Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
26.698
Cevap
521
Favori
1.725.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    net bilmiyorum ama mantığım, komple fiyattan vergilendirilir, diyor.

• http://m.banggood.com/H96-PRO-PLUS-Amlogic-S912-Octa-Core-3GB-RAM-32GB-ROM-TV-Box-p-1100082.html

Bu ürünü aldım.yazılımını nerden bulabilirim acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar 32 dolarlik bi urun almaya dusunuyorum. Limiti geciyor mu acaba?

Limit 30 euro idi sanırım. Euro/dolar farkediyor mu?

• zuss Z kullanıcısına yanıt
    Varsa kendi sitesinde ve forumlarda olabilir.
  • theasus kullanıcısına yanıt
    Limit 30 euro, zaten (alacağınız yere bağlı) faturada düşük gösteriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zuss

http://m.banggood.com/H96-PRO-PLUS-Amlogic-S912-Octa-Core-3GB-RAM-32GB-ROM-TV-Box-p-1100082.html

Bu ürünü aldım.yazılımını nerden bulabilirim acaba

cihaz güzel mi tavsiye eder misiniz

• Arkadaşlar bu işlerden hiç anlamıyorum. Alırken neye dikkat etmek lazım? Genellikle kodi sopcast gibi yayın programları için kullanacağım. Fiyat/performans ürünü önerebilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese tek tek aynı tavsiyeyi yazmak zor oluyor. Bir zahmet önceki sayfaları okuyuverin.
  • Merhaba arkadaşlar, televizyonu başka odaya alıcam ama uydu kablosu ile uğraşmak istemiyorum, böyle birr cihaz alsam bunu max 11mps internete bağlasan wireless ile tv izlemek mümkün mü? Amaç kablo çekmemek, klasik türk tv kanalları yeterli

• Hakanizm H kullanıcısına yanıt
    Konuda bir düzen yok açıkçası. Herkes farklı konuda bir soru sormuş. Sadece tavsiye üzerine olsa neyse. Ayrıca çoğu soru da cevapsız kalmış. 1-2 ay öncesinden cevaplanan mesajlar var. O zamandan bu yans yeni cihaz çıkmıştır ya da ne bileyim bazı önerilen cihazlarda sorunlar çıkmıştır. Bir tavsiye vermek bu kadar zor olmamalı. O mesajı atana kadar tavsiye verebilirdiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vindobona V kullanıcısına yanıt
    4 megabit yeterli.
  • Güzel kardeşim senin sorunun aynısından otuz kişi sormuş otuzuna da aynı cevabı yazmak evet zor geliyor. Kolay dersen benim bu başlık altına yazdığım cevaplara bak. 3GB RAM 32 GB HDD li bir ürün paylaştım. İşlemcisi de 912. Daha iyisi de çıkmadı zaten. Aldım memnunum kullanıyorum. Gayet de hızlı ve sorunsuz.
  • Bildigim DDR4 boxlar var onlardan biri Mecool BB2 Pro 3gb DDR4 16gb rom S912.
    Bunu aldim ve merakla bekliyorum.
    http://www.cnx-software.com/2016/12/16/review-of-mecool-bb2-pro-tv-box-with-ddr4-memory-part-1-specs-unboxing-and-teardown/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakanizm

Güzel kardeşim senin sorunun aynısından otuz kişi sormuş otuzuna da aynı cevabı yazmak evet zor geliyor. Kolay dersen benim bu başlık altına yazdığım cevaplara bak. 3GB RAM 32 GB HDD li bir ürün paylaştım. İşlemcisi de 912. Daha iyisi de çıkmadı zaten. Aldım memnunum kullanıyorum. Gayet de hızlı ve sorunsuz.

bu cihaz ile ilgili daha önce aşağıdaki yorumu yapmıştınız.film izlenememeyen cihaz şimdi nasıl sorunsuz hale geldi.yazılım mı çıktı, seyirtürk mü düzeldi

"Hakanizm @ 15 Ekim 2015; 10:20:45

Cihazım dün geldi. Kodi'ye SeyirTürk kurdum. Sadece TV kanallarını açtı. Fakat hiçbir film izleyemedim. Hep failed hatası veya link bulunamıyor gibi hatalar verdi. Bana sağlam bir addon tavsiye edebilir misiniz? 3GB ramli cihazı aldık ama pek birşeye benzetemedim :) "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cce -- 3 Mart 2017; 6:0:16 >

• cce kullanıcısına yanıt
    Sorun cihazda değil, kullanılan addonda, internet bağlantı hızında, dnslerde, vpnde, telekomda vs.vs.

Sorun devam etmiyor. Uçan mouse vardı. Yanına normal düz mouse aldım. Ve normal browserdan favorilere eklemiş olduğum film sitelerine girerek istediğim filmi mouse ile seçecek çok hızlı bir şekilde izleyebiliyorum. Problem yok. Cihaz hızlı. Ama SeyirTurk ü sevmedim. Yabancı addonlarda sıkıntısız izlenebiliyor.
  • arkadaslar merhaba, bir konuda forumdaşlardan yardım isteyeceğim.

yurt dışından nexbox a95x 2gb+8Gb versiyonunu aldım. tv yeni 4k özellikli ve hdmi 2.0 destekli 60 fps destekliyor. ancak tv kutusunu bağladığımda 1080 p 60 fps ve alt çözünürlüklerde sorun yok ancak 4k 24 ,30, 50, 60 fps ekranın ortasında beyaz yanıp sönen noktalar çıkıyor. diğer ayarlarda sıkıntı yok yurtdışından aldığım satıcıya şikayet açtım ödemeyi durdurdum, satıcı tavsiyesi dahilinde güncelleme yaptım olmadı, androidten kaynaklıdır diye yalın libreelec üzerinden kodi kurdum(bu arada bu konularda isteyene yardımcı olabilirim.) olmadı; farklı hdmi kabloları ile denedim olmadı. cihazın çıkışında sorun avr diye düşünüyorum ama sağlama yapmak amaçlı hdmi dan tv 4k 60 fps veren bir cihaz daha bağlayıp kontrol etmek istiyorum. ankara yaşamkent çayyolu tarafında s905x veya 912'li cihazdan olup deneme amaçlı olarak yardımcı olabilecek kimse var mı acaba....

ozelden mesaj atarlarsa telefon ile haberleşebiliriz.

tesekkurler....

• Bu cihazlarda hiç usb li Bluetooth alıcı deneyen var mi? Çalışıyor mu acaba? Bluetooth lu klavyem vardı omu kullanabilecek miyim merak ettim

• ouz77 kullanıcısına yanıt
    Benim cihazda var. Joistik bağladım.
  • beelink gt1 ultimate cihazını aldım bakalım geldiğinde birşeyler yazarım..
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.