Şimdi Ara

Android Tv Box, Uygulama ve Program paylaşımı (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.200
Cevap
369
Favori
413.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siox Dia Mont -- 8 Haziran 2019; 19:35:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet buldum yükledim fakat giriş yapınca güncelleme var deyip play Store'dan güncelledi. Sanırım standart versiyon yüklendi ama görüntü kalitesi 720p gibi güzel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • theburakx kullanıcısına yanıt
    Ne güzel işte 720 ise 😁

• Evet güzel, kısacası 720p olmasa da bana yeterli geldi 👍

• theburakx kullanıcısına yanıt
    Netflix in yayınları kalitelidir işinizi görür 540p yüklenmiştir

• quote:

Orijinalden alıntı: Siox Dia Mont

Netflix in yayınları kalitelidir işinizi görür 540p yüklenmiştir
    Temel amaç netflix ve iptv ise bence 540p çok kötü bir görüntü. Ben tvbox aldım netflix için pişman oldum. Amerikadan gelen bir arkadaşım fire stick 4k getirdi. Netflix te film izlemenin tadı başka oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabata21 S kullanıcısına yanıt
    Netflix de lisanslılar hariç 540p olmadığını bilmeden aldıysanız kötü olmuş tabi ben bilerek aldım görüntü olarak çok kötü diyemem beni rahatsız etmiyor tabi bir 1080p yada 4k gibi değil ama idare eder. Fire stick 4k lar güzel tabi imkan varsa ondan alınması daha iyi ben ufak vs ısınma problemi ve uygulamada sıkıntı olur diye almadım. Yoksa fire stickden önce mi box lar var türkiye de 4k görüntü veren. Bence bir süre sonra 540p lere 1080 ne çıkaracak bişeyler olur diye düşünüyorum

• Movie hd de baglanti problemi aliyorum. Code olarak MOVIE HD yi de girdim kaldirdim gene kurdum degisen olmadi. Olmazssa bir de email degistirip girecem. Hem tablette hem de tvbox ta durum bu ikisinde de farkli gmail var. Garip bir durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: yambaxx

Movie hd de baglanti problemi aliyorum. Code olarak MOVIE HD yi de girdim kaldirdim gene kurdum degisen olmadi. Olmazssa bir de email degistirip girecem. Hem tablette hem de tvbox ta durum bu ikisinde de farkli gmail var. Garip bir durum.
    VPN acık ıken denediniz mi?
  • Vpn kullanmiyorum hic de kullanmadim.

• Bence vpn acık ıken denemende fayda var..
  • Eyvallah, lakin Vpn kisitlamasi Turkiye icinse, Turkiyede yasamiyorum yok genel ise bi indirip denerim.

• Mi box s için mouse imleci uygulaması varmı acaba

• Arkadaşlar selam

Bunu yeni aldım beIN connect kullanmak icin ama bazı programlar yok mu Google Play Store da ? Chrome da bulamadım ne yapmam gerekiyor?

• ea85 E kullanıcısına yanıt
    Play Store'dan puffin browser kurun ordan aptoide TV uygulama APK si kurun bu şekilde aptoide TV de play Store'da olmayan uygulamaları bulabilirsiniz.

• Merhabalar...

Awox marka u5600str model 55 inç TV kullanıyorum. Üzerinde Andorid 6.0 var. Netflix uygulaması yüklü sanırım root yapılıp kaldırılması gerek yada kaldırılmadan Netflix i 4k yada en azından 1080p seyretme durumum olur mu bilen arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum. Selamlar.

• Beyler beIN connect apk yükledim ama mosue un gezdiği yerler belli olmuyor ne yapmak lazım?

• djtato kullanıcısına yanıt
    Sorun çözüldü, internet saglayico firma bazi kisitlamalar getirmis haber vermeden onlari kaldirdim simdi izlenebiliyor moviehd

• yambaxx Y kullanıcısına yanıt
    ne tip kısıtlamalar ve nasıl bir işlem yaparak kaldırabildiniz? bunları yazarsanız çok dua alırsınız bence.

• İnternet saglayici firma eriskin kontrolu ile (virus barindirma olasiligi olan)zararli sitelere blok koymuş modemden. Modemin icine girdigimde farkettim. Türkiye'de yasamiyorum. Sizin modem ayarları muhtemelen baskadir.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.