Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.696
Cevap
520
Favori
1.724.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ertank07

quote:

Orijinalden alıntı: madrid2017

merhaba arkadaşlar ben şu cihazı bir arkadaşıma aldım.
    sizce iyimi ?
    A95X R1

https://www.facebook.com/pkb20/videos/186079182138787/

80liralık bir cihaz p2p sınırsız yayın diyede birşey yok kardeş,bir süre sonra yayının gider.Sen ne kadar verdin bu cihaza ,o önemli ? Cihaz hele 1gb sa kötü diyebilirim,2gb ise

idare edebilir.

Cihaz benim evde priz nedeni ile kapanıyodu arada. Arkadaşın evde taktık UHD tv ye p2p den maç açtık 9000 kbps cam gibi fener maçını izledik falan. Cihazda tık yok. Belgesel açtık. Cam gibi. Cihaz ne takıldı ne kapandı. Şimdi işyerinde herkes nasıl kaç para diye soruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar merhaba. Vavoo veya kodi ile izlenen aynı görüntü telefondan çok net iken beelink gt1 ultimate'de bayağı bir bozuluyor. Neyden kaynaklı olabilir. Aynı uygulama, aynı kanal, aynı film/maç telefona iken neredeyse UHD, Tv Box'ta SD gibi resmen

• Elimde beelink r89 var alacak olan pm atabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İptv almak isteyen arkadaşlar "smartvip iptv" almayın benden soylemesi ben aldim yandim siz yanmayin paranız çöp olmasın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

Arkadaşlar merhaba. Vavoo veya kodi ile izlenen aynı görüntü telefondan çok net iken beelink gt1 ultimate'de bayağı bir bozuluyor. Neyden kaynaklı olabilir. Aynı uygulama, aynı kanal, aynı film/maç telefona iken neredeyse UHD, Tv Box'ta SD gibi resmen

Görüntü gerçekten fullhd değil ozaman hocam,telefonda net gözükmesi normal telefon 5inç Tv 106 inç görüntü yani resim

açılıyor zoom yapıyor gibi düşün.Gerçek anlamda hd filmler bulabilirsin kodi de.Cihazda sorun olacağını düşünmüyorum pek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tebrizi

quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar xiaomi indirime girmiş 20-30 tl kadar,
    http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-tv-box-3-4k-android-tv-box-global-versiyon-pm-teldatamitvbox3
    şu anda 300 tl mobilden alırsam 270 e gelecek, kafama yatıyor açıkçası, kutu içeriğinde kumanda bulunmamaktadır diyor, ayrı kumanda nereden bulacağızki buna, sizce bu benim işimi görürmü;
    hdd den harddisk oynatma,
    browser ile interten bazı sitelerde gezinme ve film izleme,
    telefondan ekran yansıtarak oyun oynama,
    yakında tivibu alabilirim, google playden tivibu dijitürkplay v.b. uygulamasını indirirek izlemek,
    gibi...

Mobilden alınca nasıl 270'e geliyor?

hocam hepsiburada bazı hesaplara tanımlama yapmış, 300 tl ye sepette 30 tl indirim var deniyor daha denemedim ama?

Anladım, 300/30 indiriminden bahsediyorsunuz, ürünün fiyatı 299,90'a düştüğü için 300/30 bunda işe yaramayacaktır ama 299.90'da iyi fiyat. Tek sorun hangi versiyon olduğu yazmıyor 3S mi 3C mi satılan model o belli değil...

hocam 1 tl lik bir şey ekleyince otomatik 270 tl ye düşüyor sepette, denedim bende tanımlanmış

Haa tabii bir de o var, ben tek ürün diye düşündüm, haklısın :)

Merhaba hocam sizd ebu ürünü almıştınız galiba,
    http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-tv-box-3-4k-android-tv-box-global-versiyon-pm-teldatamitvbox3

Harici hdd yi bağladığımda görüyor ama içine girip filmleri oynatmayı beceremedim, yani sadece harddisk gözüküyor ayarlara girdiğimde o kadar, bir de tabletin ekranını tamamen yansıtıyor ama telefon ekranını sadece uyumlu programlarda yansıtma yapıyor galiba, örneğin youtube gibi. Ama tablette ana ekranı dahi yansıtabiliyorsunuz. Ve internet brovser olayı, internetten bir şey arama , internetteki haber sayfalarını gezme diye birşey yok galiba bunda.

