Şimdi Ara

ANDROİD TABLETLERE YÜKLENMESİ GEREKEN EN İYİ 10 PROGRAMI SEÇİYORUZ ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
16
Favori
46.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: angelajasbjk

Ücretsiz türkçe kitapların bulunduğu (Aldiko'da türkçe kitap bulunmuyormus sanırım), pdf dosyalarını da okuyabılen format destegi saglam bir reader uygulaması nerrseniz sahane olur ebook kullanmayı bılmıyrum epub yazın turkce kıtap aratın gbı yorumlar var anlamadım yardmcı olursanız sevinirim

Okuyucu olarak tek tavsiye Moon Reader.
  • indirdim arkadaşım fakat türkçe hiç kitap bulamadım
  • Kitap okumak için, aldiko
    müzik dinlemek için, poweramp ve fizy
    video izlemek için, mxplayer
    web browser, dolphin
    tv, digiturkplay
  • quote:

indirdim arkadaşım fakat türkçe hiç kitap bulamadım

Okuyucu olarak diye belirttim zaten. Malesef ücretsiz kitapları barındıran bir uygulama bilmiyorum.
  • quote:

arkadaşlar tabletten köşe yazarlarını bir arada okuyabilmek için indirebileceğim bir uygulama var mı yoksa gazetelerin tablet uygulamasını indirip ancak oradan mı ulaşabilirim??
    Tabletten müzik indirmek için önereceğiniz güzel bir uygulama varsa çok mutlu olurum ?
    Ücretsiz türkçe kitapların bulunduğu (Aldiko'da türkçe kitap bulunmuyormus sanırım), pdf dosyalarını da okuyabılen format destegi saglam bir reader uygulaması nerrseniz sahane olur ebook kullanmayı bılmıyrum epub yazın turkce kıtap aratın gbı yorumlar var anlamadım yardmcı olursanız sevinirim

Yazaroku var gplayda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cok teşekkür ederim
    MustafaK kardeşim ekstra sormuştum onu da,size de çok teşekkür ederim
  • arkadaşlar android için araba simülasyon oyunu arıyorum DR.Drive idi sanırım onu indirdim baska tavsiyesniz varsa güzel olur
    uçak,tren,kamyon simulasyonları da olur Euro Truck Simulasyon cok unlu fakat google playde bulamadım kaldırıldı mı acaba?
    herhangıbır ucretsız oyun tavsıyenız varsa da acıgım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi angelajasbjk -- 1 Aralık 2013; 20:14:12 >
  • Güzel bir konu olmuş. Takipte olayım

• Benden ANDROID işletim sistemli telefon kullananlara; kullanıpta tavsiye ettiğim program ve uygulamalar...

(Yazı benim tarafımdan hazırlanmıştır...Sorunlarınızı ve isteklerinizi yorum kısmında belirtirseniz cevaplayabilirim...) G.A.

1. Noozxoide (sanal surround ses işleme programı...Film, müzik ve oyunlar için) Mükemmel ötesi...Kendi telefonumda, hTC One'da altyazılı-orjinal dilinde GODZILLA(1998) Dolby Digital 5.1 ses efektli filmi seyrettim harikalar yarattı (özellikle beats audio kendi kulaklığında, Dolby Digital ve DTS filmlerde sinema tadında filmler izleyin)...Çok şaşıracaksınız

Not: Arkadaşlarımda inanamadı, çok şaşırdılar...

2. Next Launcher 3D (marketin en iyi launcher'ı), SPB Shell 3D, Yandex Shell, Go Launcher ve MxHome Launcher 3D (Bu uygulamalar telefonunuzun görünümünü tamamen değiştirirler ve ekstra özellikler eklerler)...

