Şimdi Ara

Android Tablet Bluetooth İnternete Bağlanma (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
16.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: johnmcclane

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetay74

sony ericsson larda nasıl bilmiyorum ama araştırmak lazım
    bu arada kullandığın telefon ışıklı efsane olanı değilmi?

ışıklı esfane olan mı?
    ilk kez duyuyorum
    bildiğiniz w810i işte,efsaneliğine efsane de ışık olayını anlamadım

ben hep karıştırdım o zaman. neyse yinede efsane yav.

• Çok tşk ederim samsung java tel ile note8 tablet sorunsuz bağlandı m
    hattı bu arada avea

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar android tabletime eski model java destekli telefonum bloetooth üzerinden internet göndermeyi başardım.

bunu birde win8 tablette nasıl yapmalıyım bilgisi olan varmıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baki69 -- 9 Şubat 2014; 1:54:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baki69

arkadaşlar android tabletime eski model java destekli telefonum bloetooth üzerinden internet göndermeyi başardım.

hocam bu uygulama android tablet ile normal telefon(java,symbian,android,ios) internet bulunan telefonda bluetooth yolundan internet çeker.win8 tabletlerde bu programın olduğunu sanmıyorum farklı program vardır araştırmanız lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: game-thrones

quote:

Orijinalden alıntı: baki69

arkadaşlar android tabletime eski model java destekli telefonum bloetooth üzerinden internet göndermeyi başardım.

hocam bu uygulama android tablet ile normal telefon(java,symbian,android,ios) internet bulunan telefonda bluetooth yolundan internet çeker.win8 tabletlerde bu programın olduğunu sanmıyorum farklı program vardır araştırmanız lazım

arkadaşlar konuyu hortlatmış olacam ama ben samsung s5620 java telefonum ile android tabletime internet aktaramıyorum.aynı aktarımı windows laptobumda çevirmeli ağ kurarak yapıyordum ama android tabletimde başaramadım. usb kabloya da buetooth a da razıyım ama her ikisini de bir türlü yapamadım.bahsettiğiniz bluevpn uygulamalarından 2 farklı türde indridim tabletime ama olmadı.iki uygulama da trial idi belki ondandır.başlığın ilk mesajlarında bahsettiğiniz bluevpn de zaten googleplayde şuan yok,,kaldırılmış galiba.lütfen ama lütfen yardımcı olabilirmisiniz nasıl bağlanıcam telefondaki internetten androit tablet

• maseyasi M kullanıcısına yanıt
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bluexvpn kurduktan sonraki ayarlar nexus7 ana konuda ilk sayfada vardı.
    Kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mozden

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bluexvpn kurduktan sonraki ayarlar nexus7 ana konuda ilk sayfada vardı.
    Kolay gelsin.

hocam bu link boş.tıklayınca böylebi uygulama yok diyor.habriniz varmı?
    arkadaşlar konuyu hortlatmış olacam ama ben samsung s5620 java telefonum ile android tabletime internet aktaramıyorum.aynı aktarımı windows laptobumda çevirmeli ağ kurarak yapıyordum ama android tabletimde başaramadım. usb kabloya da buetooth a da razıyım ama her ikisini de bir türlü yapamadım.bahsettiğiniz bluevpn uygulamalarından 2 farklı türde indridim tabletime ama olmadı.iki uygulama da trial idi belki ondandır.başlığın ilk mesajlarında bahsettiğiniz bluevpn de zaten googleplayde şuan yok,,kaldırılmış galiba.lütfen ama lütfen yardımcı olabilirmisiniz nasıl bağlanıcam telefondaki internetten androit tablet

• maseyasi M kullanıcısına yanıt
    Hiç anlam veremedim. Allah Allah... ekran görüntüsü gösterirse.

Android Tablet Bluetooth İnternete Bağlanma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mozden -- 7 Haziran 2014; 22:31:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mozden

Kolay gelsin.

hocam bu link boş.tıklayınca böylebi uygulama yok diyor.habriniz varmı?
  • mozden M kullanıcısına yanıt
    EKLEDİĞİNİZ DOSYA DA görünmüyor.ne oluyor böyle?çözemiycekmiyiz bu işi?
  • tamam resimleri gördüm,nexus7de nasıl ayar yapılacağını da buldum. ancak bu uygulama 8.85 tl imiş. ücretsizi var mı ki?bu ödemeyi yaparım sorun değil ama işime yarar mı yaramaz mı ondan emin olamiyorum.yav arkadaş saatlerdi göz atıyorum nete,şu işi adamakıllı bi tarifi yardımı yok gerçekten.windovstan çevirmeli ağ kurarken bu kadar yorulmamıştım valla
  • Para istememesi lazım. Ama çalıştığında bile download yapmaz, google markette gezer ama uygulama kurmaz. Tweetleri güncellemez. Nette gezer sadece. Ama parasızdı.

• mozden M kullanıcısına yanıt
    valla şuan 8.85 tl hocam. bana tarayıcı açsın surf yapsın yeter
  • w810i ve sony tablet s vodafone ayarları nasıl olur yardımcı olabilecek varmı?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.