Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (799. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.699
Cevap
521
Favori
1.725.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Limanyakan

SSD için güncelemenin gerekli olduğunu bildiriyor.

Görüntü kalitesi, hareketli görüntülerdeki akıcılık çok iyi.

Benim almak istediğim cihaz bu ama fiyat 400 ü aşıyor.bir de vergi gelince gearbest ve Ali ex. Te mevcut

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Limanyakan hocam.
    03.12 de banggood dan iptal ettiğim siparişin geri ödemesi gelmedi hala.
    Bu süre normal mi?
    Değilse iletişime geçeyim mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cygnus666 -- 11 Aralık 2019; 20:22:18 >
  • found a very interesting goods in Gearbest:Magicsee N5 Plus Android 9.0 TV Box 8K HDR Ultra-HD Video with Amlogic S905X3 4GB RAM 64GB ROM Dual-band WiFi USB 3.0 4TB HDD / SSD Hard Drive Expansion - Black EU Plughttps://gearbest.app.link/bsbQULQXk2

Magicsee n5 plus HDD ve SSD takılan model.
    Fiyat düşmüş.330 TL vergi eklenir üzerine.
    Almak isteyen bence kaçırmasın

• cygnus666 C kullanıcısına yanıt
    İletişime geçip hatırlatmakta fayda var.
  • Canlı sohbet mi?Mail mi hocam?

Bu tarzdaki X2 uzantılı A95X max ın fiyatı çok yüksekti.

DDR3 ramli ve fanı opsiyoneldi. Bazı cihazlarda kullanıcısından da kaynaklanan ısınma sorunları yaşandı.

Bu fiyatıyla N5 plus çok cazip.
    Mail daha kalıcı ve etkili olur.
  • Evet hocam n5 plus radarimda ama 400 geçiyor şu anda vergilerle fiyatı.ve gearbest te vergi sigortası yok gördüğüm kadarıyla.
    O yüzden şimdilik beni aşıyor.
    Banggood a gelmesini bekliyorum.
    İnşallah yakın zamanda gelir.
    Maili attım bu arada.fazla uzun sürdü geri ödeme

• Youtube a girince asistan konuşmaya başlıyor tv boxumda.

Bunun nasıl sesini kesebilirim. Ne yazı varsa okuyor sürekli

• quote:

Orijinalden alıntı: seho88

Bu cihazdan var bende memnunum.

Alıntıları Göster
    kumandalardan var mı hocam?

evet beelink gt king ve pro modelleri gayet randımanlı modellerdir.
    mevcut 905x3 chipsette g31 gpu kullanılırken bu seride g52 serisi mevcut.
    pro serisine birkaç özellik daha katılabilirdi diye düşünüyorum mesela 6gb ram veya 128gb rom gibi farkedebildiğim on *off butonu , fazladan usb girişi ile metal kasa.
  • spysoul S kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyordan aldım ben. Favorimağaza adı. Mx3 pro olanı 79 tl ye.

1 gün içinde geldi şaşkınım. Hepsiburadayı şu aralar tercih etme. Satıcı aynı olsa da yine de önlemini al

• Ben de yaşadım bu sorunu. Youtube ın ayarlarından mı yoksa erişilebilirlik seçeneklerinden mi çözdüm şuan hatırlamıyorum.

İşyerindeyim şuan bakamıyorum. Erişilebilirlik seçeneklerinde metin okuma diye bir bölüm var.

Olmadı Youtube kaldırıp tekrar kurun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 11 Aralık 2019; 22:40:2 >
  • ben bütçeme göre f3 / n5 / tanix t3 arasında kararsız kaldım. wifi alıcısı güclü olması lazım .iptv yüksek çözünürlükte dağılma yapmaması ve cihazdan dolayı donmaması lazım hangisini seçmeliyim karar veremiyorum
  • arkadaşlar android artık bırakın kenara atın..

