Şimdi Ara

Android tablette film izleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ipad kullanıcısıyım filmleri pc den indirip flaşa atıp film izlemek jailbreak yapmadan flaşı tanıması imkansız. Bildiğime göre Android tabletlerin bazılarında usb port var mini usb girişi var ve flaşlara erişebiliyor. Bu sebeple bir Android işletim sistemli tablet almaya karar verdim. 130 TL den 1000 TL ye kadar tablet var. Ama benim amacım film izlemek olduğundan usb yada mini usb girişinden veri alışverişi yapabilen bir tablet. Çok özellik talebim yok. Ucuz bir tablet bakıyorum yardımcı olur musunuz?

1ghz - 512mb ram -32 gb a kadar Hafıza artabiliyor
    Usb girişi olanların hafıza Kartı girşide var her ikisi için kaç gb a kadar okuyabiliyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• pluspower kullanıcısına yanıt
    http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_tab_s_10_5-6438.php

128 gb'a kadar hafiza karti destekliyor. Otg kablosu ile flash diskleri de goruyor. Ipad kullacısıysan ucuz bir tablet seni tatmin etmeyecektir. Tab S'i tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android tablette donmadan -kasmadan film izlemek demek ram ve işlemcinin iş görür olması demek.Otg destekleyen tüm tablet ve telefonlara takıp izleyebilirsin.
    Gerçi şimdi otg ye de gerek yok çift taraflı usbler var artık.

Samsung galaxy tab s her türlü işini rahatlıkla görür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olasan Pahalı tablete gerek var mı? Piyasada 150 TL ye 4 Çekirdek 1gb ramli tabletler var ne farkı var tab s lerle ucuz tabletlerin

http://www.n11.com/reeder-a7im-quad-7-ips-intel-dort-cekirdek-183ghz-ips-tablet-pc-P63283645

• pluspower kullanıcısına yanıt
    O kadar para vermeye tabi gerek yok tabi fakat forumda araştırma yapıp o tarz tabletler hakkında kullanıcı görüşlerine bak istersen.

Ucuz ve kaliteli bir şey arıyorsan samsung galaxy tab 4 serisine bak.

• Adami attan indirip essege bindirirseniz sonra gelir Android soyle kotu, Android boyle yavas der. Ipad kullanicisina Prihanna yada Flash Tv den Eksperia Samsikik vs onerelim de icinden salatalik mi ciksin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.