Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.694
Cevap
519
Favori
1.724.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sistem yazılımı olarak android TV yazılımı yüklü cihazları önermem. Google play çok kısıtlı ve bence kullanışlı değil. klasik android 6 veya 7.1 yüklü cihazları almanızı öneririm.
  • doktororigo kullanıcısına yanıt
    Anladım, boyut aslında pek de önemli değil sonuçta tv nin altına koyucam yıllarca duracak orda :D şimdi aletler türkiyede yaygın olmadığından dolayı bence en iyisi en sorunsuzunu alıp kullanmak zaten hiç sevmem fazla yaygın olmayan aletlerin sorunlarıyla uğraşmayı, ama bu seferde o kadar para verip istediğim kanalları izleyemezsem diye tedirgin oluyorum yani asıl amacım dediğim gibi lig tv ya da şifreli kanallar falan izlemek 300 lira para vericem üstüne sağlam bi iptv bulucam ona para vericem falan sırf denemek için 1 senelik parası vermiş olucam :D acaba önceliği iptv ile şifreli kanalları sağlıklı şekilde izleyenler var mı onu öğrenmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erho95 -- 30 Temmuz 2017; 19:7:39 >
  • erho95 kullanıcısına yanıt
    iptv için işini birçok cihaz görür. ama iptvlerdeki en büyük problem yayınlarda donmalar olması. o yüzden önerim önce 1 hafta veya 1 aylık al dene, memnun kalırsan 1 yıllık al.
  • Merhaba

Bugün digiplay izlemeyi düşünerek aliexpressten bir cihaz sipariş verdim fakat android boxlarda digiturkplay izlenmiyormuş sanırım. Öyle ise siparişi iptal edeceğim.

https://tr.aliexpress.com/item/Z28-Android-7-1-TV-Box-RK3328-Octa-Core-64Bit-2G-16G-1G-8G-H-265/32812639654.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.vfQZW1
  • chrizs07 C kullanıcısına yanıt
    Hocam ben gecen sezon oncesinde s905 chipli tv box aldim. Digiturk play izlenmiyor diye birsey yok bildigim kadariyle her tvbox ta digiturk play uygulamasi calisiyor ama maclari izlerken atiyorum 2 dk da bir 10.15 saniye geri atliyor ve bazen ayni pozisyonu 2 3 sefee izliyorsunuz gibi oluyor.

Forumdan 2 3 arkadas sizin aldiginiz cihazin chip i olan rockchip te sorun yasamadigini soyledi. Hatta ben yeni cikan s912 li bir cihaz daha alacaktim ama forumdan alan 1 arkadas s912 dede ayni sorunu yasadigini soykeyince vazgectim.

Sizin cihaz size ulastiginda deneme yapip banada bilgi verirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CEHENNEMTR1 kullanıcısına yanıt
    Hocam yorumladığınız için teşekkürler. İptal etmeyi düşünüyordum ama etmeyeceğim. Zannımca bir aya kadar gelir :) Sprunsuz gelirse size dönüş yapacağım sevgiler.
  • Digiturkplay ile ilgili şunu da belirteyim eğer bir film veya maclar hic açılmıyorsa en başında hata veriyorsa drm ile ilgili izin vermiyordur. Bilindigi gibi android box cihazlarin çoğu googledan drm sertifikasi almıyorlar bu yuzden sifreli kanal programlari her cihazda calismayabilir.

• bildiğiniz ve ya kullandığınız sağlam iptv hizmeti veren yer var mı acaba kimsenin?
  • chetaq C kullanıcısına yanıt
    @chetaq Kutuların arkasında bulunan av çıkışları eski televizyonlar için, av / scart kablosu ile bağlayabiliyorsun
    Digiturk dilediğin yerde uygulamasını kullanıyorum. rootlu cihazlarda canlı yayın alamıyorsunuz. o yayının tekrar etmesi hd canlı yayınlarda buffer yaptığı için cihaz belleği çabuk doluyor ya da internet yavaş geliyor. hızlı internet olan yer o problemi yaşamadım. sd online yayına geçince problem olmamıştı ama canlı olmayan dizilerde filmlerde hd yayında problem yaşamadım. muhtemelen canlı yayın daha çok bant genişliği ya da sığa istiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erho95

bildiğiniz ve ya kullandığınız sağlam iptv hizmeti veren yer var mı acaba kimsenin?

https://geniptv.com/trial/ şuradan ad ve mail adresi girince 12 saatlik deneme veriyor, neredeyse bütün dünya kanalları var, ve hangi kanala tıklasam şak diye açıyordu.. ama satın almadım belirteyim..
  • Agronur17 kullanıcısına yanıt
    Hocam hizim 100 mbps yavas oldugunu dusunmuyorum. Hatta ben kendimce soyle bir yol buluyorum. Maci canli degilde 1 dk geri alarak izledigimde takilma geri atlama fln olmuyor ama bu seferde canli tv yayinina gore 3 4 dk geriden takip etmis oluyorum ve bazende uygulama hata msj aliyorum.

