Şimdi Ara

android telefon seçimi için yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    uzun yıllardır iphone 3G, iphone4g, iphone4s kullanmış bir kişi olarak mevcut kullandığım iphone4'un ruhunu teslim etmesinden mütevellit bir telefon ihtiyacı doğdu.
    Ben telefonda şu işleri yapıyorum:

* Günde ortalama 40dk telefon görüşmesi.
    * Mail okuma
    * whatsup
    * nadiren facebook
    * nadiren viber
    * nadiren web'de surf
    * internet'i bilgisayara paylaştırmak için wifi-hotspot özelliği (çok aktif kullanırım.)
    * telefonda oynadığım tek oyun var : kelimelik (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.he2apps.kelimelik&hl=tr)
    * öyle telefonla video çekeyim, fotoğraf çekeyim fantezilerim yok. çok nadiren kullanıyorum bu özellikleri. yani kamera performansının hiç bir önemi yok.
    * powerbank ve şarj cihazı taşımak istemiyorum. yani bataryası 2 - 3 gün götürürse süper olur.
    * telefonun öyle tablet gibi eşek kadar olması gerekmiyor, yıllar boyu iphone4 kullanmış biri olarak 5" telefonlar bile büyük görünüyor gözüme.

ve yüksek ihtimalle bu alacağım telefonu ios a alımış biri olarak android'den tiksinip bir kenara atacağım veya bir fakire hediye edeceğim için öyle pahalı bir şey olmaması gerekiyor.

Bana ne önerebilir siniz?

• Lg g2 ye göz atın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batarya odaklı olduğu için Lenovo Vibe p1 modelini incelemenizi tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.