File Explorer uygulaması olarak "ES File Explorer" kullanabilirsiniz, içeriği görüntüleyecektir, ayrıca MX / VLC Player gibi uygulamalar da diskinizdeki filmleri görebiliyor. Siz nereden bakıyorsunuz?

Yansıtma olayını denemedim, bilemiyorum maalesef...

Browser olarak kumandaya uyumlu, kendi store'unda olan tek uygulama "Puffin TV", ayrıca Chrome, Opera gibi tarayıcılar APK olarak kurulabilir ama mouse ya da air mouse ile kullanmalısınız, kumanda desteği yok bunların henüz...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar xiaomi indirime girmiş 20-30 tl kadar,
    şu anda 300 tl mobilden alırsam 270 e gelecek, kafama yatıyor açıkçası, kutu içeriğinde kumanda bulunmamaktadır diyor, ayrı kumanda nereden bulacağızki buna, sizce bu benim işimi görürmü;
    hdd den harddisk oynatma,
    browser ile interten bazı sitelerde gezinme ve film izleme,
    telefondan ekran yansıtarak oyun oynama,
    yakında tivibu alabilirim, google playden tivibu dijitürkplay v.b. uygulamasını indirirek izlemek,
    gibi...

Mobilden alınca nasıl 270'e geliyor?

hocam hepsiburada bazı hesaplara tanımlama yapmış, 300 tl ye sepette 30 tl indirim var deniyor daha denemedim ama?

Anladım, 300/30 indiriminden bahsediyorsunuz, ürünün fiyatı 299,90'a düştüğü için 300/30 bunda işe yaramayacaktır ama 299.90'da iyi fiyat. Tek sorun hangi versiyon olduğu yazmıyor 3S mi 3C mi satılan model o belli değil...

hocam 1 tl lik bir şey ekleyince otomatik 270 tl ye düşüyor sepette, denedim bende tanımlanmış

Haa tabii bir de o var, ben tek ürün diye düşündüm, haklısın :)

Merhaba hocam sizd ebu ürünü almıştınız galiba,

Harici hdd yi bağladığımda görüyor ama içine girip filmleri oynatmayı beceremedim, yani sadece harddisk gözüküyor ayarlara girdiğimde o kadar, bir de tabletin ekranını tamamen yansıtıyor ama telefon ekranını sadece uyumlu programlarda yansıtma yapıyor galiba, örneğin youtube gibi. Ama tablette ana ekranı dahi yansıtabiliyorsunuz. Ve internet brovser olayı, internetten bir şey arama , internetteki haber sayfalarını gezme diye birşey yok galiba bunda.

File Explorer uygulaması olarak "ES File Explorer" kullanabilirsiniz, içeriği görüntüleyecektir, ayrıca MX / VLC Player gibi uygulamalar da diskinizdeki filmleri görebiliyor. Siz nereden bakıyorsunuz?

Yansıtma olayını denemedim, bilemiyorum maalesef...

Browser olarak kumandaya uyumlu, kendi store'unda olan tek uygulama "Puffin TV", ayrıca Chrome, Opera gibi tarayıcılar APK olarak kurulabilir ama mouse ya da air mouse ile kullanmalısınız, kumanda desteği yok bunların henüz...

teşekkürler, vlc yi yükledim oldu, kodi yükledim birde orda da gösteriyor, bu iyi oldu, ama hdd yi direk televizyona bağladığımda sanki görüntü filmlerde daha netti, artık bana mı öyle geldi ne?
    Şu browser işini de halledersem değme keyfime

• Herzaman saniyede 9mbs ile yayın izleyemezsin sadece maçlarda olur bende acestream ile izledim,torrent tarzı bi yayın.Birde iptv de yayın saniyede açılırken hocam

p2p tarzı yayında buffering vs. yayının açılmasını bekliyorsun.yoksa görüntü kalitesi iyi tabi.

• quote:

Herzaman saniyede 9mbs ile yayın izleyemezsin sadece maçlarda olur bende acestream ile izledim,torrent tarzı bi yayın.Birde iptv de yayın saniyede açılırken hocam

p2p tarzı yayında buffering vs. yayının açılmasını bekliyorsun.yoksa görüntü kalitesi iyi tabi.

