Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (809. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.696
Cevap
520
Favori
1.724.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 807808809810811
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha önce de linkini vermiştim. Android 10 ile geliyor. Burada bazı eski and. programlar And. 10 sürümü ile uyumsuzluk gösterebilir.
    Bir de yeni bir kombinasyon. H616 nın MALI G-31 ile uyumu nasıl olur bekleyip göreceğiz.
    https://tr.gearbest.com/tv-box/pp_009454282342.html?wid=1349303&lkid=11004390

Taiwan çipsetli. HDMI in ve out var. HDMI in ile oyun konsolu, DVD oynatıcı falan bağlanabiliyor. HDMI in den başka bir box ta bağlanabiliyor.

8K destekli panelde gerçek 6K görüntü verebiliyor.
    https://www.amazon.com/Android-32GB-Allwinner-H603-Support/dp/B07XBSMQ3X/ref=sr_1_1_sspa?keywords=android+tv+box&qid=1576848363&sr=8-1-spons&psc=1&spLa=ZW5jcnlwdGVkUXVhbGlmaWVyPUFSVVQ4RkE4OENSOUwmZW5jcnlwdGVkSWQ9QTAzNzUxNjZJUkNUVk5ENktNOEQmZW5jcnlwdGVkQWRJZD1BMDU1OTQwMzFZVDI4NVM2M085QzYmd2lkZ2V0TmFtZT1zcF9hdGYmYWN0aW9uPWNsaWNrUmVkaXJlY3QmZG9Ob3RMb2dDbGljaz10cnVl#customerReviews

64 bit destekli.
    https://www.amazon.com/gp/product/B07FLCQ8RD/ref=as_li_tl?ie=UTF8&tag=japanchostrea-20&camp=1789&creative=9325&linkCode=as2&creativeASIN=B07FLCQ8RD&linkId=c4d70853f3de676d2d1640675221868b

Google asistan ve Alexa kullanılabiliyor.
    https://www.amazon.com/dp/B07WVF9SL5/ref=psdc_13447451_t1_B07FLCQ8RD

Sadece TV Box ile değil bu çin malları her şekilde hayatımıza girmeye çalışıyor.

Bu ürünler sağlıklı mı? gerekli mi diye sorgulanması gerekiyor.

Adamlar satmak istedikleri malları ilanlarda ya da videolarda öyle bir allayıp pulluyorlar ki ;

tamamen göz boyamaya yönelik.

Araştırmaya devam ediyorum, daha kapsamlı bir mesaj yazacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Daha önce de linkini vermiştim. Android 10 ile geliyor. Burada bazı eski and. programlar And. 10 sürümü ile uyumsuzluk gösterebilir.
    Bir de yeni bir kombinasyon. H616 nın MALI G-31 ile uyumu nasıl olur bekleyip göreceğiz.
    https://tr.gearbest.com/tv-box/pp_009454282342.html?wid=1349303&lkid=11004390

Taiwan çipsetli. HDMI in ve out var. HDMI in ile oyun konsolu, DVD oynatıcı falan bağlanabiliyor. HDMI in den başka bir box ta bağlanabiliyor.

8K destekli panelde gerçek 6K görüntü verebiliyor.
    https://www.amazon.com/Android-32GB-Allwinner-H603-Support/dp/B07XBSMQ3X/ref=sr_1_1_sspa?keywords=android+tv+box&qid=1576848363&sr=8-1-spons&psc=1&spLa=ZW5jcnlwdGVkUXVhbGlmaWVyPUFSVVQ4RkE4OENSOUwmZW5jcnlwdGVkSWQ9QTAzNzUxNjZJUkNUVk5ENktNOEQmZW5jcnlwdGVkQWRJZD1BMDU1OTQwMzFZVDI4NVM2M085QzYmd2lkZ2V0TmFtZT1zcF9hdGYmYWN0aW9uPWNsaWNrUmVkaXJlY3QmZG9Ob3RMb2dDbGljaz10cnVl#customerReviews

64 bit destekli.
    https://www.amazon.com/gp/product/B07FLCQ8RD/ref=as_li_tl?ie=UTF8&tag=japanchostrea-20&camp=1789&creative=9325&linkCode=as2&creativeASIN=B07FLCQ8RD&linkId=c4d70853f3de676d2d1640675221868b

Google asistan ve Alexa kullanılabiliyor.
    https://www.amazon.com/dp/B07WVF9SL5/ref=psdc_13447451_t1_B07FLCQ8RD

Sadece TV Box ile değil bu çin malları her şekilde hayatımıza girmeye çalışıyor.