• erho95 kullanıcısına yanıt
    Mgold kullanıyorum. 3 aylık almıştım. 4 ağustosta süre doluyor. Uzatmayı düşünüyorum. Android box ve tv de smart iptv programları kurulu. Listeyi onlara yükletiyorum. Hız 5mb ye düşsede donma yaşamıyorum.

• by_sinekli kullanıcısına yanıt
    Gayet güzelmiş bu sitenin yayınları, gerçektende çoğu dünya kanalları var ama fiyatları € bazında olduğu için aşağıda arkadaşın verdiği mgold sitesine göre biraz daha pahalı kaçıyor, acaba burdan sürekli farklı mail ile kaydolup sürekli trial kullanamaz mıyız ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Agronur17

@chetaq Kutuların arkasında bulunan av çıkışları eski televizyonlar için, av / scart kablosu ile bağlayabiliyorsun

Teşekkürler
    Kodi içinde yayını 1 dakika gecikmeli olarak izlemek mümkün mü acaba? Ben razıyım 3-4 dakika gecikmeye donma yapmasın yeter. Buffering ile alakalı sıkıntı olduğunu düşünüyorum yavaş internet hızlarında

• Arkadaşlar aslında ilk sayfaya sorunsuz cihazların bir listesi yapılsa onlarca sorudan kurtulmuş olursunuz. Şimdi sayfaları okuyorum onlarca ürün ve havada kalmış yüzlerce soru var yani kafa karıştırmaktan başka birşey olmuyor bu sayfaları okuyunca.
  • Kodi ile ilgili cok bilgim yok hocam ben saece digiturkplay uygulamasiyla izleyip deneme yanilma yoluyla bu yontemi buldum. Bazen 1 macta hic hata vermiyor bwzende 10 defa uygulama hatasi aliyorum kapatip yeniden aciyorum ama hic degilse geri sarma olmuyor.

• benim anlamadığım bu android box cihazlar Türkiye'de neden bu kadar pahalı?
    aynı ürüne bakıyorum amazon vs sitelerde 30 dolar, Türkiye'de aynı ürün 250, 300 tl,
    insanın Türkiye'den alası gelmiyor, alenen vurgunculuk mantığı,
    hadi netten satan firmaları da geçtim, tekno marketler'de durum çokta farklı değil,
  • quote:

Orijinalden alıntı: chrizs07

Merhaba

Bugün digiplay izlemeyi düşünerek aliexpressten bir cihaz sipariş verdim fakat android boxlarda digiturkplay izlenmiyormuş sanırım. Öyle ise siparişi iptal edeceğim.
    https://tr.aliexpress.com/item/Z28-Android-7-1-TV-Box-RK3328-Octa-Core-64Bit-2G-16G-1G-8G-H-265/32812639654.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.vfQZW1

öyle bir durum yok, izlenebiliyor, ama cihaz rootlu falan olmayacak, düzgün lisanslı bir ürün olmalı,
    eğer zaten lisansı falan yoksa, rootlu telefonlar gibiyse,

sadece digiplay de değil, filbox hemen, tiviplus vs vs yasal uygulamalarda sorun yaşarsınız

bende t95z diye bir cihaz düşünüyorum, hakkında bilgi topluyorum yasal uygulamalar ile ilgili durumuna ilişkin,
    çünkü ben sadece, digiplay, filboxhemen, blu tv için kullanmayı düşünüyorum, eğer alırsam birde netflix bir ihtimal kullanacağım, canlı tvleri bile buradaki uygulamalardan izleyeceğim

ülkemiz gerçekten sıkıntılı teknoloji konusunda, doğru düzgün satış yapan yok, birkaç kişi var onlarda sattıkları üründen bi haber, birde aynı ürün yurt dışına göre 2 misline yakın bir bedelle pazarlanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecem1903 -- 2 Ağustos 2017; 14:39:15 >

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.