Kablonet 50mbit olduğu için buffer sorunum yok.

• quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba. Vavoo veya kodi ile izlenen aynı görüntü telefondan çok net iken beelink gt1 ultimate'de bayağı bir bozuluyor. Neyden kaynaklı olabilir. Aynı uygulama, aynı kanal, aynı film/maç telefona iken neredeyse UHD, Tv Box'ta SD gibi resmen

Görüntü gerçekten fullhd değil ozaman hocam,telefonda net gözükmesi normal telefon 5inç Tv 106 inç görüntü yani resim

açılıyor zoom yapıyor gibi düşün.Gerçek anlamda hd filmler bulabilirsin kodi de.Cihazda sorun olacağını düşünmüyorum pek.

Tv de 4k olunca insan farklı beklentiler içine giriyor haliyle.

• Kodi de nerden izliyorsun filmleri ? steventtvwizard buildlerini kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 23 Ocak 2018; 13:39:58 >
  • Ebox r99 güzel cihaz fakat fiyatı çok pahalı 147dolar .En iyi android cihazlar içinde 4.cü sırada.

• ertank07
    Tavsiye edebileceğin başka eklenti var mı?
  • quote:

Bende tanix t3 mini var. Bende de durum aynı. Ben dert etmemeye çalışarak çözüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadobjk

quote:

Bende tanix t3 mini var. Bende de durum aynı. Ben dert etmemeye çalışarak çözüyorum.

Vardır muhakkak bir çözümü ama, çok uğraştım bir şey bulamadım. Tv'de 4k cihaz da 4k. Garip bir durum.

• Arkadaşlar merhaba Android tv box almayı düşünüyorum butcem max 40$ tavsiyelerinizi bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ettu

ertank07

Ben steventvwizard taki mediabuild kullanıyorum,çok eklenti yüklemedim. Hatta şimdi Kodi 18 beta yükledim,18 li olan bir build deniyorum kodi saniyede

açılıyor,daha hızlı ,iptv kendi listemi çıkardım oraya yükledim filan.

• quote:

Orijinalden alıntı: rammo

İptv almak isteyen arkadaşlar "smartvip iptv" almayın benden soylemesi ben aldim yandim siz yanmayin paranız çöp olmasın

çok güzel stabil ve çok hızlı çalışan bir program hocam
    ben kullanıyorum ve çok memnunum.
    ha içinde iptv linkleri var zannedip aldıysanız hüsran olur. program ip tv linklerini izletiyor sadece. ip tv hizmeti vermiyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ettu

ertank07

Ben steventvwizard taki mediabuild kullanıyorum,çok eklenti yüklemedim. Hatta şimdi Kodi 18 beta yükledim,18 li olan bir build deniyorum kodi saniyede

açılıyor,daha hızlı ,iptv kendi listemi çıkardım oraya yükledim filan.

hocam
    kodi yi yeni yeni kullanıyorum ondan sorum abes gelebilir kusura bakmayın
    bu steventvwizard sadece arayüzümü değiştiriyor. yoksa hem arayüz hemde içinde film portalları falan geliyormu.
    turkvod yüklü addon olarak sadece bende kodi de.
  • Ben zaten kendi ücretli iptv listemi kodi ye yükledim kardeş,ücretsizlerden birşey çıkmaz.

Steventv sadece arayüz değil komple dizi,film izlemek için bir yapı.Ben turkvod kullanmıyorum ,exodus,elsyium filan altyazı ile izliyroum filmleri.

altyazı için podnapisi,opensubtitles(kullanıcı adı şifre girmelisin yapılandırma ayarından),Subscene eklentilerini kurman.altyazı ayarlarını doğru

yapman lazım.film başlayınca altayazı menüsüne tıklıyorsun,ordan altyazı bul diyon ok dediğinde altyazı indirilip filme eklenmiş oluyor.

Banada baştan karışık geliyordu.Bazen filmlerde altyazı oturmayabilir,dün akşam 1080p de altyazı ileriden gidiyordu 720p versiyon açtım

ondan tam oturdu. 1080p ve 5.1 ses ile film izlemek çok daha başka oluyor artık 720p az gelmeye başladı sanki :)

• 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.