Bu ürünler sağlıklı mı? gerekli mi diye sorgulanması gerekiyor.

Adamlar satmak istedikleri malları ilanlarda ya da videolarda öyle bir allayıp pulluyorlar ki ;

tamamen göz boyamaya yönelik.

Araştırmaya devam ediyorum, daha kapsamlı bir mesaj yazacağım.
    Tamam üstadım.

Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Tanix tx6s h616 ve and 10 ile dikkatimi çekti, kağıt üstünde incelediğimde usb 3.0 görmeyince , başka bir şeye bakmadım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miki -- 21 Aralık 2019; 0:19:40 >
  • Banggood ben sadece gümrük vergisi öderim gümrük sunum ücretini iade etmem diyor.. bu doğrumu
    Android Tv Box için tavsiye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mizan23 kullanıcısına yanıt
    Evet doğru o yüzden kalan rakam için uğraşmanıza gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mizan23

Banggood ben sadece gümrük vergisi öderim gümrük sunum ücretini iade etmem diyor.. bu doğrumu
    androidservice@banggood.com a mail atarak şu kadar gümrük vergisi ödedim de hocam. Rakamı sen yaz mecbur ödeyecek o rakamı benim 2 cihazımda da kuruşu kuruşuna ödedi.
    gümrüğe sunulma nedeni zaten adamların gümrüksüz malının geçmemesi değil mi neticede mecburen ödeyecek.

"Gümrük Ajansı, tarife sigortası kapsamındaki bir siparişe ithalat vergileri uygularsa, siparişinizin görevlerinin geri ödenmesini alırsınız (ilgili tüm işlem maliyetleri dahil)."

tüm işlem maliyetleri dahil diyen kendisi....

• quote:

Orijinalden alıntı: spysoul

androidservice@banggood.com a mail atarak şu kadar gümrük vergisi ödedim de hocam. Rakamı sen yaz mecbur ödeyecek o rakamı benim 2 cihazımda da kuruşu kuruşuna ödedi.
    gümrüğe sunulma nedeni zaten adamların gümrüksüz malının geçmemesi değil mi neticede mecburen ödeyecek.

"Gümrük Ajansı, tarife sigortası kapsamındaki bir siparişe ithalat vergileri uygularsa, siparişinizin görevlerinin geri ödenmesini alırsınız (ilgili tüm işlem maliyetleri dahil)."

tüm işlem maliyetleri dahil diyen kendisi....

Alıntıları Göster
    Israrla sunum ücretini odemeyiz diyorlar.. sizin yazdığınız kendi yazılarını gönderdim bu yazıya istinaden sipariş verdim dedim bakalım ne yapacaklar

• Seralex S kullanıcısına yanıt
    Ne istiyorsunuz fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Üstad, s905X3 çipset ve Tanıx TX3 ile ilgili izlenimleriniz nasıl

Beelink mini-A ile karşılaştırsanız, kalite durumu nasıl. Arayüzü falan.
    Tanix X3 normal android 9.0 kurulu, kullanımı ATV romlu mini A ya göre daha kolay mouse ile açma hariç her işi yapabilirsiniz. Üzerinde Netflix 540p APK yüklü geliyor ve görüntü 720p gibi. Yüklü gelen tv center (kodi) kaldırıp, kodi 18.5 Leila kurdum. Kodi ve kendi medya oynaticisindan 4k 30-80gb filmleri takılmadan 5.1 Dolby digital ve DTS olarak oynatiyor. YouTube 4k görüntüsü çok iyi, smart YouTube ve vanced kurdum. Play Store var. 30 civarı uygulama kurdum film, Dizi, futbol gayet akıcı şekilde oynatiyor. Wifi ve ethernet güçlü 50 MBS hizimin ethernetle 48 mbs, wifi ile 43 MBS alıyorum. 4k ve 1080p film oynatma ve görüntü kalitesi mini A dan daha iyi gibi geldi bana. Uzun kullanımda ve 4 TB HDD ile torrent yaparken sıcaklık 55 derecenin üstüne çıkmadı. Corelec S905×3 desteği çıktığı zaman Netflix 1080p izlenebilir, hatta 4k panel ile 4k da acilabilir bundan tam emin değilim. S905×2 cihazla biri 4k Netflix izledigini belirtmişti.
    Kısaca HDD den film izleme, çeşitli uygulama kurma, torrent için gayet iyi akıcı cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mizan23

