Şimdi Ara

Android Tv Box Uygulama ve Aksesuar Tavsiyeleri (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
66
Favori
87.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DeLPhinuSs

Arkadaşlar bu tv boxlarda normal uydudaki kanallar izleniyor mu çanak anten bağlantısı var mı ?
    https://www.google.com/amp/s/m.tr.aliexpress.com/wholesale/android-tv-box-dvb-s2.html

Uydu kanallarını izlemek için dvbs2 destekli bir tvbox almanız lazım. Normal tvboxlarda sadece iptv yoluyla izlenebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, Umarım yanlış yere açmıyorumdur konuyu. Türk spor kanalları için Turkvod dışında kodi de kurabileceğim başka bir eklenti ismi verebilir misiniz.
    Teşekkürler.
  • tvbox youtube'u mobilden kontrol edemiyorum. çözümü var mı?
  • Arkadaşlar m8s pro var çok memnundum ama son dönemde açtığımda dil Korece'ye dönüyor her seferinde tekrardan Türkçe'ye çeviriyorum sıkmaya başladı. Fabrika ayarlarına döndürdüm fayda etmedi. Bu sorunla karşılaşan var mı nasıl çözebiliriz?
  • Uygulama ve oyun tavsiyesi olan varmı yeni farkedilen

• quote:

Orijinalden alıntı: suat4442

TV box a Cetus play yükledim iphone da da uygulamayı yükledim uygulamanın kendi içinde My App bölümüne girip playstore de olmayan 100 lerce uygulamayı iPhone dan seçerek kablosuz ağdan tvbox a yükleyebiliyorum tavsiye ederim terrariumTV LiveNet tavsiye ederim ... telefondaki uygulamadan tv boxtaki uygulama ve oyunlarında açıp bakabiliyorsunuz mutlaka deneyin

merhaba cetusplay ile tv box klavye mause kullanabiliyor musunuz mi box s var bir türlü mause klavye kısmını kullanamıyorum diğer tüm kısımlar çalışıyor

• Redbox TV and morphues tv will be best option,
    Regards
    https://vasundhara-property.xyz/flats-in-vasundhara/
  • Doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum,

Televizyonum akıllı olmayan led tv, receiver next 2000 hd, ve 16mbit internetim var. Netflix Kodi gibi uygulamaları da çalıştırabileceğim aynı zamanda iptv aboneliğimi de yükleyebileceğim bir cihaz istiyorum.
    1-Android box lar bu ihtiyaca cevap verir mi ?
    2-Eğer android box işimi görecekse android versiyonunun önemi olur mu ?
    3-Bu cihazlarda hardware açısından olmazsa olmazlar nerlerdir ? Mesela ram, cpu,gpu vs.
    4-Kodi'ye iptv server yüklenebildiği söyleniyor deneyen var mı ? Tavsiye eder misiniz ?
    Teşekkürler.
  • Netflix 1080P önemli ise mi box S

540P netflix yeterli ise, güçlü donanımı ile 4 gb ddr4 ram'li x96 max 32/64 gb modelleri..

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

Netflix 1080P önemli ise mi box S

540P netflix yeterli ise, güçlü donanımı ile 4 gb ddr4 ram'li x96 max 32/64 gb modelleri..
    Her ikisinde de nextte çalışan serverı yükleyebileceğim bir yazılım var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakses

merhaba cetusplay ile tv box klavye mause kullanabiliyor musunuz mi box s var bir türlü mause klavye kısmını kullanamıyorum diğer tüm kısımlar çalışıyor

Merhaba, hocam ben de mi box s aldım. Iphone ile Cetusplay’i tam olarak kullanamıyorum. Cetusplay içinden diğer uygulamalar yüklenmiyor. Yön tuşları 1,5 sn kadar gecikmeli yanıt veriyor bazen ise hiç yanıt vermiyor. Bir ayar vs. mi unutuyorum acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • okircali O kullanıcısına yanıt
    ben de yön tuşları bile çalışmıyor hocam kumanda klavye kısmı çalışmıyor diğer tüm kısımlar çalışıyor halen çözemedim siz de bilgi sahibi olursanız çözebilirseniz beni de bilgilendirin lütfen.
  • hakses H kullanıcısına yanıt
    Geliştirici seçeneklerini aktif hale getirip Usb debugging-hata ayıklama ayarını açmanız gerekiyormuş. Gerçi ben bunu açtığımda da tüm fonksiyonlar çalışmadı, sebebini bilmiyorum.

Ayrıca bu seçeneği açınca Mi box’a taktığım usb hub+ethernet adaptörü çalışmıyor. Eğer bilmediğim başka bir ayar vs. yoksa maalesef bu programı kullanamayacağım.

Yazılım geliştiricisine yazıyorum, bir sonuç çıkarsa buradan bilgilendiririm.

• Arkadaşlar mi boz s cihazı yeni aldım bu Google store da olmayan proğramlar nasıl yükleniyor pc sen usb atıyorum ama cihaz görmüyor yardımcı olabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowmfgk -- 5 Ocak 2019; 12:46:51 >
  • Arkadaşlar iptv smarters pro markette bulunmuyor, sizde de kalktı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amon35 -- 5 Ocak 2019; 21:50:29 >
  • shadowmfgk S kullanıcısına yanıt
    Apk olarak indirip usbye atıp ondan sonra cihaza dosya yöneticisi kurarak oradan da usbye erişerek kurabilirsiniz. YouTube da, mi box s apk kurma diye aratın, kolay bir anlatımı var.

Bu yöntemle 1 kereye mahsus aptoide TV marketini kurarsanız, tüm uygulamaları kurabilirsiniz.

• USB yi cihaza taktığımda USB de birşey gözükmüyor es file manegar diye bir proğram kurdum yinede görmüyor acaba USB’nin bir fortmat şeklimi var

• Mi Box S için tavsiye bekliyorum güncel. Tv Box da olmazsa olmazlar nelerdir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • okircali O kullanıcısına yanıt
    Aynen bende de yön tuşları vs. yaramıyor. Mağazadan uygulama da yüklenmiyor..

• gowlet kullanıcısına yanıt
    Evet, aynı. Cetusplay’i kullananlar nasıl kullanabiliyor anlamadım. Kablosuz birleşik klavye-mouse ile gerek kalmadı neyse ki.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.