Devir suan linux tabanlı veya enigma2 cihaz. Bırakın kulaktan dolma bilgileri yok bu android cihaz söyle yok bu böyle ne oluyor en fazla 1 sene cihazların hepsi küt çöpe ? Yazık günah degil mi verdiğiniz paralara..
  • quote:

Orijinalden alıntı: spysoul

king ve pro cihazlarım için Türkiye'den numerik özelliği olan kumanda bakıyorum arkadaşlar.
    önerileriniz varsa alabirim.https://www.hepsiburada.com/wechip-mx3-kablosuz-uzaktan-kumanda-air-mouse-ses-kontrollu-p-HBV00000O07C1https://www.hepsiburada.com/triline-mx3-pro-turkce-air-mouse-smart-tv-isikli-ses-destekli-kumanda-klavye-p-HBV00000LS9F5

farklı güvenilir sitelerden de olabilir.
    Temin süreci ve takip açısından bu sene ydışı düşünmüyorum.
    Sesli komut çok önemli değilse bu kumanda gayet başarılı.
    https://urun.n11.com/klavye-ve-mouse-setleri/smart-tv-kumanda-air-mouse-klavyeli-kumanda-P332442164
    Klavye kısmı ayrıca touchpad olarakta kullanılıyor. İp tv henüz kurmadığım için numerik kısmını deneyemedim. Ayrıca king pro benim tv kumandasıyla da çok stabil bir şekilde kontrol edilebiliyor. Kumandayı cihazı almadan önce almıştım bilseydim almazdım. Ama linkini verdiğim kumanda da gayet kullanışlı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: canelektronik34

arkadaşlar android artık bırakın kenara atın..

Devir suan linux tabanlı veya enigma2 cihaz. Bırakın kulaktan dolma bilgileri yok bu android cihaz söyle yok bu böyle ne oluyor en fazla 1 sene cihazların hepsi küt çöpe ? Yazık günah degil mi verdiğiniz paralara..
    E2 cihazdan geçtim ben şaka mı yapıyorsunuz. IPTV performansı rezil E2 cihazda. Yazılım desteği eskisi gibi değil. Ben linux tabanlı E2'yi kenara attım. Sadece uydu alıcısı olarak kullanıyorum. İsterseniz satayım size🙂

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Kaldırıp kurdum düzelmedi. Ayarların içinden geçtim nasıl yaptım bilmiyorum ama düzeldi 😂😂

Ayriyetten mx3 pro air kumanda çok iyi değil millet benden söylemesi.

Tv boxu kapatıp açınca kumanda çalışmıyor. Usbyi çıkarıp takmak gerekiyor. Oldukça saçma.

Mikrofon özelliği de sadece chrome ve asistanda çalışıyor.

Oyun oynanmaz ayriyetten.

• Coreelec 8gb kard satıcı göndermezse ben kendim kart alıp o programı yükleyebilir miyim.
    Açık kaynaklı bir program mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hulusi -- 12 Aralık 2019; 8:38:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: firstutay

Sesli komut çok önemli değilse bu kumanda gayet başarılı.
    https://urun.n11.com/klavye-ve-mouse-setleri/smart-tv-kumanda-air-mouse-klavyeli-kumanda-P332442164
    Klavye kısmı ayrıca touchpad olarakta kullanılıyor. İp tv henüz kurmadığım için numerik kısmını deneyemedim. Ayrıca king pro benim tv kumandasıyla da çok stabil bir şekilde kontrol edilebiliyor. Kumandayı cihazı almadan önce almıştım bilseydim almazdım. Ama linkini verdiğim kumanda da gayet kullanışlı.

Alıntıları Göster
    hocam deneyip bilgi verirsen memnun olurum.(iptvmate tv uygulaması ile) nümerik çalışmıyorsa almanın bir esprisi yok bence dediğin gibi kendi kumandası gayet başarılı.

• Genelde Netflix izlemek için kullanılacak standart bir kullanıcıya ne önerirsiniz?
  • 
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.