Şimdi Ara

Android Tv Box, Uygulama ve Program paylaşımı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: genclik17 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.196
Cevap
369
Favori
413.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
51. Sırada  bugün en iyi #15
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    progtv yi mutlaka deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada android box için ne ararsan bulmak mümkün

https://www.youtube.com/watch?v=Z0Drc4dLx_U
  • Arkadaşlar cihazım km9;
    ekrandaki yazıları kopyala yapıştır yapamıyorum. yardımcı olurmusunuz.
  • saimbaba S kullanıcısına yanıt
    Sol fare tuşuna uzunca basılı tutulunca altta baloncuk, üstte KOPYALA yazısı çıkar.
    KOPYALA yı tıklayıp yapıştırmak istediğimiz yere aynı şekilde sol fare tuşunu uzunca basıp yapıştırıyoruz.
  • Tv Box aldıktan sonra ilk işim bu konuyu incelemek oldu. Hiç sağa sola bakmaya gerek kalmadı arkadaşlar. İnanın hemen hemen her şeyi buradan hallettim. (En azından benim için öyle başkası için bir şey diyemem). Gerçekten emeğinize sağlık Allah razı olsun çok ama çok yararlı bilgiler var. Beğenmeyen arkadaşları da beğenmeye davet ediyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Sol fare tuşuna uzunca basılı tutulunca altta baloncuk, üstte KOPYALA yazısı çıkar.
    KOPYALA yı tıklayıp yapıştırmak istediğimiz yere aynı şekilde sol fare tuşunu uzunca basıp yapıştırıyoruz.
    Merhaba,
    dediğiniz gibi yapıyorum. olmuyor. acaba ayalar kısmından bir yer mi kapattım.
  • merhaba yeni yıl kutlu olsun ve
    bu adresten indirebilirseniz

abone olup olmamak size kalmış ben abone oldum
    arkadaş güzel paylaşımlar ve tanıtımlar yapıyor
    https://www.youtube.com/watch?v=Z0Drc4dLx_U&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    Bende de olmadı.
  • Kullandığınız cihaz KM9 mu? Sol fare tuşuna basılı tutup kopyalamak istediğiniz yeri tarattınız mı? KM9 un arayüzünün cep telefonu gibi olduğunu varsayarsak sol fare tuşunu kopyalamak istenilen yere uzunca süre basılı tutulunca KOPYALA yazısı çıkması gerekir. Kablosuz ya da kablosuz başka bir mouse deneyin. Son olarak klavye seçeneğini değiştirin. Mutlaka KOPYALA-YAPIŞTIR işlemi yapılır.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 1 Ocak 2019; 16:46:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

saçma olabilir ama bağlantı yaptığınız hdmi kablo yetersiz kalıyor olmasın?
    merhaba başka bir kabloda da denedim ama değişen bişey yok
  • highbrow H kullanıcısına yanıt
    T95 max ın s905 ve RK3328 çipsetli iki modeli var.
    s905 de 4k2k H.265 Donanım Video Decode ve 4k2k Çıkış
    RK3328 de 4K desteği var.
    droid settings ten görüntü ayarlarını değiştirerek tekrar bakın.
    Monitörün çözünürlük ayarlarını da inceleyin.
  • Arkadaşlar cihazım mecool km9 iptv uygulamalarında kullandığınız player hangisi? ben mx player kullanıyorum. bazı arkadaşlar frekansı 50 hz daha iyi olur demişler hangi menüden yapacağım. Yada sizin tavsiye edeceğiniz player var mı?

bazı tvbox larda launcher in üzerinde tek tıklama ile ram hızlandıcı uygulamalar oluyor bizimkinde yok. oradaki gibi uygulamanın içine girmeden tek tıklama ile çalışan uygulama var mı?

Back Home Button kullanıyorum açık olan uygulamaları kapatmak için fakat üzerinden imleçle uzaklaştığımda kendiliğinden kayboluyor fakat tekrar o bölgeye geldiğimde yerine gelmiyor mause ile yukarı çekme yapmam gerekiyor. o bölgeye geldiğimde çıkan buna benzer uygulama var mı? kullanan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saimbaba -- 1 Ocak 2019; 23:1:27 >
    En iyi oynatıcı bence MX player. Başka player lar da deneyebilirisiniz.
    Görüntü,çözünrlük ayarları droid settings ten yapılıyor. Oradaki ayarlara tek tek bakmak gerekir.
    Clean Master ın tel versiyonunda ram temizleme kısa yolu var. Diğer programlara bakmalı.
    Mouse ile çekince alttan band çıkıyorsa sorun yok. Bu yeterli olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

progtv yi mutlaka deneyin.
    uzun zamandır mibox ile prog tv kullanıyorum güzel program hatta en stabili diyebilirim, bunun yanında iptv extremi de deneyin ikisini birlikte kullanıyorum.ikisinin de kanal geçişleri çok iyi ve fav oluşturması var, uydu cihazı kullanmıyorum artık o derece :)
    iptv smarters pro önermişlerdi burada ama hiç beğenmedim. bu programı yazanlar bide bu iki programı denesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epicus -- 2 Ocak 2019; 8:53:55 >
  • Epicus E kullanıcısına yanıt
    peki ne kadar bir veri harcıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuZZLuCK

peki ne kadar bir veri harcıyor
    hd ve fullhd yayınlar olduğu için veri çok harcar, tam test etmedim ama 90dk lık bi maç yayını 1,5 gb a yakın veri harcayabilir(yayın fullhd ise daha da fazla). bende 50mbit sınırsız olduğu için ve artık kota derdi olmadığı için sorun yaratmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epicus -- 2 Ocak 2019; 16:27:9 >
  • Epicus E kullanıcısına yanıt
    MiBox için;
    -prog tv
    -iptv extrem
    APK'larını nereden bulabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epicus

uzun zamandır mibox ile prog tv kullanıyorum güzel program hatta en stabili diyebilirim, bunun yanında iptv extremi de deneyin ikisini birlikte kullanıyorum.ikisinin de kanal geçişleri çok iyi ve fav oluşturması var, uydu cihazı kullanmıyorum artık o derece :)
    iptv smarters pro önermişlerdi burada ama hiç beğenmedim. bu programı yazanlar bide bu iki programı denesin.

Alıntıları Göster
    İyi akşamlar. Artık uydu kullanmıyorum demişsiniz. Sizin dediğiniz playerları kullanmadım. Ben mx player ile başka 2 player denedim.

Uydu yayınını bıraktıracak çözünürlüğü yakalayamadım hiç, fulhd ya da ultrahd yazan yayınlarında denedim, bişeyleri eksik mi yapıyorum veya Server kaynaklı mı acaba. (internet 25 mb sınırsız)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ekranda üst ortasında CPU nun sıcaklığını görmek isteyenlere bir uygulama..
    Uygulama eski o sebeple Google Play de yok..

https://www.appsapk.com/cpu-temperature/
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.