3. Koi Live Wallpaper (Android ve iOS(iPhone-iPad) için geliştirilmiş güzel bir canlı duvar kağıdı ile karşı karşıyayız… Bu güzel akvaryum temasına sadece bir tema değil, ayrıca çoklu dokunmatik özelliğine sahip küçük çaplı bir uygulama demek mümkün…Hareketli akvaryumda rengarenk balıklar yüzerken balıklara dokunduğunuzda su dalgalanıyor, balıklar sağa sola kaçışıyor. Ayrıca ekrana çift tıkladığınızda balıklara yem atıp onların beslenmelerinide sağlıyorsunuz.
    Cihazınıza görsel açıdan çok şey katacak bu uygulama sizi şaşırtmakla kalmayıp, çok da eğlendirecek...),
    Led Scroller (kayan yazı), Chronograph LWP 01 free (analog saat),
    Water Drops Plus (ekrana dokunduğunuzda su dalgalanıyor, arka plan resmi olarak galerinizden istediğiniz resmin görünmesini sağlayabiliyorsunuz), Water Pro (ekrana dokunduğunuzda su dalgalanıyor, arka plan resmi olarak galerinizden istediğiniz resmin görünmesini sağlayabiliyorsunuz),
    Asteroid Belt Live Wallpaper, GyroSpace 3D,
    Earth 3D ve Next Dragon Live Wallpaper (canlı duvar kağıtları)

4. Poweramp (marketin en iyi ve en kullanışlı müzik çaları)...

5. Mx Player Pro (marketin en iyi video oynatıcısı)

6. Gallery (adı üzerinde galeri programı...Efektleri güzel)

7. Shazam, Soundhound, Track Id (şarkıyı dinletin onlar kendi bulsun ismini ve YouTube'dan dinletsin)...

8. F18 Carier Landing (savaş uçağı simülasyonu)

9. Badland (olağan üstü efektleri olan çok değişik bir oyun),
    Unblock Me FREE,
    Glow Hockey,
    Vector, GT Racing 2,
    Assassin's Creed Pirates,
    Rope'n'Fly 3,
    Real Boxing,
    Tip-Off,
    Hill Climb Racing...vb...

10. iLightr (sanal zippo),
    Hourglass (kum saati gibi bi' şey),
    Real Guitar,
    Newton's Cradle (kinetik toplar),
    Ball Red,
    Metal Ball,
    FxGuru ve Epic Movie (video efekt uygulamaları)
    Perfect Piano,
    HourFace (resimden videolu yaşlandırma uygulaması),
    VampireBooth
    ZombieBooth,
    ZombieBooth 2,
    HauntedBooth,
    UglyBooth,MixBooth,BaldBooth,FatBooth

(bunlarla çok eğleneceksiniz)...

11. Ezan Vakti Pro
    Cuma Namazı saatlerinde, istenirse bütün vakitlerde telefonunuzu otomatikmen sessize alan program... Artı olarak, sesli ve yazılı Kuran'ı Kerim ve mealleri, tefsiri, Hadis Külliyatı, Dini bayram ve günler, Kıble Pusulası programın içinde...(marketin en iyisi)...

12. Sygic (yine marketin en iyi navigasyon programı),
    Waze,
    Yandex navigasyon,
    Navitel...gibi navigasyon programları...

13, AR GPS Compass,
    3D Stabilized Ball Compass,
    Hi Compass (eski iPhone pusulası), Smart Compass...gibi Pusula uygulamaları...

14. Google Çeviri
    Önde gelen dünya dillerinin bir çoğundan sesli ve yazılı olarak tercüme yapan İNANILMAZ bir program, mutlaka denemelisiniz...

15. Smart IR Remote
    Evinizdeki bütün kumandalı cihazlarınızı kumanda edebileceğiniz akıllı kumanda uygulaması...Ben bu programla evdeki beş kumandalı cihazı çalıştırdım...(LOGITECH z5500 Sinema ses sistemi, SAMSUNG TV, LG-BEKO klima, SAMSUNG BLURAY PLAYER BD-C5500, NEXT YE-18500 HD PLUS uydu alıcı)

Not: Bu uygulamayı sadece kızılötesi özelliği olan telefonlar çalıştırabilir... hTC One, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy Note 3 gibi ...

