talkback o devre dışı bıraktım değişen bir şey olmadı google konuşma motoru nı devre dışı bırakınca youtube çalışmıyor açılmıyor hiç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atisaca -- 26 Aralık 2018; 1:12:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

quote:

Aynı sorun bende de oldu. İlgili uygulama (ekran tuşu-home back button) erişebilirlik izinleri aldığı için arka planda Tallback'in kafasını karıştırıyor anladığım kadarıyla.

Ben de hiç böyle bir sorun olmadı. Youtube sesle arama aktif durumda..
    Navigation bar'ın ayarları ingilizce, belki bir çözümü vardır..

Alıntıları Göster
    Bahsedilen sorun Youtube sesli arama özelliği değil.
    Youtube uygulamasını açtığınızda ekranda seçili haldeki kısmı sesli olarak okuyor. Örneğin bir video seçtiniz, açıklamalarında yazan her şeyi sesli okuyor. gibi...
    Hani telefonlarda bu özelliği aktif ettiğinde arayan kişinin ismini sesli okur ya, aynısı.

• quote:

Orijinalden alıntı: atisaca

Bu captionlar dediğiniz tam olarak nerede.

Bu konuşmanın sebebi talkback değil google konuşma motoru uygulamalar dan talkback o devre dışı bıraktım değişen bir şey olmadı google konuşma motoru nı devre dışı bırakınca youtube çalışmıyor açılmıyor hiç.
    Tallback'ın genel ayarının kapalı olduğuna aldanmayın. Detay ayarlarındaki aktif olan kısımları da kapalı hale getirmelisiniz. Ben bu şekilde yaptığımda düzeldi.
  • ZeyNeL kullanıcısına yanıt
    erişilebilirlik ayarları çeşitli engelleri olan insanlar için arkadaşlar. görme-işitme vb. gibi.

• Arkadaşlar bende h96 max h1 var tv+ veya dsmart go kullanamıyorum drm lisans hatası veriyor videoları oynatmıyor benim sormak istediğim drm lisansları yüklenebiliyormu veya bu programları çalıştırabilmek için yol gösterebilecek varmı teşekkür ederim
  • quote:

Bahsedilen sorun Youtube sesli arama özelliği değil.
    Youtube uygulamasını açtığınızda ekranda seçili haldeki kısmı sesli olarak okuyor. Örneğin bir video seçtiniz, açıklamalarında yazan her şeyi sesli okuyor. gibi...
    Hani telefonlarda bu özelliği aktif ettiğinde arayan kişinin ismini sesli okur ya, aynısı.

Anladım, youtube' da seçtiğim video'nun açıklamasını da sesli okumuyor. Google asistan sadece bir soru sorarsam cevap veriyor.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.