Şimdi Ara

Android Tv Box Uygulama ve Aksesuar Tavsiyeleri (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
66
Favori
87.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ONURTO

Popcorn time da Türkçe karakter sorunu var. Seyir zevkini baltalıyor.

Stremio kullanıyorum. Altyazı sorunu yok. Terrarium kadar geniş içeriği olmasa da geliştiricileri aktif çalışmaya devam ediyor.
    Terrarium vb. gibi programlarda player olarak harici MX Player'i seçin ve Altyazı> Ayarlar> kodlama> UTF-8 'i seçin Türkçe karakter sorunu düzelecektir.
  • Merhaba yaklaşık 13 aydır netspeed 75mb hızında internet kullanıyorum şuana kadar sorun yaşamadım desem yeridir ancak 15 gün önce netflix üyeliği yaptırdık uhd paketini aldık ertesi gün baktım HD yayın bile zor oynatılıyor Speedtest test ettim internet mükemmel hemen netflix aradım fast.com üzerinden bir test yapırdı hızım 15 Mb çıktı aynı cihaz ile hemen abimlere gidip bu kez superonline ile denedim zaten abimin aldığı hız 25mb fast.com da 24 mb çıktı 4k olarak izledim tabi netflix sorun iss dedi bencede haklı olarak bu olayı daha önce duymuştum ama açıkcası netflixle işim olmadığından çokta önemsemedim ve hemen netspeed aradım güzelce derdimi detaylı olarak anlattım sanırım pek anlamadı arıza kaydı bıraktım sağolsun ertesi sabah ben işteyken tt arkadaş gelip hattı detaylı incelemiş beni aradı ve hattımda sorun olmadığını 75 mb olduğunu bu hızdan yukarı alamazsınız dediler benim sorunum o değil ki dedim arkadaşa derdimi anlattım tabi hız kısıtlaması yapılıyor demedi belki tembihlediler yada gerçekten bilgisi yok bilemiyorum bir sorun yok dedi kestirdi attı ve bu güne geldik tabi sorun devam ediyor messengerdan hem Speedtest hemde fast.com test edip yolladım Sorumu detaylı ve açıklayıcı anlattım IT ekipleri inceleyecek bir sorun varsa çözümlenir dediler tabi ki bir sorun var hız kısıtlaması yapıyorsunuz sorun bu başka açıklaması yok eğer çözülmez ise şimdi xioami mi boz s için vpn önerisi olan kullandığı vpn ye ortak arayan yada ücretsiz vpn tavsiyesi olan varmıdır..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar merhaba. Cep telefonumu TV'ye yansıtmak istiyorum. Bunun için tx5 max android box'ım var. Önerebileceğiniz düzgün bir yazılım var mıdır? Stabil çalışması önemli. Gerekiyorsa ücretli olarak ta satın alabilirim...
  • diverfirat kullanıcısına yanıt
    Miracast kullanıyorum. Takılma ya da kopma sorunu yaşamadım.

• sabata21 S kullanıcısına yanıt
    Ücretli sürümünü mü kullanıyorsunuz?
  • Limonen kullanıcısına yanıt
    Kodi uygulamasını yapılandırmayı deneyebilirsiniz bence. Ben bilgisayarımda yapılandırmıştım. Ulusal kanallarda bir sorun yoktu...
  • diverfirat kullanıcısına yanıt
    Ücretlisi de mi var? 😄 ücretsiz olanı kullanıyorum.

• sabata21 S kullanıcısına yanıt
    Yani muhtemelen vardır. Tam olarak hangi yazılımı kullanıyorsunuz. Play Store'dan bir link ya da resim gönderebilir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diverfirat

Yani muhtemelen vardır. Tam olarak hangi yazılımı kullanıyorsunuz. Play Store'dan bir link ya da resim gönderebilir misiniz?
    Resimde gördüğün uygulama miracast
    Android Tv Box Uygulama ve Aksesuar Tavsiyeleri

• kodi de turkvod harici film uygulaması tavsiyeniz var mi

• Guncel turk dizilerinin tekrarlarini izleyebilcegim bir uygulama ariyorum. Kodideki turkvod babam icin kullanimi karisik. Daha basit bir cozumu var mi bunun?

• Terrarium calismiyor degil mi suan?

• g_almar G kullanıcısına yanıt
    Puhu Tv

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bana bir TV BOX tavsiyesi gerekli araştırıyorum işin içinden çıkamıyorum.
    TV Boxda HDR Dolby vision dolby digital ses kodeklerini alabilecek miyim av receivera bağladığımda?

güncel yazılım ve donanımı olan cihaz öneriniz nedir?
  • iptv player tavsiyesi alabilirmiyim en iyisi hangisi perfect player kullanıyorum

• Arayuzun daha guzel ve kullanisli olmasi icin onerebileceginiz uygulama var midir?

Tesekkurler

• murat1407 kullanıcısına yanıt
    Ben Kodi kullaniyorum. Turkvod ve baska diger repo lari indirdim. Isimi goruyor su anda.

Redbox tv de guzel kanallar var
    Stremio da guzel filmler ve diziler var

Tesekkurler

• Selamlar

HBO dizilerini yüksek çözünürlükte izleyebileceğim düzgün bir app varmı acaba?

Terrarium tv, Cyberflix ve cotomovies gibi değil daha stabil ve hızlı çalışan bir uygulama var mıdır?
  • mi box kullanıyorum,
    google play den indirdiğim bein connect güncellendi ve artık kutuyu desteklemiyor,
    bu konu hakkında tavsiyeniz var mıdır, nasıl izleyebilirim tv box'imdan Bein connect'i?
  • S.A arkadaşlar bende h96 max+ 4/32(dahili 32 gb+ mmc kart destekli) var android sürümü 8 ....nette dolaşırken,aynı modelin android 9 sürümünün varlığını gördüm.fakat yazılım atma videosunda yüklemeyide h96 max+ ama cihazın üstünde 4k/64 gb yazıyordu.. bendeki 32 gb....arkadaşlar benim 32 gb olan box'ma uygunmudur 64 gb için çıkan rom(özelliklerinden baktım 32 olan ile 64 olanın wifi cipsetleri farklı)....saygılar.site aşağıda;
    https://www.h96tvbox.com/content/6-Firmware-upgrade
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.