16. TvGo Plus
    İnternetten Tv izleme programı...

17. Turkish Keyboard
    Türkçe harf karakterlerini destekleyen türkçe klavye...

18. Blackmart
    Bu uygulama ile ücretli uygulamaları ücretsiz indiriyorsunuz ve daha önce değişik ortam ve sitelerden indirmiş olduğunuz uygulama ve oyunları bu uygulama aracılığı ile ücretsiz olarak güncelleyebiliyorsunuz...

Not: Bu uygulama Google Play Store'da bulunmamaktadır...Uygulamayı paylaşım sitelerinden indirebilirsiniz...
    Bu uygulama vasıtası ile indirmiş olduğunuz uygulama ve oyunları test ettikten sonra lütfen beğendiklerinizin ücretini ödeyerek Google Play'den satın alınız...

19. TubeMate (bu uygulamada markette bulunmamaktadır, paylaşım sitelerinden arayın...)

Android İçin YouTube'dan Video ve mp3 İndirme Uygulamasıdır

Android cihazınız için kullanabileceğiniz oldukça başarılı bir YouTube video indirme programıdır.
    TubeMate, dahili medya oynatıcısı üzerinden izleyebildiğiniz videoları farklı çözünürlüklerde kaydetmenize imkan tanırken Mp3 formatına da dönüştürebilmektedir.
    320x240 çözünürlükten 1920x1080 Full HD çözünürlüğe kadar video indirme seçenekleri sunan program hızlı dosya indirme performansına sahiptir. Ayrıca arka planda çalışarak aynı anda farklı işlemler yapabilmenize imkan tanımaktadır. Aynı anda birden fazla video indirmenizi mümkün kılan program indirme işlemlerinizi durdurarak kaldığınız yerden devam etmenize de izin vermektedir.
    Türkçe desteğine sahip programın ayarlarından inidirilen dosyaların kaydedileceği yeri ayarlayabilmeniz mümkündür. Böylece videoları ve mp3 leri telefonunuzun hafızası yerine hafıza kartına kaydedebilirsiniz. Program yeni güncellemeleri otomatik olarak haber verirken Türkçe ipuçları görüntüleyerek kolay bir kullanım sunmaktadır.
    Ücretsiz olarak sunulan program, en başarılı Android video ve müzik indirme uygulamalarındandır.

29. Full Screen Caller ID Pro
    Bu uygulama, birisi sizi aradığında veya sizin o kişiyi aradığınızda, arayan yada aradığınız kişinin resmini veya videosunu tam ekran olarak göstermekle birlikte çeşitli efektler sunar...

30. Solar System Explorer
    Uzay simülasyonu (Beğeneceksiniz, ama grafikleri daha iyi olabilirdi...)

31. Maçkolik
    (Süper Lig, 2.lig, Basketbol, Avrupa ve Dünya ligleri fiktürleri ve canlı sonuçları)

Android İçin Maç Sonuçları Uygulaması

Eğer spor müsabakalarının sonuçlarını düzenli olarak takip ediyorsanız ve Android işletim sistemi kullanan bir mobil cihazınız varsa, bu sonuçlara ulaşmak eskisinden çok daha kolay.
    Maçkolik uygulaması; maç detayları, puan durumu, fikstür, haberler, at yarışı, TV rehberi ve widget olmak üzere pek çok farklı kısmı içerisinde barındırıyor. Ayrıca internet bağlantınızı koparmazsanız maç sonuçlarını canlı olarak takip edebileceğiniz bir bölüme de sahip ve gerektiğinde sesli uyarılarla da sizi bilgilendirebiliyor.

....................To Be Continued....................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gungorveyusuf -- 29 Ocak 2014; 3:01:56 >

• oyun: modern combat 5 blackout
    dosya yöneticisi: es file explorer (kesinlikle tavsiyemdir )
    yedekleme: titanium backup
    temizleme : clean master
    wifi ile bilgisayara bağlamak için :airdroid
    antivirüs: dr.web pro
    browser: dolphin browser
    müzik ve ses : equalizer + pro
    çizim : office suite pro
  • yukarı
  • derslerde not almak için güzel ücretsiz bi uygulama var mı ? lecturenotes demiş arkadaş ,onunda ücretsizi ancak trial olarak var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi llAkabell -- 11 Ekim 2014; 4:56:46 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.