Şimdi Ara

Android TV Box incelemeleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bakmadım da detayı kutuya ptt getirdi toplam 41 lira yuhhhh dedim şok oldum 113 lira filan tuttu 29.99 usd bişey yapmadan alıcı almadı diye yazdı. ukimivaradım itiraz et dedi pttye itiraz ettim o sitenin satış siparişler sayfasındaki tutarıv29.99 kargo dahil çıktısını alıp dilekçeyle verdim süreç devam ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyide 30€ değilmiydi sınır bende TanixTx3 max 35,19$ aldom bize her halükarda çıkar ozaman

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • rammo kullanıcısına yanıt
    Çıkmaması lazım 30 euro sınır itiraz ettim yarın görüşecem tekrar geri ukime gelmiş.sonucu paylaşacağım ayrıca o memuru 41 lira çıkaran gümrük sitesindeki pm atıp şikayet ettim

• olcaytoergun O kullanıcısına yanıt
    İtirazı telefonla mı yaptın yoksa oraya gittin mi?

Kredi kartı ekstresi sonrası büyük ihtimal gümrüğe sunum ücreti adı altında 4.5 lira civarına düşecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Bunu bende merak ettim

Bahçelievler ptt dağıtım yeri ne gittim 7km aracımla dilekçe doldurup verdim.Ukimdeki çağrı merkezi öyle dedi şuan ukimde kargom ayrıca şerwfsiz memuru şikayet ettim e postayla

Kredikartı değil sitedeki alışveriş tutarının sayfasını ekledim dilekçeme

Sonucu merakla bekliyoruz. Umarım sonuç olumlu olur. 40 lira için ne kadar uğraştırıyorlar. Bir sürü işgücü kaybı, zaman kaybı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana muhtemelen bisey çıkmaz gearbestten almıştım tv box'ı sipariş verirken her ihtimale karşi pakete 20$ yazın dedim öyle bişey yapamayız dediler ama şimdi siparişler bölümünden faturaya baktım 17$ yazmışlar paketede öyle yazdıklarını varsaýıyorum bende .
    Gearbestten beklenmeyen hareketler bunlar 😂

• pphammer kullanıcısına yanıt
    Genel indirim kuponumu her alışveriş de kullanılıyormu sitede bu linlerdenmi aktif oluyor ben mesela 23 usd kamera alacam

• Benim inceleme biraz sürer dediler 115 liraya 41 lira vergi yani 1000 liraya 400 vergi yasal olan %18 veya %20 vergi sınır 30 euro

• quote:

Orijinalden alıntı: olcaytoergun

Genel indirim kuponumu her alışveriş de kullanılıyormu sitede bu linlerdenmi aktif oluyor ben mesela 23 usd kamera alacam

Genel kupon yok.

Her ürün için ayrı kupon sepete uygulanıyor.

Kuponların sayısı sınırlı.

• Sağol

• Hala ukimde bekliyor sabrım taştı 20 gün oldu nerdeyse ptt geleli

seninki de şanssızlık. umarım sorunsuz ve vergi ödemeden alırsınız kargonuzu.
  • Arkadaşlar sonunda sonuç çıktı .Biraz benimde gecikme oldu baştan kredi kartı hesap özetini yollasam bu kadar uzamazdi süreç baştan geekbuyink sayfasındaki alışveriş tutarinin resmini çekip yollamış dim oyuzden sonradan zaman uzadıkça aramadigim yer kalmamıştı sonunda posta gümrük müdürlüğü kredi kartı bilgisi gerekiyor deyince yolladım bir hafta sürmedi bugün atandım.Birkac gün içinde ücretsiz pakediniz size ulaşacak dendi.Sizleride bayağı beklettim.kusura kalmayın arkadaşlar

• 4.6 gümrüğe sunum ücreti 5 kurusta damga 5lira10 kuruş ödedim.Aslinda gümrüğe gitmese hiç ödenmeyecektir.

• Arkadaşlar bu tx3 mini konusunda bilinmeyen yapılması gerekenleri açıklamasının.Meaela ben 10 liraya kablosuz mouse aldım Facebook Messenger da aşağıya inemiyordum kumandayla Instagram da iniyordu sayfa onda misal sorun yoktu scobe de aynı sayfa aşağı çekemiyorum kablosuz mouse gsmart 101 den aldım gayet süper dizimden kanepe üzerinden seri bir şekilde sörf yapabiliyorum.Mesela bu güncelleme rootlu olduğu için 5 Mayıs 2017 güncelleme dinde kalacak.Bu yükseltme başka biçimde nasıl yapılıyor.Ayrica dokunmatik oyunları biraz mausda oynasamda daha stabil ne var kullanabileceğimiz.Cihazda ne gibi bilmek zorunda olduğumuz hususları paylasirsaniz iyi olur.Tesekkurler şimdiden

• Arkadaşlar dün media markt a gittim orada çalışan bir arkadaş ; abi burada bulamazsın android box sana bunu öneririm, kullanıyorum çok güzel dedi. 

Sizler ne dersiniz, işlemcisi, ekran kartı, rem ve diğer özellikler yeterli mi, almaya değermi. 
    Amacım internet tarayıcısı olsun, ip tv desteklesin, indirdiğim bütün filmleri izleyebileyim. 
    Google marketten herşeyi indireyim. 
    Tarayıcısı doğru çalışsın oradan diziler izleyim. 

Atlanta 4K

http://www.atlantashop.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saint Ralph -- 10 Mart 2018; 10:07:00 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.