Israrla sunum ücretini odemeyiz diyorlar.. sizin yazdığınız kendi yazılarını gönderdim bu yazıya istinaden sipariş verdim dedim bakalım ne yapacaklar

Alıntıları Göster
    bir başka konuda arkadaşın biri tutup o bölümü kırmızı kutucukla çizmiş yani bildiğin öküzün aklına karpuz kabuğunu sokmuş.
    Toplam ücret senin ürünü almak için cebinden çıkan ücrettir hocam.
    her zaman toplam rakamın iadesini talep edin neticede 8 9 tl belki çok para değil ama madem vergi sigortası diyorsun o halde ödemen gerekir.
    ki belirlenen sigorta bedeli ile benim ödediğim vergi arasında 2 3 tl fark var hala banggood kazançlı çıkıyor bu işten.

• quote:

Orijinalden alıntı: spysoul

bir başka konuda arkadaşın biri tutup o bölümü kırmızı kutucukla çizmiş yani bildiğin öküzün aklına karpuz kabuğunu sokmuş.
    Toplam ücret senin ürünü almak için cebinden çıkan ücrettir hocam.
    her zaman toplam rakamın iadesini talep edin neticede 8 9 tl belki çok para değil ama madem vergi sigortası diyorsun o halde ödemen gerekir.
    ki belirlenen sigorta bedeli ile benim ödediğim vergi arasında 2 3 tl fark var hala banggood kazançlı çıkıyor bu işten.

Alıntıları Göster
    O kutu isratlemeyi babada gönderdiler kendileri yapıyor
    Israr ettik ama vermezler gibi.. bakalım bu dönsunler

• Sıkıntı yok. Ben kullanıyorum. İptv öyle yoran bir program değil 6 yıllık eski android box ile de sıkıntısız izliyordum. Server önemli. O iyi olsun her türlü iş görür.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • miki kullanıcısına yanıt
    Evet USB 3.0 yok. MALI G31 GPU su ile dikkat çekiyor. Bu fiyata böyle ürün.
  • bitsede gitsek mi B kullanıcısına yanıt
    OK. Tv Box ın alındığı yer ve üreticisi çok önemli. Film oynatma ve görüntü kalitesinin mini-A dan daha iyi olması ilginç.

s905X3 çipset, s905X2 lere göre %20-30 performans artışı sağlarken, bellek işlemlerinde %100 performans artışı sağlıyor.

Amazonda da aynı arayüze sahip değişik versiyonları satılıyor.
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Tanix in görüntü kalitesinden bende çok memnun kaldım , keskinlik, renklerin canlılığı çok hoşuma gitti, aynı duyguya amazon firestick test ederken de kapılmıştım :)
  • Arkadaşlar telefonumdaki interneti kullanabileceğim ayrıca tv ye yansıtıp ufak tefek oyun vs. oynayabileceğim uygun fiyatli tv box önerisi alabilir miyim
    Mesela x96 mini iş görür mü? Android 9 muş galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M i M -- 22 Aralık 2019; 14:14:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, ben de tv box almak istiyorum, hem akıllı hem de akıllı olmayan televizyonda kullanmak için. Genellikle netflix, youtube ve maç izlemek istiyorum. Oyun oynamak gibi bir isteğim yok, önerileriniz var mıdır? Özelliklerden anlamadığım için yukardaki yorumlar kafamı karıştırdı. Tanıdık birisi babama iptv al maçları izlersin demiş, ama ben netflixte kullanmak istiyorum :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arifyesim123 -- 22 Aralık 2019; 19:32:19 >
  • Bunu inceleyebilirsiniz tıklayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miki -- 22 Aralık 2019; 22:27:26 >
  • Arifyesim123 A kullanıcısına yanıt
    Bunu inceleyebilirsiniz tıklayın
  • miki kullanıcısına yanıt
    Fire Stick in PowerVR GE8300 GPU su da kaliteli.
  • 
Sayfa: önceki 807808809810811
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.